boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-06-20, 23:57   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Mayweather: chcę pomóc czarnym zawodnikom w rozwoju.

Floyd Mayweather Jr. i Devin Haney (24-0, 15 KO) niedawno nawiązali głębszą relację.

Najlepszy pięściarz ostatnich lat bez podziału na kategorie wagowe, wziął pod swoje skrzydła Haneya. Razem trenują w Mayweather Boxing Club w Las Vegas, latają prywatnym odrzutowcem, Floyd zaprasza go również do swojego domu.

Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że, Haney 21-letni mistrz świata WBC wagi lekkiej, jest promowany przez Matchroom Boxing. Mayweather jest szefem Mayweather Promotions, który promuje gwiazdę swojej stajni i być może przyszłego przeciwnika Haneya, mistrza świata WBA Gervontę "Tanka" Davisa (23-0, 22 KO).

Mayweather odkrył nową miłość i zapał do trenowania wojowników po tym, jak zmarł w marcu jego wujek, a zarazem trener Roger Mayweather. Floyd zajął się tym, co niektórzy uważają za dosyć niestosowne, pomagając w rozwoju potencjalnego przyszłego rywala Davisa.

Słuchaj, to oczywiste, oddaję się temu sportowi. Koniec końców, Haney jest czarnym dzieckiem, który poprosił mnie o radę, poprosił o pomoc - powiedział Mayweather dla Fight Hype.

Wszystko, co robię, to pomoc młodemu czarnemu dzieciakowi w osiągnięciu sukcesu. Będę nadal pomagać młodym czarnym pięściarzom w rozwoju. Chcę wszystkiego najlepszego dla wszystkich zawodników. I chcę tego, co najlepsze dla Tanka, i chcę tego, co najlepsze dla Devina.

Nie ma w tym nic dziwnego. Meksykanie wspierają Meksykanów, Dominikańczycy wspierają Dominikańczyków, Chińczycy wspierają Chińczyków, Portorykańczycy wspierają Portorykańczyków. Jestem czarnym Amerykaninem, który najpierw wspiera swoich ludzi. Gervonta Davis walczy dziś w limicie 130 funtów. ”
- kontynuował Mayweather

Haney skrupulatnie dokumentuje swoje dni spędzone z Mayweatherem w mediach społecznościowych.

Krótko po tym, jak klipy szkoleniowe Haneya trafiły do ​​mediów społecznościowych, Davis napisał na Twitterze 19 maja: Miałem pojechać na obóz do Vegas, ale teraz to już koniec!

Źródło: Boxing Scene

Dominik Węgłowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-20, 11:13   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

troche slabo z perspektywy davisa, wg instagrama haneya on jest z floydem praktycznie caly czas :D
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-20, 11:34   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Mnie ciekawi jakim trenerem jest Floyd. Nasuwają mi się myśli, że tak naprawdę to Floyd chce po prostu aby było o nim głośno - przecież Floyd jest promotorem a trenerem Davisa jest Calvin Ford i to z nim osiąga sukcesy.
Bycie świetnym zawodnikiem nie zawsze idzie w parze w byciu dobrym trenerem. Tak samo w drugą stronę może być - dość przeciętny zawodnik jest potem świetnym trenerem.
Choć może być że Mayweather będzie świetnym trenerem
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-20, 16:21   #4 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

trenerem pewnie słabym ale mentorem może być świetnym. Co by o Floydzie nie mówić to etyke pracy miał perfekcyjną
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania