boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-07-20, 17:35   #91 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Krystian jak odchodził i pisało tu może z 5-10 osób to była ogólna dyskusja o tym co by uratowało ten portal. Kazdy starał się coś czasem napisać ,aby tu życie nie zamarło. Retoryka była 180 st. odmienna ,a nie jak obecnie, że to nie jest "koncert życia" i absurdalne żądania.
Mniejsza o to ,robicie ten portal po swojemu ,z dyktatorską nutą . No ale cóż, nie ma co się obrażać
Portal osiągnął już sukces, 80 wpisów...super ,ale co z tego ,że napalone na temat 2-4 napisały po 10 razy lub więcej.
To nie jest na zasadzie ....sprzedawca - klient... to jest coś więcej. Jesteśmy tu odbiorcą waszej twórczości dziennikarskiej. Dla przyjemności nie dla interesu. Mamy prawo do oceny ,ponieważ nawet takie dziennikarstwo jest w pewnym sensie twórczością. Wy redaktorzy macie oczekiwania jakieś wobec nas odbiorców ,to żebyśmy ciekawie komentowali ,a przedewszystkim brali udział w komentowaniu. My również możemy mieć jakieś oczekiwania czasem.
Nawet szminka i tłiterowcy miał oczekiwanie walki ,i Grabowski spełnił to oczekiwanie.
Tutaj to jednak nie koncert życzeń i absurdalne zadanie ,wrzucenia tematu z gali bokserskiej ....bo to portal plotkarski?

BezStraha jest nieaktywny  

stare 20-07-20, 18:28   #92 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

BezStraha@

Masz prawo do oceny, kulturalnej dyskusji.
Nie masz prawa do wrzucania określeń typu "lewak" i żądań czegokolwiek. Ja nie jestem dziennikarzem i nie zależy mi zupełnie na zdaniu tzw. większości. Traktuj mnie jako wolontariusza, który robi to dla własnej frajdy i jeśli ktoś mi to utrudnia, to po prostu go usunę z portalu.

To nie jest skomplikowane. Zamykam temat.
Marek Cudek jest teraz aktywny  

stare 01-08-20, 22:59   #93 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 18 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Może w kwestiach boksu czasem się zgadzamy ...zapewne mamy inne poglady na sprawy światopoglądowe.
To jest temat niezwiązany z boksem bezpośrednio , stąd tyle różnych opini na temat zachowania głównych autorów tego badziewnego sporu.
Odbyła się nawet ciekawa gala , a głównym tematem było to że ktos kogoś opluł. Pamietam kiedyś jak tematem było że Doda dorwała w kiblu Woźniak i ją wytargala za kudły. Podobny poziom zdarzenia.
Zero o gali , zero o zwycięzcach.

Ludzie napisali 80 postów i co spor został wyjasniony na forum? Bo wciąż nie wiem ...spór ktory może mieć i 500 postów i dalej bedzie jałową dyskusją.
Teraz się dowiaduję od kolegi LegiaPany@ że chodzi o to jakoby Grabowski z Borkiem wystawili szminke. No ale co to zmienia...i tak będziecie oglądać ich gale i programy , bo mają monopol na boks w Polsce.

Redaktor Patryk Konieczny@ obiecał relację z gali...mija dwa tygodnie i ZERO na ten temat. Piszecie o tym że AJ nie chcę by jego kilkuletni syn był bokserem. Super ciekawostka ...ale nie związana z boksem. Następny temat to że Stiverine ma korono-bzdure czy miał. Adam Małysz też dwa tygodnie temu miał korone , a kilka dni temu juz z dzieciakami nad Balatonem na wakacjach. Czy zapowiedź emeryta , kaleki w sumie już, Stiverina że wraca na ring ma jakieś powiązanie z boksem jako temat tygodnia?
Brak aktualnych tematów zwiazanych bezpośrednio z boksem powoduje to że temat pudelkowy rozgrzewa do czerwoności publike forum. 80 postów o głupim zachowaniu to jak kulą w płot...
Wynika to z tego że nie było od razu relacji i dyskusji z gali. Dziwne.

Nie chce nikogo pouczać , ale wystarczyło dać zdjęcie siedzącego na ringu Bodziocha i zrobić krótką relację z wydarzenia....zresztą umiecie to robić i dobrze Wam wychodzi , ale dlaczego akurat teraz nie udało się tego uczynić? ...dla radosci i emocji gawiedzi...
Nie napisze relacji z tej gali. Z kilku powod. Podam przykłady. Nie jestem niczyim „szoferem”, „przydupasem”, etc. Na boxing.pl jak i na Twitterze przekazywałem wszystkie informacje prasowe odnośnie tej gali. Jeśli ktoś potem zakłamuje rzeczywistość i szuka kozłów ofiarnych, to ja nie zamierzam kontynuować tematu tej gali i pozwalać sobie na robienie ze mnie debila. Pozdrawiam.

Ps Gdyby nie Marek nie byłoby tej strony.
Patryk Konieczny jest teraz aktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania