boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-07-20, 09:32   #81 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tak mówiłem po prostu mentalnosc dziecka.

Big Daddy jest nieaktywny  

stare 17-07-20, 18:49   #82 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Mam zupełnie inne poglądy od Twoich. A na sporach na tematy niebokserskie, w szczególności dotyczące polityki, religii, koloru skóry mi na tym forum nie zależy, delikatnie mówiąc. A jako że mam wystarczająco dużo roboty z jakimkolwiek prowadzeniem tego forum po godzinach normalnej pracy, to będę po prostu używał opcji "banuj".

Nie mam absolutnie nic do Ciebie osobiście, parę innych postów z tego wątku też poszło do kosza. M.in. Filipa i Pierwszego i Ostatniego.
Może w kwestiach boksu czasem się zgadzamy ...zapewne mamy inne poglady na sprawy światopoglądowe.
To jest temat niezwiązany z boksem bezpośrednio , stąd tyle różnych opini na temat zachowania głównych autorów tego badziewnego sporu.
Odbyła się nawet ciekawa gala , a głównym tematem było to że ktos kogoś opluł. Pamietam kiedyś jak tematem było że Doda dorwała w kiblu Woźniak i ją wytargala za kudły. Podobny poziom zdarzenia.
Zero o gali , zero o zwycięzcach.

Ludzie napisali 80 postów i co spor został wyjasniony na forum? Bo wciąż nie wiem ...spór ktory może mieć i 500 postów i dalej bedzie jałową dyskusją.
Teraz się dowiaduję od kolegi LegiaPany@ że chodzi o to jakoby Grabowski z Borkiem wystawili szminke. No ale co to zmienia...i tak będziecie oglądać ich gale i programy , bo mają monopol na boks w Polsce.

Redaktor Patryk Konieczny@ obiecał relację z gali...mija dwa tygodnie i ZERO na ten temat. Piszecie o tym że AJ nie chcę by jego kilkuletni syn był bokserem. Super ciekawostka ...ale nie związana z boksem. Następny temat to że Stiverine ma korono-bzdure czy miał. Adam Małysz też dwa tygodnie temu miał korone , a kilka dni temu juz z dzieciakami nad Balatonem na wakacjach. Czy zapowiedź emeryta , kaleki w sumie już, Stiverina że wraca na ring ma jakieś powiązanie z boksem jako temat tygodnia?
Brak aktualnych tematów zwiazanych bezpośrednio z boksem powoduje to że temat pudelkowy rozgrzewa do czerwoności publike forum. 80 postów o głupim zachowaniu to jak kulą w płot...
Wynika to z tego że nie było od razu relacji i dyskusji z gali. Dziwne.

Nie chce nikogo pouczać , ale wystarczyło dać zdjęcie siedzącego na ringu Bodziocha i zrobić krótką relację z wydarzenia....zresztą umiecie to robić i dobrze Wam wychodzi , ale dlaczego akurat teraz nie udało się tego uczynić? ...dla radosci i emocji gawiedzi...
BezStraha jest nieaktywny  

stare 17-07-20, 19:30   #83 (permalink)
contender

Domyślnie

Bez Straha
To forum było półmartwe... Śledzisz, zatem nie będę Ci streszczał jego historii. Odeszła masa świetnych ludzi, którzy tworzyli to miejsce tylko z pasji. Na szczęście wciąż jest w dobrych rękach i obecna Redakcja robi równie doskonałą robotę, ale też tylko z pasji.
Dobrze wiesz, że istnienie strony ma sens tylko wtedy, jeśli ludzie na nią zaglądają, a więc klikają. Gdyby koledzy z Redakcji skupili się wyłącznie na tematach ściśle dotyczacych walk, czasem tygodniami nie byłoby o czym pisać, wszak mamy okres posuchy od jakiegoś czasu. Tak więc takie luźne tematy są czasem niezbedne, by utrzymać jako taki ruch na stronie.Czasem zjawi się ktoś nowy i już zostanie.
Myślę, że nawet jeśli panowie nie mają wymiernych korzyści z tej strony, to z pewnością mają satysfakcję i przekonanie, że to co robią kogoś interesuje, ktoś to czyta, dyskutuje. Jasne, że takie tematy nie poszerza naszej wiedzy o boksie, ale czy tego chcemy, czy nie, Szpila zawsze był mocno komentowany na różnorakich forach i dlaczego mielibyśmy mieć za zle Redakcji boxing.pl, że nie ominęła tego tematu. Zwróć uwagę na ilość komentarzy pod jakimś tekstem, dotyczącym konkretnej walki, czasem jest naprawdę biednie. Nie dziwi mnie zatem, że Redakcja sięga po takie historie.
Bred jest nieaktywny  

stare 17-07-20, 19:44   #84 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał szavci030 Zobacz post
Byłem na stadionie, gdzie rodziny z małymi dziećmi są ubrane w barwy klubowe, np. na żużlu. To jest w porządku, ale to jest coś innego niż jak małolat śmiga po Krakowie z szalikiem Craxy. Sam prowokuje konfrontację z kibicem Wisły w osobie np. Szpilki dlatego trudno powiedzieć, że taki Szpilka kogoś bił czy napadał.
I nigdzie nie napisałem, że tatuaż jest dowodem na kryminalną przeszłość, bo nie jest, dzisiaj to jest moda tak jak kilkadziesiąt lat temu długie włosy. Jednak kryminalistów można usprawiedliwić. Wydaje mi się, że w więzieniu tatuaż ułatwia życie, bo grypsujący mają tatuaże. Ale tego dokładnie nie wiem, bo nie znam ludzi, którzy siedzieli, a ci których spotykam niechętnie o tym mówią. Sam nie siedziałem w prawdziwym więzieniu, zdarzyło się kilka razy podczas studiów, na tydzień - dwa złośliwie mnie zamykali na około tydzień ale to była taka zabawa. Natomiast w realu tatuaż nie jest do niczego potrzebny i utrudnia, bo u wielu ludzi traci się wiarygodność. Tatuaż to jest zachowanie 16-latka, który próbuje pokazać wszystkim dookoła swoją indywidualność. Jeżeli tak się zachowuje 30-40 to jest to postawa niedojrzała.

Masz wiele racji, powinienem dostać bana i pewnie dostanę, bo zawsze w końcu dostaję, ale nie za trolling, choć taki zawsze jest podawany powód, ale za to, że "nie pasuję do koncepcji składu", czyli wiele osób się nie zgadza z tym co piszę.
Ale tego nie rozumiem. Kolega @BezStracha pisał przy okazji walki w Kongo teksty mocno rasistowskie i ogólnie nieprzyjemne, mi to w niczym nie przeszkadza. Nie mam takich poglądów, ale na pewno nie chciałbym, że rasiści, homofoby czy ktokolwiek inny był kasowany za poglądy.
Jeśli chodzi o tatuaże, sorry, pomyliłem Userow.
Jaka jest różnica, czy jesteś kibicem żużla, czy piłki nożnej? Dlaczego kibic Cracovii ma ukrywać swoje sympatie do klubu? Każdy klub sprzedaje koszulki i szaliki, zarabiają na tym m.in. na utrzymanie swoich piłkarzy. Koszulka, czy szalik to nie nóż czy siekiera i tak jak jedni mają prawo kibicować Wiśle, tak inni Cracovii. Jakieś chore układy panują w tym Krakowie.
Bred jest nieaktywny  

stare 17-07-20, 19:53   #85 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Oczywiście , duży szacun dla grupy redakcyjnej , że dają tlen temu forum dyskusyjnemu. Aczkolwiek nie mozna tylko dawać alternatywnych tematów luzno zwiazanych z boksem. Kontrowersji dla klikbajtow. Niech będą takie bzdurne tematy , ale myślę że powinna być równowaga. Wiesz te 80 postów to w głównej mierze dyskusja kilku osób zaangażowanych emocjonalnie w ten temat. Dużo ludzi od początku jest sceptycznych czy należy ten temat roztrząsać.
Nie hejtuje naszych redaktorów , a wchodzę w polemikę
Mimo wszystko od tygodnia troche sie dzieje w boksie. Zapowiedzi walk , skalpy Andersona ( nowy prospekt) i wiele innych.
Rozumiem że "muppet show" był relacją z gali

stare 17-07-20, 20:31   #86 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

BezStraha@

Już to kiedyś pisałem: to nie jest koncert życzeń, ani zakupy w markecie. To forum będzie prowadzone dokładnie tak jak my tego chcemy, bo tylko my chcemy to robić. Reklamacje nie będą uwzględniane.
Marek Cudek jest teraz aktywny  

stare 18-07-20, 17:37   #87 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Dlatego trzeba przejść oficjalnie na to że to forum, a nie portal skoro ludzie wciąż oczekują newsów, relacji z gal itd
szmagel jest nieaktywny  

stare 18-07-20, 19:53   #88 (permalink)
champion

Nominowany 146 razy w 38 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 14
Domyślnie

Tu nie chodzi o nazwę. To miejsce będzie jeszcze wyglądać różnie, raz lepiej, raz gorzej. Natomiast sam pomysł, że jako user można sobie zażądać newsa czy czegokolwiek jest dla mnie zupełnie absurdalny. Tu nie ma układu sprzedawca - klient.

Ja to sobie zupełnie inaczej wyobrażam. Kolega Głos Zza Podwójnej Gardy podrzucił gotowego newsa o Stivernie, to była fajna oddolna inicjatywa, z przyjemnością go tu umieściłem.
Marek Cudek jest teraz aktywny  

stare 20-07-20, 15:51   #89 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Tu nie chodzi o nazwę. To miejsce będzie jeszcze wyglądać różnie, raz lepiej, raz gorzej. Natomiast sam pomysł, że jako user można sobie zażądać newsa czy czegokolwiek jest dla mnie zupełnie absurdalny. Tu nie ma układu sprzedawca - klient.

Ja to sobie zupełnie inaczej wyobrażam. Kolega Głos Zza Podwójnej Gardy podrzucił gotowego newsa o Stivernie, to była fajna oddolna inicjatywa, z przyjemnością go tu umieściłem.
Absurdalne to Twoje tłumaczenie , jakoby było to żądanie " newsa" na temat fizyki jądrowej czy czegokolwiek. Patryk Konieczny obiecał relacje z gali.
...gali o ktorej pisaliscie na tym portalu od 2-3 tygodni. Robiliście analizy , wywiady i inne wizy na temat zbliżającego się wydarzenia żeby po finale napisać tylko o tym że ktos kogos "napluł".
Brak konsekwencji w sumie po waszej stronie , a nie absurdalne żądania usera...
Oddolne incjliatywy zawsze trzeba popierac.

Ja tez taką przedstawię )

"Gala w Pionkach. Główni aktorzy to Wrzesinski , Siwy ,Sidorenko i Szpil (min) ka."
Co myślicie o gali i ich głównych uczestnikach?"

stare 20-07-20, 16:26   #90 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Czy szybko upadł ,czy za szybko sędzia za szybko skończyło?...i takie tam pytania. Przecież wiecie.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania