boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-06-20, 21:20   #1 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie Mateusz Borek podpisał 3-letnią umowę z TVP Sport!

Mateusz Borek, dziennikarz i szef MB Promotions podpisał długoterminowy kontrakt z TVP Sport. W ciągu trzech lat publiczny nadawca ma pokazać co najmniej 18 gal bokserskich Borka i Grabowskiego, których gale do tej pory były transmitowane głównie na antenach Polsatu.

Marek Szkolnikowski, szef sportu w TVP Sport: chcemy zbudować polski boks zawodowy. I chcemy działać trochę inaczej, po amerykańsku. Cytując klasyka: "naszym chłopakom brakuje trochę luzu".

Wiadomość ta oznacza, że czerwcowa gala w Hotelu Arłamów (stałej bazy wypadowej piłkarskiej reprezentacji) będzie dostępna za darmo, a nie jak się spodziewano w systemie PPV.

W walce wieczoru wystąpi Robert Parzęczewski (24-1), który będzie faworytem w starciu z Sladanem Janjaninem (27-5). Na gali zobaczymy też m.in. Łukasza Różańskiego, Kamila Łaszczyka, Ewę Brodnicką, czy Patryka Szymańskiego.

A oto fragment wywiadu z Markiem Szkolnikowskim:

Kamil Wolnicki: właściwie cały boks w TVP Sport, jeśli dobrze rozumiem...

Marek Szkolnikowski: Albo grubo, albo wcale.

Będą u was gale grupy KnockOut Promotions oraz, co właśnie ogłoszono MB Promotions i Tymex Promotions.

Grupa KnockOut jest naszym wieloletnim partnerem. Mamy podpisaną umowę do 2022 roku. mam wielki szacunek do Andrzeja Wasilewskiego, który jest najlepszym polskim promotorem. Pokazują to zestawienia, do jakich doprowadza swoich pięściarzy. Wielu już doprowadził do walk o pasy, na innych czekamy, na przykład na Kamila Szeremetę czy Krzysztofa Głowackiego. Cały czas to więc najmocniejsza grupa promotorska, ale chcemy budować polski boks. To zadanie Telewizji Polskiej. Postawiłem sobie to za cel. Mamy badania mówiące o tym, które dyscypliny są najchętniej oglądane i jest to piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, lekkoatletyka i właśnie boks. I to top 5 dyscyplin mamy u siebie, z czego się cieszę. Kontrakt z MB Promotions i Tymex Promotions to szansa dla młodych zawodników. Wizja Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego mnie przekonała.

Planuje pan jakiś okrągły stół? Bo szefowie konkurencyjnych grup, czyli Andrzej Wasilewski i Mateusz Borek za sobą nie przepadają.

Jestem otwarty na rozmowy, natomiast mówimy o dorosłych ludziach. Nie będę mediatorem ani kimś, kto będzie wkraczał między zwaśnione strony. Jestem nadawcą, który porozumiał się z dwoma organizatorami gal. To, co dzieje się między nimi, to nie moja sprawa. Obu zakomunikowałem, że nie chcę być mieszany w ich sprawy. Jednocześnie uważam, że konkurencja zawsze jest dobra, bo prowadzi do rozwoju, a na tym wszystkim nam zależy.

Źródło: Antoni Partum/ Sport.PL, Kamil Wolnicki/Przegląd Sportowy

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-20, 21:25   #2 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Bardzo dobrze że polsat został wyautowany z polskiego boksu. Dla Kmity to podwójna porażka
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-20, 21:53   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Bardzo dobrze że polsat został wyautowany z polskiego boksu. Dla Kmity to podwójna porażka
Plus trzeba zamknac kanal polsat sport fight pewnie

A tak dobrze bylo...
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-20, 21:56   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

Dobrze dla polskiego boksu, Borek z pieniędzmi od TVP będzie robił niezłe gale a i Wasyl będzie musiał podnieść poziom. Ciekawe u kogo będzie walczył teraz Szpila jak stoczy ostatnią walkę u Wasyla, bo podobno ma już zakaz wstępu na tvp. Może to on będzie nowym koniem pociągowym polsatu xdd
FilipWWA jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-20, 21:59   #5 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał FilipWWA Zobacz post
Dobrze dla polskiego boksu, Borek z pieniędzmi od TVP będzie robił niezłe gale a i Wasyl będzie musiał podnieść poziom. Ciekawe u kogo będzie walczył teraz Szpila jak stoczy ostatnią walkę u Wasyla, bo podobno ma już zakaz wstępu na tvp. Może to on będzie nowym koniem pociągowym polsatu xdd
u kogo on miałby walczyć w polsacie? Snarskiego? hehe

gdzieś słuchałem z nim wywiad ostatnio to bredził o zagranicznym promotorze xd
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-20, 23:00   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Na papierze wygląda to nawet interesująco, ale w rzeczywistości tak nie będzie. Kogo ma żelowy laluś w swojej stajni? Zweryfikowanego dawno temu Szymańskiego i resztę zaciągu, gdzie ludzie nie wiedzą, co robić w życiu? Buahaha. Gale ciekawe bendo. Umowa na ile lat? Przecież po dwóch galach ludzie mu się wykruszą, a tu umowa na taki czas, żart jakiś, ale rozumiem, słoneczko kopnęło w zadek to trzeba się odkuć, ale czym i kim, panie żeluś? Jednak rozumiem zamysł bizmesmeński - prywaciarz wylał na mordę to za państwowe będzie robił co popadnie i pewnie taki wrak jak szymański wróci jeszcze z dziesięć razy po koleżeńsku, buahaha. A, tfu.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-20, 05:11   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
Na papierze wygląda to nawet interesująco, ale w rzeczywistości tak nie będzie. Kogo ma żelowy laluś w swojej stajni? Zweryfikowanego dawno temu Szymańskiego i resztę zaciągu, gdzie ludzie nie wiedzą, co robić w życiu? Buahaha. Gale ciekawe bendo. Umowa na ile lat? Przecież po dwóch galach ludzie mu się wykruszą, a tu umowa na taki czas, żart jakiś, ale rozumiem, słoneczko kopnęło w zadek to trzeba się odkuć, ale czym i kim, panie żeluś? Jednak rozumiem zamysł bizmesmeński - prywaciarz wylał na mordę to za państwowe będzie robił co popadnie i pewnie taki wrak jak szymański wróci jeszcze z dziesięć razy po koleżeńsku, buahaha. A, tfu.
Tymex ma ok 30 zawodników+Borek kilku i pewnie będzie przybywało więc po co się spinasz?Borek i Tymex mają kim walczyć.AW ma ból dupy,bo nie ma zawodników albo są kontuzjowani
rambo2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-20, 09:42   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Co do TVP i żywienia tych mord za naszych podatków to jestem bardzo, bardzo na NIE!!! Dlaczego tak? Ponieważ mam wrażenie że te galę będą deficytowe. Telewizja jako firma będzie na tym stratna. Społeczeństwo będzie na tym stratne. Ponieważ coraz więcej bedzie trzeba w to pompować PLN-ów z naszych podatków. Nie o to chodzi w biznesie. Jedyny punkt pozytywny to możliwy rozwój boksu w Polsce , ale nie wiem czy to dobra droga.
Co do Borka...to zdecydowany przerost formy nad trescią. Potrzeby finansowe bardzo duże jedyny plus to że ciekawe nawet gale i duża jego medialność.
Co do Grabowskiego to jeśli bedzie dalej w ten sposob wyglądały walki tego beztalencia piesciarskiego Cleo ( zapomniałem jak sie nazywa) to szkoda czasu na oglądanie tego. Tam co galę są ślepi sędziowie jak u Wasyla.
Umówmy się że gale Grabowskiego czy Wasyla to nie jest juz rywalizacja sportowa tylko powiatowy show.
BezStraha jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-20, 09:45   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
To forum schodzi na psy.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-20, 10:31   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
To forum schodzi na psy.
Piszą tu coraz częściej "mistrzowie klawiatury",którzy nie mają pojęcia o boksie.Przeszkadza im,że TVP wydaje na boks,a nie przeszkadza jak wydaje miliony na piłkę itd....
rambo2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania