boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 31-08-20, 11:47   #1 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie Rafał "JEB JEB" Jackiewicz o walce z Muellerem

Rafał Jackiewicz opowiedział Krzysztofowi Smajkowi z Po Gongu o walce z Rico Muellerem. Polecamy cały tekst, jest zabawnie

Ktoś wysłał mi zaproszenie na Facebooku, patrzę, a to kur*** Rico Mueller, ten Rico, z którym miałem walczyć o mistrzostwo świata IBO miesiąc przed moim debiutem w KSW. Miałem wtedy dostać za walkę sto tysięcy złotych. Dostałem 10 tysięcy zaliczki, ale walka z jakichś powodów się nie odbyła. Zaliczkę zostawiłem, bo jestem JEBnięty, ale nie głupi. Ale przez to nie przygotowałem się do walki w KSW.

Skojarzyłem gościa, przyjąłem jego zaproszenie do znajomych i od razu poszedłem na trening. Czułem, że zaproponuje mi walkę. Nie jestem jasnowidzem ani szamanem, ale nie pomyliłem się. Ze trzy dni później Rico wyskoczył z propozycją walki. Oczywiście było targowanie się o wagę i o pieniądze. Wszystko załatwialiśmy przez Messengera. Wytargowałem, co chciałem, czyli limit 72 kilogramy i dobrą gażę.

Po walce wiedziałem, że wygrałem, ale myślałem, że w najlepszym wypadku sędziowie dadzą remis. Rico przez sześć rund spierd***, i biegał wokół ringu. Po walce mówił, że taką mieli taktykę. Nie chciał się ze mną bić. Chuj*** to był plan, bo dużo biegał, a mało bił. A jak już bił, to jego ciosy przyjmowałem na gardę, albo pruły one powietrze. Ganiałem go po ringu, a jak się dało, to biłem. W żadnej walce nie zebrałem tak mało ciosów jak od Muellera. To była łatwa robota, nawet się nie zmęczyłem.

Cała wypowiedź

Źródło: Krzysztof Smajek/Po Gongu

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-20, 14:19   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Już protest złożyli, na boxrec jest zmienione, parodia.
Michael Scofield jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-20, 14:55   #3 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michael Scofield Zobacz post
Już protest złożyli, na boxrec jest zmienione, parodia.
a widziałeś walkę? boxingscene pisało o kontrowersyjnym wyniku. My w PL możemy opierać się co najwyżej na tym co powiedział Jackiewicz
Trzeba by było zobaczyć te walke, wtedy można się bawić w oceny
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-20, 15:37   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
a widziałeś walkę? boxingscene pisało o kontrowersyjnym wyniku. My w PL możemy opierać się co najwyżej na tym co powiedział Jackiewicz
Trzeba by było zobaczyć te walke, wtedy można się bawić w oceny
Tak, widziałem. Rafał wygrał 4 z 6 rund, moim zdaniem. Przecież link krąży od wczoraj w dobrej jakości. Mogą też zmienić na remis, nie takie wałki w Niemczech były i będą.

stare 31-08-20, 17:08   #5 (permalink)
bum

Domyślnie Cała walka

Film z walki (wstaw kropkę po www i fight24); www fight24 tv/videos/huck-boxing-2020/muller-vs-jackiewicz-7890
Pogo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-20, 18:57   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

a to kur*** Rico Mueller!
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-09-20, 07:59   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Super gość i swietny showmen. Uśmiałem się czytając wywiad. Co by szkopy nie zrobiły to i tak JEB , JEB ich , a Jackiewicz świetny wojownik. Może kiedyś go do TVP zaproszą ...ale byłby ubaw .
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-09-20, 09:59   #8 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Super gość i swietny showmen. Uśmiałem się czytając wywiad. Co by szkopy nie zrobiły to i tak JEB , JEB ich , a Jackiewicz świetny wojownik. Może kiedyś go do TVP zaproszą ...ale byłby ubaw .
W etoto na Youtube tez jest niezly ubaw. Wczoraj wrzucili odcinek
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-09-20, 08:44   #9 (permalink)
challenger

Domyślnie

Jak Jackiewicz skupia sie na walkach, okołosportowych tematach to bardzo fajnie sie go czyta, w sumie wiarygodnie to wygląda i wierzę ze tak moglo byc.

Tak samo jak z treningami - on nie musi sie zażynać, bo walczy na pelnym luzie, boks ma we krwi, nie spina sie w ringu za bardzo wiec walczy energooszczednie. Rozwala mnie to zawsze jak widze mistrzów treningów, tarczy i naparzania crossfitów którzy puchna po 2 rundach z bumem.

Niektorzy muszą wlozyc mnostwo pracy w przygotowania fizyczne zeby w ogole przewalczyc 8 -10 rund w jakims tam tempie bez wzgledu na to czy walcza z gosciem z konca drugiej setki czy z pierwszej 50tki, bo po prostu tego nie czują. Potem jak wychodzą i męcza sie z jakims kelnerem to wszyscy zdziwieni - nie ma czym u nas talentów po prostu brak. Jestem pewien ze u na niejeden czolowy bokser na roztrenowaniu dostałby w pizdę od nawet bardzo przecietnego zawodnika journeymana, bo często ich jedyna przewaga to 2-3 miesieczne przygotowania dzieki ktorym robią formę lepsza niz gosc ktory dostaje tel. 2 -3 tygodnie przed walką.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-09-20, 09:50   #10 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wujek mało dostaję ciosów w głowę(czystych), do tego ma fajne zbicia, dobrą gardę i przejścia, kondycję na 6-8 rund ma zawsze nawet bez treningu, dlatego może walczyć i do 50 roku życia i specjalnej krzywdy nie da sobie zrobić. Polecam książkę Rafała bardzo fajnie się czyta, widać że jego historia jest prawdziwa i szczera. Tego Grafkę też powinien przejść, pod warunkiem że werdykt będzie sprawiedliwy.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania