boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-10-20, 12:05   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Na pewno trudno byłoby się spodziewać mordobicia w BJS - Andrade Ale szalenie ciekawi mnie, który narzucilby swój styl. W sumie Andrade zobaczyłbym dosłownie z każdym z czołówki. Tzn z Jermallem, Canelo i w sumie tyle, skoro skreślamy Billiego jako wyższa kategorie. Golovkin za stary, poza tym nawet w prime Andrade by mu nie leżał. Jacobs? Myślę, że staralby się, ale brak argumentów. Kto jeszcze... O Derewianczenko mógłby dać fajna walkę. Choć pewnie znowu minimalnie by zabrakło.

Big Daddy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-20, 12:11   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Big Daddy Zobacz post
Na pewno trudno byłoby się spodziewać mordobicia w BJS - Andrade Ale szalenie ciekawi mnie, który narzucilby swój styl. W sumie Andrade zobaczyłbym dosłownie z każdym z czołówki. Tzn z Jermallem, Canelo i w sumie tyle, skoro skreślamy Billiego jako wyższa kategorie. Golovkin za stary, poza tym nawet w prime Andrade by mu nie leżał. Jacobs? Myślę, że staralby się, ale brak argumentów. Kto jeszcze... O Derewianczenko mógłby dać fajna walkę. Choć pewnie znowu minimalnie by zabrakło.
Dajcie biednemu Sergeyowi coś w końcu wygrać :-D. Nie pokona czołówki ale to naprawdę bardzo dobry pięściarz.

Bez przesady nie róbmy już z Golowkina aż takiego "dziadka". Myślę że jeszcze niejednego by dobrze pogonił.
Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-20, 12:31   #13 (permalink)
champion

Nominowany 167 razy w 47 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał Simon Phoenix Zobacz post
Canelo w tym momencie jest prawdopodobnie nadal w świetnej formie, no i jest u szczytu swojej kariery. Podobnie moim zdaniem Charlo.
Jeśli Alvarez nadal chce budzić zainteresowanie to musi brać zawodników z czołówki. Nie może uderzać w byle jakie nazwiska. A ponieważ jak piszesz on decyduje o tym z kim i kiedy walczy, to ma pozycję uprzywilejowaną. Czy unika wyzwań? No nie wiem, ale na ostatnich 9 walk 8 było z pasem w stawce.
Moim zdaniem, jeśli ktokolwiek z średniej, to będzie własnie GGG po raz III. On ma świetne resume i zarazem unika największych wyzwań. To możliwe do pogodzenia. Jego sport polega na lataniu po kategoriach - to buduje szacunek i jego markę jako gwiazdy P4P i pozwala wymigiwać się z najtrudniejszych walk.

Popatrz, w każdej dywizji są ludzie, którzy byliby dla niego kimś bardzo ciężkim lub wręcz koszmarem. Jak przypomnisz sobie postacie z lat 40-70 i ich przejścia do wyższej kategorii po wyczyszczeniu poprzedniej... Nie wiem, czy Canelo w którejkolwiek dywizji był numerem jeden. On nie potrzebuje więcej pieniędzy, on musi wygrać choć z jednym numerem jeden, a najlepiej z dwoma. Wygrać uczciwie. Ale dopóki jest związany, to te jego harpie mu nie dadzą, bo wszyscy chcą zarabiać.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-20, 13:05   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Canelo ma ten problem, ze skacze po dywizjach, bo jego promotor nie ma nikogo w swojej stajnii kto bylby bokserem z wielkiej półki.

Mysle, ze jest wlasnie plan, ze chce uwolnic sie od gbp i dazn. Potem grac jako wolny strzelec na kilka walk z PBC, Top Rank czy Matchroom
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-20, 13:46   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Moim zdaniem, jeśli ktokolwiek z średniej, to będzie własnie GGG po raz III. On ma świetne resume i zarazem unika największych wyzwań. To możliwe do pogodzenia. Jego sport polega na lataniu po kategoriach - to buduje szacunek i jego markę jako gwiazdy P4P i pozwala wymigiwać się z najtrudniejszych walk.

Popatrz, w każdej dywizji są ludzie, którzy byliby dla niego kimś bardzo ciężkim lub wręcz koszmarem. Jak przypomnisz sobie postacie z lat 40-70 i ich przejścia do wyższej kategorii po wyczyszczeniu poprzedniej... Nie wiem, czy Canelo w którejkolwiek dywizji był numerem jeden. On nie potrzebuje więcej pieniędzy, on musi wygrać choć z jednym numerem jeden, a najlepiej z dwoma. Wygrać uczciwie. Ale dopóki jest związany, to te jego harpie mu nie dadzą, bo wszyscy chcą zarabiać.
Canelo nie jest i nigdy nie był liderem żadnej dywizji. Może gdyby pokonał w pierwszej walce Golowkina to zostałby nim na jakiś czas. Bo wtedy na szczycie był GGG i on a potem długo nikt. Charlo i Andrade dopiero gdzieś tam się przebijali. No ale jak dla mnie Alvarez przegrał obie walki z GGG więc nie ma o czym mówić.
Jednak jakby nie patrzeć to w pierwszej walce z GGG podjął niekwestionowanego championa tej kategorii. Czy to nie było wyzwanie? Przegrał ale walczył jak równy z równym.
Wygrał ze świetnym Jacobsem, to również było wyzwanie.

Jednak na ten moment to wciąż jeden z czołowych zawodników w średniej. Walka z nim to łakomy kąsek dla każdego. Takich pieniędzy jak w potencjalnej walce z Canelo, Charlo prawdopodobnie nigdy nie zarobi. Ciężko jest zrezygnować z takiej szansy. Tu oczywiście sobie tylko gdybamy.
Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania