boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 03-06-20, 20:07   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Hearn: jestem pewny unifikacji Fury - Joshua w 2021 roku.

Eddie Hearn, promotor championa IBF, IBO, WBA, WBO wagi ciężkiej Anthonego Joshui (23-1) jest pewny, że zobaczymy unifikacyjne starcie z mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1) w 2021 roku.

To będzie wspaniała walka i jestem przekonany, że zobaczymy je w pierwszej albo drugiej połowie 2021 roku. Pracujemy bardzo ciężko, żeby wam to dostarczyć.- powiedział Hearn w IFL TV

Fury ma zakontraktowany trzeci pojedynek z Wilderem, z kolei Joshua ma obowiązkową obronę pasa IBF z Kubratem Pulewem. Hearn stwierdził jednak, że nie jest przekonany, czy "Bronze Bomber" będzie fizycznie gotowy na ten pojedynek jesienią. Kilka miesięcy temu Wilder przeszedł operację prawego bicepsa. Szef grupy Matchroom Boxing jest również promotorem Diliana Whyte'a, który już od dłuższego czasu jest obowiązkowym pretendentem do pasa WBC. Jest możliwe, że gdyby Wilder nie mógł walczyć do końca roku, Hearn mógłby wymóc na WBC obowiązkową obronę Furego z Dilianem Whyte’em.

Ze względu na liczne układanki, pojedynek Joshua vs Fury może być bardzo trudny do zorganizowania, tak wielka walka wymagałaby zapewne klauzuli natychmiastowego rewanżu dla obu bokserów i tym podobnych, co dodatkowo może komplikować sytuację.

Jeżeli Wilder nie będzie w stu procentach gotowy, WBC powinno nakazać obowiązkową obronę między Dillianem Whyte’em, a Tysonem Furym pod koniec tego roku. Rozumiem, że wszyscy chcą zobaczyć jedną z największych walk w historii boksu, pojedynek Londyńczyka z "Olbrzymem z Wilmslow", ale nie możemy ignorować faktu, że Dilian Whyte czeka na swoją szansę już bardzo długo - podsumował Hearn

Źródło: Boxing Scene

Dominik Węgłowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-06-20, 09:22   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Zbyt dużo pieniędzy jest do zarobienia w dwumeczu by do tego nie doszło, w dodatku zawsze Aj bądź Fury może się po drodze wysypać i cały interes szlag trafi, jeden i drugi z nikim nie zarobi takiej forsy więc do dzieła.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-06-20, 10:57   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

W sumie brzmi prawdopodobnie ale przecież przed Furym stoi Wilder, przed Joshuą natomiast Pulev. Faworytem dla mnie Fury i AJ ale.... boks to boks. Myślę, że prawdopodobna bardziej będzie walka Fury -Whyte. W końcu rzekomo jak nie stoczy tam do któregoś lutego obrony z Whytem to chyba mu pas zabiorą.

Kiedyś Hearn twierdził że walka Wilder Fury 1 nie dojdzie do skutku i to po prostu promocja... więc też nie biorę jego słów na 100% poważnie. Mimo tego to jeden z najpoważniejszych graczy na rynku więc może uda mu się zrobić taką walkę. Bylo by to bardzo opłacalne i wprost "historyczne" wydarzenie.
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-06-20, 20:38   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Głos zza podwójnej gardy Zobacz post
W sumie brzmi prawdopodobnie ale przecież przed Furym stoi Wilder, przed Joshuą natomiast Pulev. Faworytem dla mnie Fury i AJ ale.... boks to boks. Myślę, że prawdopodobna bardziej będzie walka Fury -Whyte. W końcu rzekomo jak nie stoczy tam do któregoś lutego obrony z Whytem to chyba mu pas zabiorą.

Kiedyś Hearn twierdził że walka Wilder Fury 1 nie dojdzie do skutku i to po prostu promocja... więc też nie biorę jego słów na 100% poważnie. Mimo tego to jeden z najpoważniejszych graczy na rynku więc może uda mu się zrobić taką walkę. Bylo by to bardzo opłacalne i wprost "historyczne" wydarzenie.
O ile Wilder ma ten promil szans, że zdoła czymś trafić i ustrzelić Furego, to Pulev nie ma na AJ absolutnie nic, z kimś tak dobrze wyszkolonym, silnym, dużym juz go widzieliśmy to bedzie powtórka walki z Kliczko.

Fury porobiłby Whyte'a tak samo jak chisora o ile nie lepiej i szybciej.

Tak naprawdę Fury-Wilder 3 to nieporozumienie i po stokroć bardziej wolałbym zobaczyć na żywo na Wembley Fury-Joshua, mega walka, mega klimat i oplacaloby sie tam jechac zobaczyc to historyczne wydarzenie na żywo. Mam nadzieje, ze pomysł organizacji tego gdzies u arabów padnie, bo to jest kurwa skandal jak turbany rządzą sportem i kupuja sobie co chcą, by potem zabić cały klimat wydarzenia (tak jak super six)
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-20, 08:30   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Ta walka może się trochę przeciągnąć. Fury ma na ten moment Wildera no a potem White, który jest już bardzo niecierpliwy. Aczkolwiek może za odpowiednią kwotę zgodzi się poczekać. Myślę że 2021 i to druga połowa roku. A ile rzeczy może się jeszcze po drodze wydarzyć.

Też mi się wydaje że Joshua łatwo odprawi Pulewa. Kubrat jest pod niego skrojony. Tyson ma nieco trudniejszą drogę.

Mega walka by była. Trzeba ją odpowiednio nagłośnić ( jak FMJ vs PAC ).
Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-20, 14:53   #6 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

nie zrobią tego... ile razy już to zapowiadali?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania