boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-08-20, 22:27   #1 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie Parzęczewski: mobilizacja będzie podwójna

Fragment wywiadu Rafała Mandesa z Robertem Parzęczewskim.

Rafał Mandes/TVP Sport: Ford napisał na Twitterze, że jesteś tchórzem.

Robert Parzęczewski: zirytowało mnie to strasznie. Pokaż mi jakiś mój wywiad, wypowiedź, czy wpis, gdzie daje do zrozumienia, że ja tej walki nie chce. Jak tylko pojawił się pomysł w zeszłym roku, to od początku chciałem tego pojedynku. Najpierw mieliśmy się zmierzyć w listopadzie, ale wtedy przyznaję zajechałem organizm i musiałem odpuścić. Potem w kwietniu na przeszkodzi stanął*koronawirus, choć wiem, że panowie Grabowski i Borek chcieli zrobić galę nawet bez kibiców, ale Ford nie miał jak przylecieć. Nie będę mówił, że stchórzył, po prostu wtedy były duże problemy z przemieszczaniem się, praktycznie nie było żadnych szans, żeby dotarł do Polski.

W Arłamowie też chciałeś z nim walczyć?

Tak. Dużo ludzi mówi, że miałem farta, że jednak*Forda*wtedy w Arłamowie nie było, ale ja się z takimi opiniami nie zgadzam. Ja też bym wtedy inaczej zaboksował, walka również wyglądałby inaczej. Jak ktoś zna się na boksie, to ja wyciągnę wnioski z konstruktywnej krytyki, ale hejterami się nie przejmuję. Oni nie potrafią nic poza dłubaniem w internecie. Wiem, że po walce z Janjaninem wielu osób mnie skreśliło, postawiło na mnie krzyżyk, ale ja im udowodnię, że są w błędzie.

Trzeci raz zaczynasz się przygotowywać na Forda. Nużące?

Nie, bo za każdym razem było inaczej i za każdym razem dokładamy coś ekstra. Ja jestem zupełnie innym pięściarzem niż rok temu. W trakcie drugiego obozu dorzuciliśmy do przygotowań coś, czego w moim wykonaniu jeszcze nie widzieliście, ale niech to zostanie naszą tajemnicą. Poza tym zaczęliśmy więcej bawić się w półdystansie – wychodzi mi to coraz lepiej, więcej widzę, potrafię się fajnie i szczelnie schować oraz nie panikuję, tylko przyjmuję cios i oddaję na pełnym spokoju [...].

Ponownie pokażesz się przed własną publicznością w rodzinnej Częstochowie.

Mobilizacja będzie podwójna. Wiadomo, że boksuję głównie dla siebie, ale także dla kibiców i fajnie, że w czasach tej pandemii nie będą musieli jechać kilkaset kilometrów na walkę, a po prostu przyjdą do hali. Zapewnię im i kibicom przed telewizorami ogromne emocje, to może być najlepsza walka na polskich ringach w tym roku.

Cały tekst

Źródło: Rafał Mandes/TVP Sport

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-08-20, 00:49   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Powodzenia Mr.KOA na poważnie czeka Go ciężkie zadanie które jeszcze bardziej sobie utrudni próbując się bawić w poldystansie.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania