boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-06-20, 18:48   #41 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Wiem, że spekulujesz, ale brzmi to najbardziej logicznie ze wszystkich scenariuszów. Kownacki i tak nie robi porządnych przygotowań, więc nie miał powodu żeby walki nie brać, przecież tam na stole musiało być kilka baniek. Chyba nie liczyli na serio, że kolesia tak ograniczonego fizycznie i boksersko dadzą radę doprowadzic do walki o pas, zachowując jakiekolwiek realne szanse na wygraną, więc na co tu czekać i po kiego walkę odrzucać.
tak, gośc który nie potrafi utzymać dyscpliny na talereku, ktory pewnie na treningu charuej jak wol ale juz poza jest leniwym misiem pysiem ...bylby kurva miszczem epo czy innego shajzu...a przy okazji zapomniał ze w sumie na bebzol to tez se moze brac rozne spalacze ...a jak by wiecej pokombinował to moze by i doszedl ze na bezol to tez moze lykac ronze prochy no i na laknienie jakies wypelnicze...ludziee no bez jaj. Takie miśki jak biorą to jak ktoś wyzej pisał ...syf z bloko silowni i wpadaja jak muchy typu cieslak , cycu odżywka, black polska etc. kompletna amatorka.

Ktoś tam psial jescze o chyckim i temacie jego pracy...no (co)^chuja XD zalozmy dla dobra dyskusji toretycznie ze chycki pokazuje Adosiowi soki z gumijagod na obozie u Odomka. Adi rozpierdziela w drzazgi szpinkowskiego ..widzi ze tamat dziala jak malina jest power nie ma bezola i co? Postanawia jednak nie lykac witamin ? Czy lyka witaminy na wlasna reke czy lyka z chyckim ale zle xD? Przeciez jak on by lykal pod jakims ekspertem bylby na zyle jak mlody goloto z podobnymi kraterami na plecach i ryju..alreole by tam zaklepal nie mowiac juz o sztywnym heleniusie .

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-20, 19:35   #42 (permalink)
prospect

Domyślnie

To że Chycki pisał na taki temat o niczym nie świadczy.

Po pierwsze to te środki pojawiają się na liście zakazanych właśnie dlatego, że tacy doktorzy robią prace i to badają. Na podstawie takich wyników podejmowane są decyzje.

Po drugie badania dopingowe to nie tylko bezpieczeństwo ale wyrównanie szans. Wiadomo jest Kliczko czy AJ czy Alvarez i przy ich zasobach znacznie łatwiej urządzić laboratorium niż przy zasobach Zimnocha. Więc trochę jest to wyrównanie pozorne. Z drugiej strony lista środków nie jest nieskończona - to tak jak z antybiotykami - substancje aktywne już mniej więcej są znane - to nie jest tak, że siada chemik i w tydzień ma nowy skład i bokser tylko wypina tyłek. To bardzo długie i kosztowne badania - tym trudniejsze im więcej środków jest zabronionych.

A Miller - no cóż... Rozum odwrotnie proporcjonalny do ciała.
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-06-20, 16:21   #43 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemysław Wałowski Zobacz post
Nie widzę niczego złego w sposobie, w jaki poprowadziłem dyskusję. To, że nazwałem wiarę w niewinność Millera naiwnością albo głupotą i napisałem, że argument użytkownika o wątpliwej wiarygodności (podobno jest trollem) jest z dupy, naprawdę jest obraźliwe/nie na miejscu? Nie rozumiem Twojego przytyku, skoro praktycznie przyznałeś mi rację odnośnie odpowiedzi na komentarz szavciego i jego naiwności. I także z całym szacunkiem, masz rację, mówiąc, że nie jesteś od oceny, kto powinien zostać zbanowany, a kto nie.

Dla mnie zwyczajnie niedorzeczne jest jakiekolwiek usprawiedliwianie kogoś, kto trzeci raz wpada na dopingu oraz robienie z niego ofiary. Nie wiemy, na jak dużą skalę działa doping stosowany przez Millera? Na tyle, żeby przy wadze ponad 140 kg móc walczyć na najwyższych obrotach. W niższych kategoriach wagowych kilka kg to duża różnica, jak w takim razie przestrzegane są zasady logiki w wadze ciężkiej? Skoro Eddie Chambers z walki z Adamkiem mógłby walczyć ze 140-kilogramowym Milllerem. To nie jest niebezpieczeństwo i nieprzestrzeganie kategorii wagowych? Miller stosował doping z premedytacją. Foreman w najlepszych latach ważył ok. 100 kg, Miller natomiast to sterydowy wybryk natury i oszust, któremu 3-krotnie to udowodniono, więc nie ma o czym mówić.
Przemku, niech ja zryżeje, garb mi urośnie na czole, jeśli to Ciebie miałem na myśli. Nic podobnego i głupio mi, że wziąłeś ten post do siebie.
Edit:
Do tego byłby to kompletny brak szacunku do całej Redakcji, mając świadomość przez jakie trudności przechodziliscie i przechodzicie. Mogę tylko przeprosić, jeśli ktokolwiek jeszcze skojarzył ten fragment posta z Twoją osobą.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-06-20, 17:46   #44 (permalink)
contender

Domyślnie

@Głos zza podwójnej gardy rzucił na temat ciekawe światło. Nie wiem, czy mam rację, ale w pewnym sensie to rozwinięcie tego i poszerzenie tego, o czym próbował spekulować @szavci30. Jakby na to nie spojrzeć, to konieczne są regulacje. Albo wszyscy mają dostęp do koksu i każdy używa wedle uznania, albo rozbudowanie niezależnych instytucji kontrolnych, bez żadnych wpływów federacji i w razie wpadki nie ma zmiłuj. Również jeśli chodzi o wagę, ważenie w dniu walki i ewentualne odstępstwa od limitu bardzo drobne. Nie powinno być tak, że wychodzi super średni do junior średniego, mimo tego, że obaj ważyli w dniu wczorajszym po 153,5 lbs.

stare 30-06-20, 23:43   #45 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał kretos Zobacz post
To że Chycki pisał na taki temat o niczym nie świadczy.

Po pierwsze to te środki pojawiają się na liście zakazanych właśnie dlatego, że tacy doktorzy robią prace i to badają. Na podstawie takich wyników podejmowane są decyzje.

(...)
Oczywiście że to o niczym nie świadczy - to tak jakby oskarżać studentów kryminologi którzy pisali np. o włamaniach o to że też popełniają te czyny.
Z drugiej strony, istnieje opcja że ktoś idzie np. na kierunek dotyczący systemów zabezpieczeń informatycznych po to aby dowiedzieć się jak je łamać i być hakerem (upraszczam ale chodzi o mechanizm).
Ludzi snują takie spekulacje - że Chycki to "czarodziej", że taki temat pracy, że jak Adamek zrobił taką formę mając 40 lat itp.

Właśnie dlatego było by fajnie jakby w wywiadzie się go spytali o to wprost tak jak Joego Abella.
Pewnie dowiedzielibyśmy się o czym była ta praca bo tak szczerze ten tytuł to tak naprawdę co nam mówi? Łatwo mieć jakieś skojarzenia ale może ta praca jest zupełnie o czymś innym niż początkowe skojarzenia. Może dotyczy negatywnych skutków itp.
Jednak żeby uzyskać odpowiedz trzeba się spytać a nie " Jak przebiegał obóz? "
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-07-20, 01:55   #46 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 35 razy w 11 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bred Zobacz post
Przemku, niech ja zryżeje, garb mi urośnie na czole, jeśli to Ciebie miałem na myśli. Nic podobnego i głupio mi, że wziąłeś ten post do siebie.
Edit:
Do tego byłby to kompletny brak szacunku do całej Redakcji, mając świadomość przez jakie trudności przechodziliscie i przechodzicie. Mogę tylko przeprosić, jeśli ktokolwiek jeszcze skojarzył ten fragment posta z Twoją osobą.
Bred, w takim razie ja przepraszam - źle zrozumiałem Twoją wiadomość, teraz mi głupio, że odpowiedziałem Ci w taki sposób. Nic się nie stało, dziękuję za wyjaśnienie 👊🏻
Przemysław Wałowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-07-20, 18:21   #47 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemysław Wałowski Zobacz post
Bred, w takim razie ja przepraszam - źle zrozumiałem Twoją wiadomość, teraz mi głupio, że odpowiedziałem Ci w taki sposób. Nic się nie stało, dziękuję za wyjaśnienie 👊🏻
Jest ok i to chyba najważniejsze.

stare 01-07-20, 23:30   #48 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bred Zobacz post
@Głos zza podwójnej gardy rzucił na temat ciekawe światło. Nie wiem, czy mam rację, ale w pewnym sensie to rozwinięcie tego i poszerzenie tego, o czym próbował spekulować @szavci30. Jakby na to nie spojrzeć, to konieczne są regulacje. Albo wszyscy mają dostęp do koksu i każdy używa wedle uznania, albo rozbudowanie niezależnych instytucji kontrolnych, bez żadnych wpływów federacji i w razie wpadki nie ma zmiłuj. Również jeśli chodzi o wagę, ważenie w dniu walki i ewentualne odstępstwa od limitu bardzo drobne. Nie powinno być tak, że wychodzi super średni do junior średniego, mimo tego, że obaj ważyli w dniu wczorajszym po 153,5 lbs.
W kontrakcie na walkę zawsze mozna przecież dac warunek badan antydopingowych wyrywkowych. Zawodnika nikt nie zmusza do godzenia się na walke bez badań. Zawodnicy wpadają na testach WBC bo jest ten program wyrywkowych testow, a co z walkami regionalnymi? Przeciez nawet w Polsce się nie robi badań nawet po walce chyba jak jest zwykła gala bez pasów (jeśli się myle to proszę o korektę), bo z tego co pamietam Cieslak wpadl na dopingu, bo do walki z Jezewskim w ostatniej chwili dorzucili jakiś półpasiec IBF, a ci wymagaja testow po walce. Jeszcze nie tak dawno testy antydopingowe w walkach o mistrzostwo swiata byly robione chyba tylko po walce, a nie w trakcie przygotowan. Program clean boxing nie obowiazuje chyba we wszystkich federacjach nawet. Jeśli chodzi o Millera, to ja tu widze tylko glupotę jego sztabu. Nie bylby w tym programie antydopingowym i nie byloby sprawy. W walkach bez wyrywkowych testow kazdy moze brac co chce i nie ma tematu, a tu jakas nagonka wielka.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-20, 00:14   #49 (permalink)
bum

Domyślnie

Dla mnie to jest podstawowa sprawa : ile kosztuje zrobienie takiego testu?
Bo uważam, że zasady są słuszne.
Moim zdaniem :
1 nie powinno się zrobić tak, żeby każdy brał co chce, ile chce, itd. Takie zdalnie może mają niektórzy "wolnościowcy", co do zasady byłoby o sensowne, wtedy byłyby równe szanse, żadnych kontrowersji. Ale zrobiłoby się krzywdę zawodnikom, bo kosztem zdrowia by koksowali na maxa i zmniejszyłoby to szanse tych, którzy koksować nie chcą.
2 nie powinno się też zbyt surowo karać zawodników przyłapanych na niewielkim przekroczeniu normy w sytuacji, gdy kontrole mamy teraz wyrywkowe. Po prostu odstraszać od przekraczania normy powinna nie kara tylko nieuchronność kary (czyli powszechne testy). Bo teraz jest tak : koksuje większość, raz na ruski rok kogoś łapią i np. teraz Millerowi może grozić nawet kara około 5 lat.

Dlatego pytam o koszt tych testów, gdyby to było powszechne, a kary rozsądne, np. pół roku - rok, to niech sobie wszyscy umiarkowanie koksują, ale niech wszyscy, którzy przesadzą z normą będą sobie pauzować przez jakiś czas. To byłoby sensowne, bo lekutkie koksowanie niewiele zmienia, ani jeżeli chodzi o zdrowie zawodnika ani (jeżeli ktoś się przy tym upiera) o zagrożenie dla zdrowia przeciwnika. Bo podejrzewam, że teraz na lokalnych galach są dopuszczani kolesie, którzy naprawdę mocno przyjęli.
szavci030 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-07-20, 01:22   #50 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Pół roku kary to jest nic w boksie
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania