boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-08-20, 21:41   #21 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Dla mnie on miał spory potencjał, zarówno sportowy, jak i medialny.

Czarnoskóry chłopak o regularnych rysach, potrafiący powiedzieć coś więcej, niż o treningu i przeciwniku - gdyby zadowalała go kariera w Polsce, byłby gwiazdą, większą od Szpilki. Z pewnością jest mocniejszy fizycznie, kwestia odpowiedniego doboru przeciwników i mógłby się bawić długo. Tyle że mam wrażenie, że sport to dla niego bardziej przeżycie i dobra przygoda niż coś super poważnego.

Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-20, 09:55   #22 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

izu mial mocno pod gorke, przeciez NZ to byl desperacki ruch zrobiony na wlasna reke.

jakby przed brazilem wyszedl do jakiegos solidnego journeymana to moglby amerykanca pokonac. a tak przeskok byl za duzy. inna sprawa ze moze i lepiej,bo to domenic a nie rozanski zabral izu chec do boksu.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-20, 12:42   #23 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie wiem czy desperacki, przecież on od początku nie wiedział co z sobą robić. Dołączenie do WSB i Hussars to po co mu było?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-08-20, 13:01   #24 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Nie wiem czy desperacki, przecież on od początku nie wiedział co z sobą robić. Dołączenie do WSB i Hussars to po co mu było?
Dokładnie. Albo ten taniec na lodzie czy co to tam było. I potem się jeszcze typ wypiera, że to mu dobrze na nogi zrobiło. Pewnie na głowę było już za późno, jak to w tym podwórkowym klasyku... On pod tą maską rozgarniętego i ładnie mówiącego intelektualisty jest gościem, który po prostu nie wie czego chce. Kiedyś go lubiłem, z czasem mnie zaczął irytować niesamowicie. Nie można kogoś lubić tylko dlatego, że ma inny kolor skóry i mówi po polsku ślicznej niż 90% polskich bokserów. Przydały by się jakieś osiągnięcia sportowe. Tymczasem znów mamy Polaka, który ładnie przegrał - mówię o walce z Brazzersem. Trochę tym rzygam.
macius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 10:47   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał macius Zobacz post
Dokładnie. Albo ten taniec na lodzie czy co to tam było. I potem się jeszcze typ wypiera, że to mu dobrze na nogi zrobiło. Pewnie na głowę było już za późno, jak to w tym podwórkowym klasyku... On pod tą maską rozgarniętego i ładnie mówiącego intelektualisty jest gościem, który po prostu nie wie czego chce. Kiedyś go lubiłem, z czasem mnie zaczął irytować niesamowicie. Nie można kogoś lubić tylko dlatego, że ma inny kolor skóry i mówi po polsku ślicznej niż 90% polskich bokserów. Przydały by się jakieś osiągnięcia sportowe. Tymczasem znów mamy Polaka, który ładnie przegrał - mówię o walce z Brazzersem. Trochę tym rzygam.
obstawiam ze za taniec z gwiazdami dostal wiecej hajsu niz za 99% walk.

zapominacie ze izu, w przeciwienstwie do kownackiego , szpilki, sosnowskiego czy wacha, nigdy nie zarobil duzej kasy na boksie. jego najwiekszy payday to brazil i zaledwie 70k usd. wez z tego oplac podatki, trenerow, przygotowania + nie walcz 1.5 roku po ciezkich nokdaunach.

mysle ze w ksw bedzie sie krecic wokol 100-150k pln za walke
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 11:18   #26 (permalink)
prospect

Nominowany 34 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
zapominacie ze izu, w przeciwienstwie do kownackiego , szpilki, sosnowskiego czy wacha, nigdy nie zarobil duzej kasy na boksie. jego najwiekszy payday to brazil i zaledwie 70k usd.
Jego największy payday to Kassi u Najmana na gali, co fakt faktem sporo mówi jak ta kariera była prowadzona (czyli w zasadzie jak sam nią posterował). Inna sprawa, że akurat Izu nie należy z tego co wiem do ludzi biednych, dla których wyciągnięcie jak największej ilości pieniędzy ze sportów walki to jedyna szansa na polepszenie swego bytu.
Przemysław Mrzygłód jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 11:24   #27 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Wypłate Kassiego też mu dołożyli?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 21:12   #28 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
on zawsze pieprzył kocopoły, ludzie mu przytakiwali bo w porównaniu z resztą jest w tym elokwentny. Pamiętacie ten film na yt jak się śmiał z ludzi co pisali mu że kariera w Nowej Zelandii nie ma sensu? xd
Dostało mi się wtedy już na samym początku filmu, bo napisałem, że gość nie bardzo wie czego chce, a kariera ucieka mu przez palce. Było trochę szydery z jego strony, ale reakcja tych wszystkich jego fanboyow przeszła moje oczekiwania. Dopiero od nich cięgi zebrałem, a co drugi mnie uświadamiał, że Izu za rok będzie mistrzem. Któryś nawet pisał, że zunifikowanym i z tym miałem najlepsza bekę.
Mam podobną opinię do @bode, ten intelekt Izu jest wyolbrzymiony. Można być elokwentnym, a niekoniecznie błyskotliwym. Człowiek błyskotliwy potrafi wyciągać wnioski z niepowodzeń. Konkretne wybory człowiek błyskotliwy podpiera właściwą analizą. U Izu marnie to wyglada, choć nie zamierzam twierdzić, że jest półgłówkiem. Jego przemyślenia brzmią dość interesująco, szkoda tylko, że nic z nich nie wynika.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 22:13   #29 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bred Zobacz post
Dostało mi się wtedy już na samym początku filmu, bo napisałem, że gość nie bardzo wie czego chce, a kariera ucieka mu przez palce. Było trochę szydery z jego strony, ale reakcja tych wszystkich jego fanboyow przeszła moje oczekiwania. Dopiero od nich cięgi zebrałem, a co drugi mnie uświadamiał, że Izu za rok będzie mistrzem. Któryś nawet pisał, że zunifikowanym i z tym miałem najlepsza bekę.
Mam podobną opinię do @bode, ten intelekt Izu jest wyolbrzymiony. Można być elokwentnym, a niekoniecznie błyskotliwym. Człowiek błyskotliwy potrafi wyciągać wnioski z niepowodzeń. Konkretne wybory człowiek błyskotliwy podpiera właściwą analizą. U Izu marnie to wyglada, choć nie zamierzam twierdzić, że jest półgłówkiem. Jego przemyślenia brzmią dość interesująco, szkoda tylko, że nic z nich nie wynika.
Typowo rozróżnia się "inteligencję" i "mądrość", i faktycznie nieraz inteligentni ludzie podejmują kiepskie życiowe decyzje, a prości ludzie potrafią zadziwiać sprawnością z jaką poruszają się po świecie.

Pewnie tak jest sprawiedliwiej.

Izu na pewno jest inteligentny. Patrząc po tym jak wyglądała jego kariera, pewnie mądrości w paru momentach zabrakło, ale też nie jest tak, że zmarnował życie. Zachował zdrowie, zyskał popularność, coś tam po drodze osiągnął i spokojnie może zrobić dużo więcej. Sportowego sukcesu w boksie brakuje, ale za to może dalej się piąć w górę po karierze sportowej, a nie upaść jak wielu mistrzów.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-08-20, 22:18   #30 (permalink)
champion

Domyślnie

Z wszystkim się zgadzam Panowie, że Izu to wygadany, inteligentny klient. Mnie jednak dość mocno zraził do siebie tymi filmikami na YT w których z szyderą próbował punktować krytykujących go bez złych intencji kibiców. Podsumowując jego karierę mieli rację.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania