boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 30-07-20, 18:06   #11 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Na lotnisku zginęły mu torby,
Stąd też nie miał czym ochronić torby.

bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-20, 20:38   #12 (permalink)
challenger

Domyślnie

Spotkałem Go kiedyś w Mielnie (Ok.2012), kapelusz kowboja krok bujany...pan świata.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-20, 21:12   #13 (permalink)
challenger

Domyślnie

Janik zawsze taki był, narkotyki tylko to pogłębiły. Teksty o wierze, nawróceniu, itd. są już tak oklepane, że chyba na nikim to nie robi wrażenia, zwlaszcza ze wiekszosc jego zycia to "pozowanie". I tak osiągnął sporo jak na swoje możliwości, trafił w dobry okres, miał okazję zarobić dobrą kapustę, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa, nie uszanował tego. chłop ma 34 lata a jest wrakiem człowieka. Niby tak zapierdala na treningach, tak biega i w ogóle, a jak przyjdzie co do czego to tej formy nie widać. Bajkopisarze Ci nasi bokserzy i tyle. 45 min na dyszkę to ja robię na kacu, a jestem chujem, a nie biegaczem, a zawodowi sportowcy sie szczycą takimi czasami... żenada. Tak jak ktoś kiedyś w wywiadzie o innym polaku bokserze powiedział, że jest w mega formie bo startował w jakimś miejskim biegu na 10 km i miał bardzo dobry czas 48 minut wiec jest w formie. 48 to jeden z moich najgorszych czasow jakie miałem... Ci ludzie powinni zejść na ziemię i przestać opowiadać głupoty, a zacząć trenować na serio. Ktoś powie ze chuj z tym bieganiem, bo boks to co innego. Dziwnym trafem wiekszosc kozaków biega i to niemało.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-07-20, 21:38   #14 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Janik zawsze taki był, narkotyki tylko to pogłębiły. Teksty o wierze, nawróceniu, itd. są już tak oklepane, że chyba na nikim to nie robi wrażenia, zwlaszcza ze wiekszosc jego zycia to "pozowanie". I tak osiągnął sporo jak na swoje możliwości, trafił w dobry okres, miał okazję zarobić dobrą kapustę, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa, nie uszanował tego. chłop ma 34 lata a jest wrakiem człowieka. Niby tak zapierdala na treningach, tak biega i w ogóle, a jak przyjdzie co do czego to tej formy nie widać. Bajkopisarze Ci nasi bokserzy i tyle. 45 min na dyszkę to ja robię na kacu, a jestem chujem, a nie biegaczem, a zawodowi sportowcy sie szczycą takimi czasami... żenada. Tak jak ktoś kiedyś w wywiadzie o innym polaku bokserze powiedział, że jest w mega formie bo startował w jakimś miejskim biegu na 10 km i miał bardzo dobry czas 48 minut wiec jest w formie. 48 to jeden z moich najgorszych czasow jakie miałem... Ci ludzie powinni zejść na ziemię i przestać opowiadać głupoty, a zacząć trenować na serio. Ktoś powie ze chuj z tym bieganiem, bo boks to co innego. Dziwnym trafem wiekszosc kozaków biega i to niemało.
Bieganko to podstawa treningu w boksie. Floyd, Manny, Tyson, Ali i cała reszta wielkich mistrzów - wszyscy byli kozackimi biegaczami. Najczesciej dystanse oscylujacy w granicach 10km + -
To w ogole nie byl temat do jakiegos glebszego rozkminiania. Po prostu trening, jak amen w pacierzu.

Co do Łukasza Janika, to moze on i byl w super formie, byl w stanie wiele ugrac, ale niestety byl tez bardzo zagubionym czlowiekiem. I te mocne treningi, stosowal naprzemian z mocnymi melanzami. A, ze organizm, organizmowi nierowny(vide Mike Tyson), to go poryło dosc mocno.
Mam nadzieje, ze teraz wychodzi chlopak na prosta.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-07-20, 08:17   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

"Miałem też chyba jedną z lepszych pensji w grupie Andrzeja Wasilewskiego. W pewnym momencie miałem tyle hajsu, że w głowie mi się poprzewracało."

Zastanawiam się czy Wasilewski teraz nie żałuje, że w takich cieplarnianych warunkach trzymał tych chłopaków. Janik, Wawrzyk, Kołodziej i inni w żaden sposób mu się nie zwrócili.
Vroobelek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-08-20, 12:55   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vroobelek Zobacz post
"Miałem też chyba jedną z lepszych pensji w grupie Andrzeja Wasilewskiego. W pewnym momencie miałem tyle hajsu, że w głowie mi się poprzewracało."

Zastanawiam się czy Wasilewski teraz nie żałuje, że w takich cieplarnianych warunkach trzymał tych chłopaków. Janik, Wawrzyk, Kołodziej i inni w żaden sposób mu się nie zwrócili.
Pewnie żałuje tylko tego nie powie bo i po co. Tym bardziej że wielu z nich okazało się później niewdzięcznikami, tak jak Kołodziej który był związany umowami, Wasyl z niego zrobił człowieka a ten już przed walką z Lebiediewem był już dogadamy na boku z inną osobistością, warunek był jeden, miał się dobrze zaprezentować z Denisem a że wyszło jak wyszło to inna sprawa. Tacy bokserzy jak Wawrzyk, Szpilka, Janik czy Kołodziej nigdy by nie zrobili takiej kariery gdyby nie pan Andrzej, gdyby trafili do Top Rank czy Golden Boy to nikt by się z nimi nie pieścił i szybko by wyszło że tak naprawdę to oni są zawodnikami zaplecza pięćdziesiątki.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-08-20, 13:02   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Janik to taki typ co potrzebuje jakiegoś mocnego bodźca do funkcjonowania, wcześniej wóda, koks, dziwki i lasery, teraz wspólnota ewangelicka, a za jakiś czas suficki islam by potem przejść do salafitów i skończyć w Mosulu z pasem szachida i kałachem.
Reasumując jest niestabilny emocjonalnie, ale taki był zawsze i takich ludzi jest mnóstwo. Być może się mylę i faktycznie znalazł sobie swoje miejsce na ziemi i się ustabilizował.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-08-20, 10:16   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vroobelek Zobacz post

wydaje mi sie ze to byl jego najwiekszy blad. zabil ambicje sportowe u wielu zawodnikow, ktorzy nie tracac zdrowia i nie bijac sie z wymagajacymi rywalami, mieli kupe kasy i super warunki w warszawie. wielu z nich (kolodziej,wawrzyk,jonak) prowadzilo rownolegle swoje biznesy i rezygnacja z kariery sportowej byla naturalnym i wrecz pozadanym krokiem.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-08-20, 10:46   #19 (permalink)
challenger

Domyślnie

wariat to, że prowadzili biznesy to dobrze dla nich, ale moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z ich ambicjami czy mozliwosciami. Gdyby byli ambitni to nie miałoby znaczenia to, że dobrze im się wiedzie. Jak Wawrzyk przykladal sie do treningów np.? tyle lat w boksie a chłop nie wiedział co to siłownia. Kwestia charakteru, że im to nie przeszkadzalo obijać bumów i myśleli, że są cool. Sa pięsciarze co zarabiają o wiele wieksze pieniadze i mogliby pierdolnąc boks w kazdym momencie, ale tego nie robią tylko próbują o coś walczyć, czego nie da się za kasę kupić Tamci ww. panowie nigdy nie mieli papierów na wielkich bokserów, dorabiali sobie boksem, a wasyl oszukiwał kibiców... jak zawsze
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-08-20, 12:34   #20 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
wariat to, że prowadzili biznesy to dobrze dla nich, ale moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z ich ambicjami czy mozliwosciami. Gdyby byli ambitni to nie miałoby znaczenia to, że dobrze im się wiedzie. Jak Wawrzyk przykladal sie do treningów np.? tyle lat w boksie a chłop nie wiedział co to siłownia. Kwestia charakteru, że im to nie przeszkadzalo obijać bumów i myśleli, że są cool. Sa pięsciarze co zarabiają o wiele wieksze pieniadze i mogliby pierdolnąc boks w kazdym momencie, ale tego nie robią tylko próbują o coś walczyć, czego nie da się za kasę kupić Tamci ww. panowie nigdy nie mieli papierów na wielkich bokserów, dorabiali sobie boksem, a wasyl oszukiwał kibiców... jak zawsze
Dokładnie. Nie miał w sobie głodu sukcesu. Zarobił parę złotych i poszedł w melanż.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania