boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Prognostyk Boxing.PL: Tymex Boxing Night 13 (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57458-prognostyk-boxing-pl-tymex-boxing-night-13-a.html)

darulka 27-09-20 08:50

Briedisa śledzę od lat, to jeden z moich ulubionych pięściarzy. Inteligentny facet, co musiał dużo ryzykować, żeby się znaleźć w miejscu w którym teraz jest. Zupełnie olewam to co się stało w Rydze z Głowackim, bo chociaż to była gruba przesada ze strony Łotysza to jednak Polak prowokował jak tylko potrafił. Boksersko są na różnych półkach i mam nadzieję, że dojdzie do rewanżu, który zakończy się pewnie znowu przed czasem. Wracając do walki z Dorticosem, po prostu kawał dobrej roboty w ringu. Mniejszy, ale sprytniejszy, czytający przeciwnika i, jak słusznie zauważył Pindera, ciągle trzymający kilka % zapasu mozliwości w rezerwie. Miałem przez cały czas wrażenie, że gdyby tego wymagała sytuacja, Briedis ciągle mógł jeszcze przyspieszyć i dołożyć siły do swoich ciosów. Piękna, czysta walka, obaj dali radę, Łotysz jest najlepszy w CW, bez dwóch zdań.

Mr.KO 27-09-20 11:02

Cytat:

Napisał darulka (Post 615068)
Briedisa śledzę od lat, to jeden z moich ulubionych pięściarzy. Inteligentny facet, co musiał dużo ryzykować, żeby się znaleźć w miejscu w którym teraz jest. Zupełnie olewam to co się stało w Rydze z Głowackim, bo chociaż to była gruba przesada ze strony Łotysza to jednak Polak prowokował jak tylko potrafił. Boksersko są na różnych półkach i mam nadzieję, że dojdzie do rewanżu, który zakończy się pewnie znowu przed czasem. Wracając do walki z Dorticosem, po prostu kawał dobrej roboty w ringu. Mniejszy, ale sprytniejszy, czytający przeciwnika i, jak słusznie zauważył Pindera, ciągle trzymający kilka % zapasu mozliwości w rezerwie. Miałem przez cały czas wrażenie, że gdyby tego wymagała sytuacja, Briedis ciągle mógł jeszcze przyspieszyć i dołożyć siły do swoich ciosów. Piękna, czysta walka, obaj dali radę, Łotysz jest najlepszy w CW, bez dwóch zdań.

To teraz rewanż z Gevorem i zobaczymy nowego mistrza.

darulka 27-09-20 11:26

Cytat:

Napisał Mr.KO (Post 615069)
To teraz rewanż z Gevorem i zobaczymy nowego mistrza.

Nie sądzę. Natmiast co z tym Parzęczewskim? Chłopak zapomniał, że przeciwnik też ma prawo zadawać ciosy? Komiczny ten jego atak na korpus z obu rąk, z zupełnie odkrytą głową a wszystko to w zwolnionym tempie. O ludzie...

Rockefeller 27-09-20 11:39

Cytat:

Napisał darulka (Post 615070)
Nie sądzę. Natmiast co z tym Parzęczewskim? Chłopak zapomniał, że przeciwnik też ma prawo zadawać ciosy? Komiczny ten jego atak na korpus z obu rąk, z zupełnie odkrytą głową a wszystko to w zwolnionym tempie. O ludzie...

Totalna amatorka. Boks to sport, który nie wybacza takich bledow i lekcewazenia rywala. Arab długo pompowany, odmawial walki z Callumem za kilkaset tysiecy, dostaje KO od rywala zastepczego, po bledzie rodem z pierwszego kroku bokserskiego :P

ArturBorubar 27-09-20 11:41

Parzęczewski nigdy mnie nie przekonywał, ale że na tle miernot tymex/MB prezentował się najlepiej oprócz Łaszczyka to był kreowany na przyszłego czempiona a przynajmniej na solidnego pretendenta, niestety dla Roberta i jego kibiców takie osiągnięcia są poza skalą jego możliwości, też pęka w pewnym sensie mit genialnego doktora Chyckiego który podobno wzmocnił i uzdrowił Parzęczewskiego ale właśnie od czasu rozpoczęcia współpracy z tym specjalistą Robert wygląda gorzej niż wcześniej, kolejny raz wyglądał słabo, tak jakby dopiero wstał z łóżka i dobrze się nie obudził. Robert przegrał z emerytem który naturalnie jest ze dwie kategorie niżej i jedyne co miał to bardzo duże doświadczenie ale odstawał parametrami czysto fizycznymi. Jestem ciekawy jak się teraz potoczy kariera Roberta i czy coś zmieni w swoim boksie a przede wszystkim czy jest w stanie coś zmienić.

A co do Ślusarczyka to ta walka obnażyła go bardzo, tak naprawdę cały fejm wokół niego został zrobiony na zwycięstwie nad zwłokami Darka Sęka, a teraz przyszła walka z kimś zdrowym co ma w miarę przyzwoite umiejętności i całkiem niezły przegląd wydarzeń ringowych i mamy problem, bo o ile Ślusarczyk dobrze prezentuje się w boksie do przodu to walką na wstecznym, w defensywie to lekki dramat.
Wielu będzie teraz się spuszczać nad meczmejkingiem Don Borasa ale prawda jest taka że ta gala była robiona w typowym pomyśle czyli nasi tłuką obce worki treningowe, bo Chusanov czy Gratti mieli przyjechać i ładnie przegrać tylko że uzbek nie chciał wpisać się w ten schemat albo inaczej Robert okazał się być kimś innym niż wynikało z bicia piany w mediach.

Simon Phoenix 27-09-20 12:15

Cytat:

Napisał szmagel (Post 615050)
Sygnałów że Arab jest cienki było dużo ale zawsze były wymówki i wciskanie kitu że się poprawi i niebawem będzie gotów do walki o pas. Było przyjąć ofertę jak była na stole bo wpadka była pewna jak w banku

Wasyl wiedział co mówi jak chciał proponował na walke Tryca

Słusznie. Może nie tyle cienki co mnóstwo braków i wiadomo było że ktoś pewnego dnia to wykorzsta.
Miałem tylko nadzieję że wyjdzie to przy okazji walki z kimś poważnym a tu taki zonk. Musi mieć gość niezłego doła dziś.

P.S. Byłem wczoraj na imprezie urodzinowej i było tak głośno że nic nie słyszałem. Super się ogląda nie słysząc komentarzy. Bo czasem to nie mogę uwierzyć w to co słyszę. :-p

piwko77 27-09-20 12:31

I jak fatalnie wyglądało to, kiedy po walce nikt nie zadał sobie trudu (zapewne nikt nie był na to przygotowany), żeby zadać choć kilka pytań temu Uzbekowi. I kiedy ten schodził z ringu, ledwo pozbierany z maty Parzęczewski oczekiwał na wywiad ..... Żenada...

puciu 27-09-20 15:17

"I jak fatalnie wyglądało to, kiedy po walce nikt nie zadał sobie trudu (zapewne nikt nie był na to przygotowany), żeby zadać choć kilka pytań temu Uzbekowi. I kiedy ten schodził z ringu, ledwo pozbierany z maty Parzęczewski oczekiwał na wywiad ..... Żenada..."

też mnie to śmieszyło..ale potem w finale WBS tez nikt nie pytał dotricosa o zdaniem, a widac bylo ze nie zgadza sie z wynikiem.

borek z grabowskim ogladaja walke Mr. KO'ed

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...JnCO5,w400.jpg

pain.exe 27-09-20 18:32

Nie no spoko, tylko ze Robert padl w objecia sedziego jak pijana laska na parkiecie po 0,7l wódy ;) ja wiem szavci ze za wszelka cene potrzebujesz atencji, ale serio postaralbys sie bardziej subtelnie, trolowac to trzeba umiec ;)

Lotnik 27-09-20 19:04

szavci030 - no w sumie sędzia mógł zdyskwalifikować Khusanova po tym lewym sierpowym bo jak on mógł zabrać Robertowi szanse na dużą wypłatę, przecież "Myśmy w Pułtusku nie takie numery robili" :laugh::lol::lol:

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:50.