boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-09-20, 08:50   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Briedisa śledzę od lat, to jeden z moich ulubionych pięściarzy. Inteligentny facet, co musiał dużo ryzykować, żeby się znaleźć w miejscu w którym teraz jest. Zupełnie olewam to co się stało w Rydze z Głowackim, bo chociaż to była gruba przesada ze strony Łotysza to jednak Polak prowokował jak tylko potrafił. Boksersko są na różnych półkach i mam nadzieję, że dojdzie do rewanżu, który zakończy się pewnie znowu przed czasem. Wracając do walki z Dorticosem, po prostu kawał dobrej roboty w ringu. Mniejszy, ale sprytniejszy, czytający przeciwnika i, jak słusznie zauważył Pindera, ciągle trzymający kilka % zapasu mozliwości w rezerwie. Miałem przez cały czas wrażenie, że gdyby tego wymagała sytuacja, Briedis ciągle mógł jeszcze przyspieszyć i dołożyć siły do swoich ciosów. Piękna, czysta walka, obaj dali radę, Łotysz jest najlepszy w CW, bez dwóch zdań.

darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 11:02   #12 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Briedisa śledzę od lat, to jeden z moich ulubionych pięściarzy. Inteligentny facet, co musiał dużo ryzykować, żeby się znaleźć w miejscu w którym teraz jest. Zupełnie olewam to co się stało w Rydze z Głowackim, bo chociaż to była gruba przesada ze strony Łotysza to jednak Polak prowokował jak tylko potrafił. Boksersko są na różnych półkach i mam nadzieję, że dojdzie do rewanżu, który zakończy się pewnie znowu przed czasem. Wracając do walki z Dorticosem, po prostu kawał dobrej roboty w ringu. Mniejszy, ale sprytniejszy, czytający przeciwnika i, jak słusznie zauważył Pindera, ciągle trzymający kilka % zapasu mozliwości w rezerwie. Miałem przez cały czas wrażenie, że gdyby tego wymagała sytuacja, Briedis ciągle mógł jeszcze przyspieszyć i dołożyć siły do swoich ciosów. Piękna, czysta walka, obaj dali radę, Łotysz jest najlepszy w CW, bez dwóch zdań.
To teraz rewanż z Gevorem i zobaczymy nowego mistrza.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 11:26   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr.KO Zobacz post
To teraz rewanż z Gevorem i zobaczymy nowego mistrza.
Nie sądzę. Natmiast co z tym Parzęczewskim? Chłopak zapomniał, że przeciwnik też ma prawo zadawać ciosy? Komiczny ten jego atak na korpus z obu rąk, z zupełnie odkrytą głową a wszystko to w zwolnionym tempie. O ludzie...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 11:39   #14 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Nie sądzę. Natmiast co z tym Parzęczewskim? Chłopak zapomniał, że przeciwnik też ma prawo zadawać ciosy? Komiczny ten jego atak na korpus z obu rąk, z zupełnie odkrytą głową a wszystko to w zwolnionym tempie. O ludzie...
Totalna amatorka. Boks to sport, który nie wybacza takich bledow i lekcewazenia rywala. Arab długo pompowany, odmawial walki z Callumem za kilkaset tysiecy, dostaje KO od rywala zastepczego, po bledzie rodem z pierwszego kroku bokserskiego
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 11:41   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Parzęczewski nigdy mnie nie przekonywał, ale że na tle miernot tymex/MB prezentował się najlepiej oprócz Łaszczyka to był kreowany na przyszłego czempiona a przynajmniej na solidnego pretendenta, niestety dla Roberta i jego kibiców takie osiągnięcia są poza skalą jego możliwości, też pęka w pewnym sensie mit genialnego doktora Chyckiego który podobno wzmocnił i uzdrowił Parzęczewskiego ale właśnie od czasu rozpoczęcia współpracy z tym specjalistą Robert wygląda gorzej niż wcześniej, kolejny raz wyglądał słabo, tak jakby dopiero wstał z łóżka i dobrze się nie obudził. Robert przegrał z emerytem który naturalnie jest ze dwie kategorie niżej i jedyne co miał to bardzo duże doświadczenie ale odstawał parametrami czysto fizycznymi. Jestem ciekawy jak się teraz potoczy kariera Roberta i czy coś zmieni w swoim boksie a przede wszystkim czy jest w stanie coś zmienić.

A co do Ślusarczyka to ta walka obnażyła go bardzo, tak naprawdę cały fejm wokół niego został zrobiony na zwycięstwie nad zwłokami Darka Sęka, a teraz przyszła walka z kimś zdrowym co ma w miarę przyzwoite umiejętności i całkiem niezły przegląd wydarzeń ringowych i mamy problem, bo o ile Ślusarczyk dobrze prezentuje się w boksie do przodu to walką na wstecznym, w defensywie to lekki dramat.
Wielu będzie teraz się spuszczać nad meczmejkingiem Don Borasa ale prawda jest taka że ta gala była robiona w typowym pomyśle czyli nasi tłuką obce worki treningowe, bo Chusanov czy Gratti mieli przyjechać i ładnie przegrać tylko że uzbek nie chciał wpisać się w ten schemat albo inaczej Robert okazał się być kimś innym niż wynikało z bicia piany w mediach.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 12:15   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Sygnałów że Arab jest cienki było dużo ale zawsze były wymówki i wciskanie kitu że się poprawi i niebawem będzie gotów do walki o pas. Było przyjąć ofertę jak była na stole bo wpadka była pewna jak w banku

Wasyl wiedział co mówi jak chciał proponował na walke Tryca
Słusznie. Może nie tyle cienki co mnóstwo braków i wiadomo było że ktoś pewnego dnia to wykorzsta.
Miałem tylko nadzieję że wyjdzie to przy okazji walki z kimś poważnym a tu taki zonk. Musi mieć gość niezłego doła dziś.

P.S. Byłem wczoraj na imprezie urodzinowej i było tak głośno że nic nie słyszałem. Super się ogląda nie słysząc komentarzy. Bo czasem to nie mogę uwierzyć w to co słyszę. :-p
Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 12:31   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

I jak fatalnie wyglądało to, kiedy po walce nikt nie zadał sobie trudu (zapewne nikt nie był na to przygotowany), żeby zadać choć kilka pytań temu Uzbekowi. I kiedy ten schodził z ringu, ledwo pozbierany z maty Parzęczewski oczekiwał na wywiad ..... Żenada...
piwko77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 15:17   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

"I jak fatalnie wyglądało to, kiedy po walce nikt nie zadał sobie trudu (zapewne nikt nie był na to przygotowany), żeby zadać choć kilka pytań temu Uzbekowi. I kiedy ten schodził z ringu, ledwo pozbierany z maty Parzęczewski oczekiwał na wywiad ..... Żenada..."

też mnie to śmieszyło..ale potem w finale WBS tez nikt nie pytał dotricosa o zdaniem, a widac bylo ze nie zgadza sie z wynikiem.

borek z grabowskim ogladaja walke Mr. KO'ed

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 18:32   #19 (permalink)
challenger

Domyślnie

Nie no spoko, tylko ze Robert padl w objecia sedziego jak pijana laska na parkiecie po 0,7l wódy ja wiem szavci ze za wszelka cene potrzebujesz atencji, ale serio postaralbys sie bardziej subtelnie, trolowac to trzeba umiec
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-20, 19:04   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

szavci030 - no w sumie sędzia mógł zdyskwalifikować Khusanova po tym lewym sierpowym bo jak on mógł zabrać Robertowi szanse na dużą wypłatę, przecież "Myśmy w Pułtusku nie takie numery robili"
Lotnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania