boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Prognostyk Boxing.PL: Charlo-Derewianczenko, Briedis-Dorticos i inne walki (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57457-prognostyk-boxing-pl-charlo-derewianczenko-briedis-dorticos-i-inne-walki.html)

Szymon Aleksandrowicz 26-09-20 22:07

Cytat:

Napisał Bred (Post 615035)
Ten Ślusarczyk to jest niezły kołek. Walczy jak paralityk i kupon mi spierd.ił.

Mnie nawet dwa. Brawa dla Czyżyka. Pokazał chłopak charakter.

robercik 27-09-20 05:07

Cytat:

Napisał Marek Cudek (Post 615021)
Hrgović jest szykowany na walki o tytuł, nie skonfrontują go z innym topowym prospektem, aż do walki o pas. Ajagba już prędzej, bo jego potencjał jest niepewny, nieprzekonujący. Ale też nie za prędko.

Chyba wlasnie nie jest szykowany. Hrgovic jak na razie i sportowo i rankingowo cofa sie w rozwoju. Koles z takim dorobkiem amatorskim, swojego czasu z niezlym potencjalem na zawodostwie, warunkami fizycznymi itd, moglby walczyc z kims chociaz solidnym, to z kim on teraz walczy?
Rankingowych nazwisk nie brakuje w HW, a tymczasem kazdy dobija sie do eliminatorow i walk o pas tylko nie Filip, a ma do tego warunki jak malo kto.

Apropos Yoki, to chetnie obejrzalbym jego rewanz z Demirezenem. Niezly tam Yoka zaliczyl nokaut.

Marek Cudek 27-09-20 12:57

Cierpliwości. Joshua pierwszego groźnego dla niego rywala miał po dwóch latach w 15 walce. Ten rok jest trudny dla wielu. Tak naprawdę 15-20 walk na rozchodzenie, to jest zupełnie normalny czas. Nie każdy jest Łomaczenką i Usykiem. Hrgović ma 11 walk. Niepokoić się będzie można dopiero za rok.

pain.exe 27-09-20 13:17

Hrgovic mial swietny start a teraz zwalnia w cholere. Z przeciwnikow takich jak Johnson, Mansour(chociaz ten byl juz wrakiem) Molina, na jakichś anonimów o klase gorszych sie przestawia? Przeciez ten Kartozia wygladal przy nim jak półciężki i odbijał się od Hrgovicia jak od sciany. Jaki to ma sens?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.