stare 20-08-20, 13:17   #1 (permalink)
champion

Nominowany 157 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie Doug Fischer o Davis-Santa Cruz

Doug Fischer z Ring Magazine w w cotygodniowym przeglądzie maili odniósł się do paru głośnych zestawień.

Łomaczenko/Lopez to kapitalne zestawienie. Wciąż nie mogę uwierzyć, że jest za darmo w TV. Dokładnie takich walk sport potrzebuje - intrygujących matchupów na poziomie elity, które jest szansą na jakiś dramat, emocje, które może przyciągnąć dużą publiczność.

Na określenie czytelnika, że starcie Gervonty Davisa z Leo Santa Cruzem będzie "wspaniałą walką", Fischer mocno zaprotestował.

Naprawdę uważasz, że to będzie "wspaniała walka"? Z całym szacunkiem dla Davisa, który jest sam w sobie atrakcją, czy do Santa Cruza, którego lubię i szanuję, nie czuję ekscytacji tym zestawieniem. Santa Cruz doszedł do ściany w 126 funtach, a Davis męczy się by zrobić 135 funtów. Kto szczerze wierzy, że "Tank" zrobi 130 funtów? Kto myśli, że Ssnta Cruz będzie reprezentował klasę światową w 130 funtach? Czy któryś z nich wyglądał dobrze w ostatniej walce (Davis z Gamboą, Santa Cruz z Floresem)? Nie sądzę.

Nie mam zamiaru wydać na to 60/70 dolarów. To nie jest walka na PPV. Nie w tej epoce. To starcie dla abonentów Showtime.

Źródło: Douglass Fischer/Ring Magazine

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-08-20, 14:26   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Walka Santa Cruz vs Davies będzie klapą finansową, robienie tego w PPV to nieporozumienie, i jak sprzedadzą 120 tyś pakietów to będzie rewelacyjnie, w dodatku Haymon w krótkim terminie obsadził kilka wydarzeń w PPV , więcej sensu byłoby gdyby zrobili galę Pacaquiao vs Lipiniec lub Ugas, przynajmniej pewnie że 300/350 tyś pakietów by sprzedali i wyszli by na zero lub lekki plus. W dodatku wydaje mi się że gwiazda Daviesa lekko przygasła głównie przez filozofię jego guru czyli Floyda a mianowicie że trzeba się ślizgać po jak najmniejszej lini oporu, unikać wyzwań które mogą sprawić klopoty, tacy cwaniacy najczęściej tracą na tym a przecież chłopak ma potencjał. Ogólnie patrzę na to wszystko z zażenowaniem bo młode wilki typu Rayan Garcia, Hanney, Davies dużo tylko gdakają o tym kogo to oni nie pokonają i kim nie wytrą ringu a gdy jest konkret na stole to nagle pojawiają się problemy. Mam nadzieję że jeden z niewielu pozytywnych efektów COVID19 będzie oczyszczenie i przywrócenie jako takiej normalności w boksie.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania