boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 13-09-20, 12:21   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 22 razy w 12 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Remis w walce Jackiewicz vs. Grafka, wygrana Gromadzkiego. Jak było naprawdę?

Na gali w Rudzie Śląskiej organizowanej przez Silesia Boxing w walce wieczoru Tomasz Zadyma Gromadzki pokonał Remigiusza Woza po małej wojence.

Tomasz Gromadzki - drugi garnitur polskich superśrednich walczy o pas mistrza Polski, który to pas miesiąc temu zdobył Paweł Stępień. Przeciwnikiem Zadymy był Remigiusz Wóz - drugi garnitur polskich półciężkich.

Co z tego, ze mieliśmy wojenkę? Albo lepiej - rzeźnię, o której wspominał pan Krzysztof Kosedowski, komentujący ten pojedynek z panem Andrzejem Kostyrą? Nie sposób nie odnieść sie do propozycji gołębiego werdyktu ze strony byłego pięściarza czyli... remisu, bo pięściarze zasłużyli.

Przede wszystkim powinno być sprawiedliwie!

Co do matchmakingu... nie można mieć zastrzeżeń. Szczególnie jeśli chodzi o dwie walki wieczoru, pojedynek Bojany Libiszewskiej z Terezą Dworakovą oraz walkę Konrad Dąbrowski vs. Alexandros Kirsanidis.

Odnośnie kulisów walki Tomasz Gromadzki vs. Remigiusz Wóz

Najpierw pewna osoba grozi zablokowaniem walki Tomasza Gromadzkiego, ponieważ gale sankcjonuje PBU. Informację o walce na antenie Polsatu zawodnika, którego promotor ma kontrakt z TVP otrzymuje osoba wysoko postawiona w TV Polsat. Telewizja prosi organizatora o wyjaśnienia, gdyż według ich polityki nie pokazują zawodników z konkurencyjnej stacji. Tomasz Gromadzki zarzeka się, że nie ma ważnego kontraktu z Tymexem więc do pojedynku dochodzi. Po walce okazuje się jednak, że Zadyma jest zawodnikiem pana Grabowskiego.

Na szczęście na kolejnej gali grupy promotorskiej pana Grabowskiego nie będzie problemu z PBU, gdyż galę będzie sankcjonować... GBA.

Był problem o niemieckich Austriaków, a teraz Niemcy są ok? Konsekwencja na wysokim poziomie.

Mając na uwadze sytuację z pojedynku Tomasz Gromadzki vs. Remigiusz Wóz dot. uderzenia głową, po którym Grzegorz Molenda liczył Remigiusza Woza, Tomasz Turkowski i Ireneusz Butowicz złożyli protest na ręce szefa sędziów Leszka Jankowiaka. Organizatorzy postulują o zmianę werdyktu na no contest i nakazaniu walki rewanżowej.

Na tej samej gali po równym pojedynku Rafał JEB-JEB Jackiewicz (51-27-3, 22 KO) zremisował z Bartłomiejem Grafką (22-38-3, 10 KO)

Po 6 rundach sędziowie punktowali: 58-56 dla Jackiewicza, 60:54 dla Grafki i 57:57.

Komentarz Rafała Jackiewicza co do punktacji jego pojedynku z Bartłomiejem Grafką:

- Zostałem oszukany, walka 4-2 dla mnie w rundach, remis naciągany, ale 60-54 to to samo co w Niemczech z Muellerem, były ładne parkingi, piękne lasy, ale takim punktacjom mówię stanowczo NIE.

Pozostałe wyniki:

Tereza Dworakova (3-4, 1 KO) vs. Bojana Libiszewska (7-41, 1 KO) SD

Konrad Dąbrowski (10-2, 1 KO) vs. Alexandros Kirsanidis (1-1, 1 KO) UD

Michał Bulik (3-0, 2 KO) vs. Marcin Ficner (2-28-4) UD

Jakub Laskowski (4-0-1, 2 KO) vs. Rafał Konował (1-2, 1 KO) UD

Patryk Konieczny jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 15:32   #2 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Zacytuję sam siebie: w walce wieczoru wóz z węglem walczył z wiatrakami.
Mnie się akurat podobały te eufemizmy i łagodne traktowanie przez komentatorów. Cóż, jakby pojechali ostro i powiedzieli co myślą, to nikt by nie chciał walki wieczoru oglądać Dużo dobrych chęci, ale umiejętności trzecioligowe.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 15:42   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Zacytuję sam siebie: w walce wieczoru wóz z węglem walczył z wiatrakami.
Mnie się akurat podobały te eufemizmy i łagodne traktowanie przez komentatorów. Cóż, jakby pojechali ostro i powiedzieli co myślą, to nikt by nie chciał walki wieczoru oglądać Dużo dobrych chęci, ale umiejętności trzecioligowe.
Ja widziałem inna walkę. Z pewnością nie tą o której mówili komentatorzy, aczkolwiek zle nie było.

stare 13-09-20, 16:24   #4 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Od razu przyszedł mi do głowy Kownacki. Różnica jest taka, ze on przyjmujei sporo trafia, natomiast ci wczoraj przyjmowali mnóstwo i nie trafiali. Zero precyzji. Remigiusz zupełnie nie miał recepty na bezładny atak Gromadzkiego. Ja pierwszy raz obu widziałem, dlatego może zęby bolały
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 16:26   #5 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Czy tylko w Polsce takie jajca, ze TV sie wpierd@la kto gdzie walczy? Oni sa tylko od pokazania eventu w TV, a nie desperacko jak pokazuja cie u konkurencji, to u nas nie.... ??

Czy TV Polsat czy TVP BLOKUJE aktorow, celebrytow, piosenkarzy na zasadzie - pracujesz w jakims serialu na TVP czy gdzies ta mzaspiewasz na wizji TVP, to juz nie bedzie wcale w Polsacie juz na zadnym serialu, filmie czy koncercie????
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 16:45   #6 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Czy tylko w Polsce takie jajca, ze TV sie wpierd@la kto gdzie walczy? Oni sa tylko od pokazania eventu w TV, a nie desperacko jak pokazuja cie u konkurencji, to u nas nie.... ??

Czy TV Polsat czy TVP BLOKUJE aktorow, celebrytow, piosenkarzy na zasadzie - pracujesz w jakims serialu na TVP czy gdzies ta mzaspiewasz na wizji TVP, to juz nie bedzie wcale w Polsacie juz na zadnym serialu, filmie czy koncercie????
W Polsce po prostu ludzie musza sie kłócić, miec bol dupy o byle gowno. Wystepujesz u nich, to u mnie juz nie wystapisz XD Polski boks w porownaniu do UK czy USA to liga podwórkowa, a sa wojny, wojenki na kazdym kroku. Nie dziwie sie, ze tym gownem coraz wiecej ludzi sie zraza.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 16:51   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
W Polsce po prostu ludzie musza sie kłócić, miec bol dupy o byle gowno. Wystepujesz u nich, to u mnie juz nie wystapisz XD Polski boks w porownaniu do UK czy USA to liga podwórkowa, a sa wojny, wojenki na kazdym kroku. Nie dziwie sie, ze tym gownem coraz wiecej ludzi sie zraza.
A paradoksalnie pojawiają się nowe grupy promotorskie...

stare 13-09-20, 18:27   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Patryk Konieczny Zobacz post
A paradoksalnie pojawiają się nowe grupy promotorskie...
Często to są pralnie pieniedzy. W USA jest tyle gal bokserskich, gdzie nikt nie oglada tego badziewia, ale to pobudza gospodarke w jakims stopniu. Walcza lokalnie chlopcy, duzo przyjdzie tanio bilety kupi lub rozdadza ja im je za darmo, a ktos potem zawyzy wyniki sprzedazy, ze niby zarobili i juz legalnie wszystko jest wyprane. Oczywiscie to jest na mala skale. Dzieki temu jakas restauracja, hala czy sala weselna dzieli temu tez niezle kreci lody. Wszyscy o tym wiedza, ale akceptuja to, bo zawsze malency ludzie tez cos zarobia.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-09-20, 19:34   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Często to są pralnie pieniedzy. W USA jest tyle gal bokserskich, gdzie nikt nie oglada tego badziewia, ale to pobudza gospodarke w jakims stopniu. Walcza lokalnie chlopcy, duzo przyjdzie tanio bilety kupi lub rozdadza ja im je za darmo, a ktos potem zawyzy wyniki sprzedazy, ze niby zarobili i juz legalnie wszystko jest wyprane. Oczywiscie to jest na mala skale. Dzieki temu jakas restauracja, hala czy sala weselna dzieli temu tez niezle kreci lody. Wszyscy o tym wiedza, ale akceptuja to, bo zawsze malency ludzie tez cos zarobia.
no i tak powinno byc. gromadzki niezle zagarnal przeciwnika. zdecydowanie protest sluszny
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania