boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-06-20, 18:34   #1 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie Mariusz Wach: uważam, że nie można w boksie wybrzydzać

Mariusz Wach mówi pół żartem, pół serio, że chciałby walczyć do pięćdziesiątki, ale jego trener Piotr Wilczewski wolałby, żeby nie trwało to dłużej niż 3-4 lata od dzisiaj. W ostatni weekend Mariusz Wach (36-6, 19 KO) pokonał w Pałacu Konary jednogłośnie na punkty Kevina Johnsona (34-17-1, 18 KO) na pierwszej gali w Europie od czasu przerwania rywalizacji przez pandemię.

Poniższą rozmowę przeprowadził Antoni Partum ze Sport.PL. Wach mówi w niej o potencjalnych walkach z Kownackim, Różańskim i Kabayelem.

Antoni Partum: jak twoje zdrowie po walce?

Mariusz Wach: mam bardzo mocno stłuczoną dłoń. Pierwszy USG wykazało, że to nic poważniejszego, ale dopiero w piątek będę miał bardziej specjalistyczne badania [Wach nie domknął dłoni w trakcie uderzenia, jak się okazało - nie ma złamania, jest mocne słuczenie - przyp. red].

Karta walk gali w Konarach nie była powalająca, ale o twojej imprezie mówił niemal cały bokserski świat. Jesteś zadowolony z wyniku sprzedaży PPV?

Tak. Naprawdę fajnie wyszło, choć dokładnych wyników nie mogę podać, to jestem z nich zadowolony. Była to pierwsza poważna gala bokserska w dobie pandemii, więc stąd się wzięło duże międzynarodowe zainteresowanie. Ludzie wykupowali dostęp z wielu egzotycznych państw, jednak około 90 procent subskrypcji zostało sprzedanych na terenie Polski.

Jakie masz plany na przyszłość? Może w końcu dojdzie do starcia z Agitem Kabayelem (19-0)?

Teraz czeka mnie chwila przerwy, muszę odpocząć, ale zaraz już wracamy do rozmów z teamem Kabayela i myślę, że powinniśmy się dogadać.

A co byś powiedział na walkę z Adamem Kownackim, twoim dobrym znajomym? To w tej chwili chyba najciekawsze polsko-polskie zestawienie.

Jeśli pieniądze będą się zgadzały, to czemu nie? Ja i Adaś traktujemy boks jako pracę, więc można być kolegami, ale do ringu razem wejść. Poza tym uważam, że nie można w boksie wybrzydzać w stylu: "z tym nie zawalczę, bo go lubię", "z tym nie zawalczę, bo z nim sparowałem". Boks to nasza pasja, ale i po prostu praca.

Pewnie łatwiej byłoby zorganizować walkę z Łukaszem Różańskim (11-0), którego styl nieco przypomina ten Kownackiego. Tyle tylko, że zawodnik reprezentujący Stal Rzeszów już raz odmówił z tobą pojedynku.

Odrzucił, ale nie mam pretensji. Szanuję jego decyzję. Powiedział mi, że ze względu na pandemię nie miał odpowiednich warunków do przygotowań. A świetnie sobie zdaje sprawę, że aby ze mną się bić, musiałby być przygotowany na 100 procent. Myślę, że pod koniec roku, albo na początku przyszłego, wrócimy do rozmów. I być może wtedy się uda.

Cały wywiad

Źródło: Antoni Partum/Sport.PL

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-06-20, 22:48   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Fajny wywiad.
Waszka jak go tu nie lubić ?
Kibicuję mocno, jeden z moich ulubionych polskich pięściarzy HW.
Super by było jakby wygrał z Agitem Kabayelem. Czy jest to możliwe?
Dla mnie tak, wiadomo faworytem Agit ale Waszka też potrafi zrobić niespodziankę . Do boju Wiking !
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-20, 01:13   #3 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
do usunięcia
Dlaczego?
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-20, 01:47   #4 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Dlaczego?
źle doczytałem o tym jak mówi że nie można wybrzydzać i zrobiłem wywód że kibice jak najbardziej mogę hehe
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-20, 02:03   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Cytat:
źle doczytałem o tym jak mówi że nie można wybrzydzać i zrobiłem wywód że kibice jak najbardziej mogę hehe
W edycji posta, ktorego napisales masz opcję usuwania. Klikasz usuń, potem zaznaczasz w opcjach kasowania ktore się wyswietlą - "kasuj wiadomość" i w prawym dolnym rogu klikasz na "usuń tą wiadomość".
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-20, 04:19   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
W edycji posta, ktorego napisales masz opcję usuwania. Klikasz usuń, potem zaznaczasz w opcjach kasowania ktore się wyswietlą - "kasuj wiadomość" i w prawym dolnym rogu klikasz na "usuń tą wiadomość".
15 lat na forum w dodatku po szkole informatycznej i nie wiedziałem o tym :D

Dubois, Fury, Yoka, Kliczko, Haye, Joshua... i tak można wymieniać i wymieniać sparingpartnerów Wacha, pokaźna lista, nie ma co

Swoją drogą on już chyba 3 lata temu miał walczyć z Kabayelem kiedy ten miał ebu ale zrezygnował na rzecz sparingów z Joshuą kiedy ten przygotowywał się na Kliczke.

Dziwna ta kariera Wacha

stare 18-06-20, 09:54   #7 (permalink)
Trm
bum

Domyślnie

Cytat:

Swoją drogą on już chyba 3 lata temu miał walczyć z Kabayelem kiedy ten miał ebu ale zrezygnował na rzecz sparingów z Joshuą kiedy ten przygotowywał się na Kliczke.

Dziwna ta kariera Wacha
Nie, on wtedy wziął walkę z Teperem która wygrał
Trm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-20, 11:47   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trm Zobacz post
Nie, on wtedy wziął walkę z Teperem która wygrał
możliwe, tam było mocno ciasno terminowo. Miał być o ebu z Kabayelem, odrzucił, polecial sparować z AJ i potem Taper. Chyba że sparingi były po Taperze, nie pamiętam

stare 19-06-20, 21:18   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Bardzo dobrze wyszło PPV, ale nie chcemy mówić jak dobrze. No jasne...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-20, 21:58   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Bardzo dobrze wyszło PPV, ale nie chcemy mówić jak dobrze. No jasne...
co jasne? ponad półrorej bańki do podziału to jest chyba dobrze, nie?
Krystek 92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania