boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-06-20, 18:41   #1 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie Ślusarczyk: chcę walczyć ze wszystkimi kozakami

Sebastian Ślusarczyk dla TVP Sport:

O zmianie rywala (Maksa Miszczenkę miał zastąpić Sergiej Żuk, ostatecznie Ślusarczyk będzie walczył z Pawłem Martyniukiem):

To trochę irytujące, bo myślałem i szykowałem się na innego przeciwnika, ale z drugiej strony chcę wyjść i zrobić swoje. W boksie czasami takie rzeczy są nieuniknione, nie mam na to wpływu. Złość szybko przeszła, teraz jest tylko duży głód walki.

O życiu w Wielkiej Brytanii:

Anglia to dosyć niebezpieczny kraj i boks to był dobry wybór. Nie prowadziłem żadnych statystyk, ale było sporo tych walk na ulicy, czy potem jak stałem na bramce w klubie. Dzięki tej dyscyplinie poznałem nowych przyjaciół i z czasem skupiłem się tylko na boksie i od dłuższego czasu unikam już przygód na ulicy. Nowy start, nowe życie.

W Anglii to było bardziej bicie, niż boksowanie. Teraz staram się, by te moje walki wyglądały jak prawdziwe profesjonalne pojedynki, ale nadal lubię i chcę się bić. Presja od początku i napierdzielam. Może to zbyt ładne dla oka nie jest, ale jest też grupa kibiców, która lubi taki boks.

O ewentualnej walce z Kamilem Bednarkiem:

Widziałem jego jedną walkę, spoko chłopak, dobry jest. Jak będzie taka propozycja, to ja bardzo chętnie, jedziemy wtedy na maksa. Nie jest tak, że ja się kogoś boję albo, że ktoś jest teoretycznie lepszy ode mnie i ja nie chcę walczyć. Wręcz przeciwnie – ja chcę walczyć ze wszystkimi kozakami. Chcę, by to inni się mnie bali. Cel jest taki, żeby kiedyś być najlepszym i tylko o tym myślę. A czym jest dla mnie boks? To walka, miłość, honor i ambicja.

Cały tekst

Źródło: Rafał Mandes/TVP Sport

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-20, 13:14   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dobre podejście. Będę Mu kibicować.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-20, 13:34   #3 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Musi ostro pracować nad obroną bo kozaki bedą w te jego dziury wchodzić jak w masło
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-20, 15:03   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Musi ostro pracować nad obroną bo kozaki bedą w te jego dziury wchodzić jak w masło
i to jest coś czego nie przeskoczy. No chyba że miał kiespkich trenerów lub sięnie przykłądał do tej pory. Z tego co słyszałem dosyć późno zaczynał wiec może jest jakaś nadzieja. Ale skupiajać się na obronie przestanie być tak eksplozywny, grozny w ataku, nieprzewidywalny, nie będzie miał tego pressingu. Ślusarczyk nie widzi ciosów, szwankuje mu chyba refleks, ma dosyć kiepski przegląd. Myślę że będzie bardzo dobry do pewnego etapu. Jak np Tomek Hutkowski. Zawodnicy tyle zbierajacy na łeb raczej nie są specjalnie rozwojowi i nie mają długich karier. Myślę że będzie krajową gwiazdką ale międzynarodowej kariery na miarę swoich aspiracji to nie zrobi.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-20, 15:22   #5 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Chyba 5 walk na amatorce miał, w każdym bądź razie bardzo mało. Ponoć najwięcej "expa" zebrał lejąc się na ulicy
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-20, 15:26   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Spokojnie panowie, on razem z amatorką ma łącznie kilkanaście walk za sobą i obecnie jest tak naprawdę w trakcie nauczania i oczywiście widać zalety ale też wady, pewnie niektóre błędy będą nie do wyeliminowania ale jeśli poprawi trochę pracę nóg czy będzie trochę bardziej ruszał głową to część będzie bardziej skuteczny w obronie, teraz ważne jest to by kolejni przeciwnicy dawali mu cenne doświadczenie bo nie sztuką jest sprowadzić jakiegoś Stefana Ciroka i mieć w rekordzie na zielono i żadnej nauki z tego nie wyciągać.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-20, 11:16   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
nie sztuką jest sprowadzić jakiegoś Stefana Ciroka i mieć w rekordzie na zielono i żadnej nauki z tego nie wyciągać.
Ja bym powiedział, że to jednak wielka sztuka. Cirok, Silvin, Fekete to już postacie kultowe w polskim boksie.
candrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-20, 12:02   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

o to chodzi ze pokazal w tej walce ze moze byc dobry w defensywie tylko musi zaczac z niej korzystac i rozwijac ja. zrozumiec ze z defensywy rowniez mozna ranic przeciwnikow.. Niestety ale w tym sporcie trenerzy i cale otoczenie moze sobie gadac co nalezaloby zeby zawodnik rozwijal itp ale tylko madra glowa zawodnika moze to przyjac lub nie.
Widac to jak cholera ze zawodnicy marnuja lata treningu razem z trenerem ktory moze tylko sobie pogadac, pokrzyczec,prosic,grozic a weryfikacja pokazuje ze zawodnik malo umie a ma dlugi staz.
Nie znam sie ale moim zdaniem wiele tepych glow ( a w tym sporcie jest takich wiele, ciezko nauczyc kogos czegokolwiek jak ten ktos nie posiada tradycji nauki czesto nawet wyniesionej z wlasnego domu) potrzebuje wpierdol dostac zeby odrobine zrozumiec ze nic nie potrafia na poziom rywalizacji o ktory im sie marzy. Obijanie bumow tylko utwierdza takiego ze jest kims wyjatkowym.
Talent ma i tylko tyle. kibic boksu w ogole nie powinien sie podniecac prospektami. za duzo ich widzial a za malo z tego wyszlo wielkich walk.

Kolejna ciekawostka z nim zwiazana jest taka ze ten chlopak lamie pewne stereotypy z POlskiego podworka.
zero boksu amatorskiego, 12 walk zawodowych i robi zamieszanie. american dream.
Sam ten fakt juz jest pozytywny dla POlskiego boksu
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-20, 18:25   #9 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post
...\
Kolejna ciekawostka z nim zwiazana jest taka ze ten chlopak lamie pewne stereotypy z POlskiego podworka.
zero boksu amatorskiego, 12 walk zawodowych i robi zamieszanie. american dream.
Sam ten fakt juz jest pozytywny dla POlskiego boksu
5 walk amatorskich i 7 zawodowych. Fakt pozostaje faktem, iż Ślusarczyk nadal uczy się boksu i to w stopniu znacznie poważniejszym niż większość bokserów, którzy mają o niebo większe doświadczenie z ringów boksu olimpijskiego.

Jeśli będzie dobrze prowadzony, to może być jeszcze z niego pociecha. I na to mocno liczę.
Sykes jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-06-20, 18:25   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Zamieszanie ? No kwestia tego jak podejdziemy do sprawy - czy to Sęk jest tak słaby czy Ślusarczyk taki dobry ? Robi wrażenie fakt, że młody chłopak z kilkunastoma walkami OGÓLNIE pokonuje "doświadczonego" zawodowca... Seba twierdzi, że sporo lał się na ulicy, no to jest jakiś atut, że z takimi Sękami czy innymi Martyniukami nie spęka i czuje się mocny. Szpilka też to miał, niestety tylko do pewnego momentu, a dokładnie do momentu zderzenia się ze ściana w postaci Jenningsa, a parę walk z bumami później, po "odbudowaniu" z Wilderem.

Na miejscu promotora Slusarczyka jeszcze przez jakies 2 lata dawałbym mu 3 ligowych przeciwników o różnych stylach, różnym stopniu twardości, żeby chlopina się jeszcze pouczył. W walce z Martyniukiem absolutnie mnie nie zachwycił - ma jakis tam luz, ale precyzja slaba, praca nog w miare ok, ale jeszcze sporo do poprawy, moim zdaniem jeszcze slabo ogarnia co sie dzieje w ringu, mial sporo okazji zeby tego Martyniuka usadzić, brak mu jeszcze tego obycia, ale to powinno przyjsc z czasem.

Jest młody, ma czas, ale gdybym miał obstawiać czy cos z niego bedzie to raczej nie spodziewałbym się cudów Po Stępniu juz jestem troche ostrożniejszy w osądach, a Stepien zapowiadał sie dużo lepiej.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania