boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Kalle Sauerland zapowiada kolejne turnieje WBSS (http://www.boxing.pl/forum/newsy/57452-kalle-sauerland-zapowiada-kolejne-turnieje-wbss.html)

BezStraha 24-09-20 22:59

Cicho było ostatnio o nim...widać otworzyli szlaki przerzutowe z Kolumbii. Szkoda komentować.

wariat3000 25-09-20 11:54

Cytat:

Napisał Szymon Aleksandrowicz (Post 614963)
No z tych TOP 15 HW federacji można by na przykład wybrać taką ósemkę: Zhang, Schwarz, McKean, Charr, Bryan, Oquendo, Loveboy i Fa albo Kuzmin. Nikt z pierwszej 15 HW boxreca do takiego turnieju nie przystąpi, bo ma szansę na ciekawsze walki. Sam chętnie bym obejrzał turniej ciężkich, ale ten Pan niczego sensownego nie stworzy.

bryan jest nr 1 wba a charr ma pasek wiec turniej jest akurat nie w ich interesie bo swoje title shoty dostana tak czy siak .

ale dla wspomnianego wczesniej chisory czy np ortiza taki turniej bylby spoko, dla nich to bylaby jedna z ostatnich szans na zarobek . w przypadku ortiza zapewne ostatnia.

Marek Cudek 25-09-20 12:44

Czy możecie mi zdradzić dlaczego niby nie da się zebrać 8 dobrych, w tym kilku z top 15? Nie siedzę specjalnie w sprawach promotorskich, więc nie znam się na tych klockach.

W czasie covid z każdą galą i dużą walką jest problem, więci siłą rzeczy musialoby to potrwać dłużej. Ale w życiu nie odbierałbym szans komuś, kto już udowodnił, że potrafi robić ciekawe rzeczy. Dla mnie każdy turniej WBSS był sukcesem, szczególnie patrząc od strony kibica. Wały są wszędzie, gdzie są pieniądze.

A wracając do rzeczy, ani ilość potencjalnych gaż, ani sytuacja na rynku bokserskim nie odbierają szans na udział ludzi z zaplecza. W obecnym stanie rzeczy, planowanych dwóch minimum walkach AJ z Furym, kolejce pretendentów: Pulew, zwycięzca Joyce-Dubois (jeśli się w ogole odbędzie), Usyk, Powietkin, Whyte są bez szans, ale prospekci? A cóż oni mają do roboty na tym spowolnionym rynku? To jest szansa na promocję i jakieś niezłe zarobki. Ajagba, przegrani z jesienno-zimowych większych walk, Kownacki, Helenius, Chisora, paru Rusków (Machmudow choćby, czy Medżidow, który już nie ma za wiele czasu), Yoka, kolejny niemłody - Zhang. Nawet Ruiz Jr, udowodnił, że może być niebezpieczny, żaden z mistrzów nie musi chcieć z nim walczyć.

Według mnie teraz w HW jest tylu ciekawych zawodników, że bez problemu zrobi się świetny turniej. Gorzej z przeszkodami naturalnymi. Covid nie odpuści prędko.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.