boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-07-20, 19:23   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 18 razy w 10 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Oscar De La Hoya: myślę o powrocie każdego dnia

Oscar De La Hoya poważnie zastanawia się nad powrotem na ring i istnieje możliwość, że nastąpi to wcześniej, niż wielu osobom się wydaje.

W wywiadzie dla CBS Los Angeles, dyrektor generalny Golden Boy Promotions ujawnił, że obecnie znajduje się w treningu i zamierza wrócić do czynnego boksowania.

Myślę o powrocie każdego dnia. Nie wiem, czy wrócę w tym, czy dopiero na początku przyszłego roku, ale czuje się naprawdę dobrze. Za dwa tygodnie rozpoczynam sparingi i zobaczymy, jak to będzie wyglądało. - powiedział Golden Boy

De La Hoya (39-6, 30 KO) nie walczył od czasu porażki z Mannym Pacquiao w grudniu 2008 roku. Po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie rozpoczął karierę zawodową, zdobywając pasy mistrzowskie w sześciu kategoriach wagowych.

Po zakończeniu bogatej kariery, De La Hoya, zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Na szczęście przez ostatnie kilka lat jest zaangażowany w działalność swojej grupy promotorskiej, którą założył w 2002 roku. Obecnie jest promotorem m.in.: Canelo Alvareza, Josepha Diaza, Vergila Ortiza, Jr. oraz Ryana Garcii, z którym to ostatnimi czasy nie znajduję się w najlepszych relacjach. Kingry nazwał nawet Oscara hejterem, po tym jak został przez niego skrytykowany odnośnie odmowy stoczenia pojedynku na lipcowej gali GBP. Jako powód podał niewystarczająco dla siebie wypłatę. De La Hoya uznał taką argumentację za śmieszną. Przypominał, że warunki, które przedstawił Ryanowi, były zgodne z tymi, które wynegocjował ze swoim prawnikiem Lupe Valencią.

Kto następny ogłosi swój powrót na ring? Czy macie swoje propozycje odnośnie nazwy dla pasa mistrzowskiego emerytów? Która organizacja jako pierwsza wyczuje możliwość zarobienia pieniędzy na walkach „dziadków”?

Źródło: The Ring

Patryk Konieczny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-20, 20:12   #2 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Słyszałem o pokazówce z Tito
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-20, 20:16   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Słyszałem o pokazówce z Tito
Nie wiedziałem o tym. James Toney tez zgłaszał swoją kandydaturę do walki z Tysonem. Gdyby ktoś sypnął groszem mielibyśmy turniej poważnych nazwisk. Chętnych by nie brakowało.

stare 04-07-20, 20:23   #4 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patryk Konieczny Zobacz post
Nie wiedziałem o tym. James Toney tez zgłaszał swoją kandydaturę do walki z Tysonem. Gdyby ktoś sypnął groszem mielibyśmy turniej poważnych nazwisk. Chętnych by nie brakowało.
Nei wiem czy widzieliscie, ale James Toney juz ledwo mowi, ciezko cokolwiek zrozumiec.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-20, 20:29   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Nei wiem czy widzieliscie, ale James Toney juz ledwo mowi, ciezko cokolwiek zrozumiec.
W linku ostatnia wypowiedz Toneya odnośnie Tysona i Hollyfielda. Jest lepiej niż Bowe, bez wątpienia. Co do Jamesa... szczeka, świetna obrona, ale swoje niestety się odłożyło.
https://twitter.com/michaelbensonn/s...632775681?s=21

stare 05-07-20, 00:54   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Oscar De La Hoya: myślę o powrocie każdego dnia-myślenie nie boli i niech tak zostanie. Dziadkom adrenaliny brak
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-07-20, 08:16   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Patryk Konieczny Zobacz post
W linku ostatnia wypowiedz Toneya odnośnie Tysona i Hollyfielda. Jest lepiej niż Bowe, bez wątpienia. Co do Jamesa... szczeka, świetna obrona, ale swoje niestety się odłożyło.
https://twitter.com/michaelbensonn/s...632775681?s=21
Szybko się starzeją dawni, czarnoskórzy herosi ringów.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania