boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-06-20, 12:05   #1 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie Prasówka Boxing.pl 02-06-2020 (FMJ, GGG i inni)

Floyd Mayweather Jr zaoferował zapłatę kosztów pogrzebu George'a Floyda, który zginął w wyniku brutalnego nadużycia siły przez amerykańskich policjantów. Według Mirrora oferta została przyjęta przez rodzinę zmarłego.

Komputer Boxreca "wypluł" kolejne interesujące dane. Tym razem jest to zestawienie top 10 P4P wszech czasów. Fani Floyda Mayweathera Juniora mogą być naprawdę zadowoleni.

10. Julio Cesar Chavez - 107-6-2

9. Oscar De La Hoya - 39-6-0

8. Archie Moore - 186-23-10

7. Joe Louis - 66-3-0

6. Bernard Hopkins - 55-8-2

5. Sugar Ray Robinson - 174-19-6

4. Muhammad Ali - 56-5-0

3. Carlos Monzon - 87-3-9

2. Manny Pacquiao - 62-7-2

1. Floyd Mayweather - 50-0-0

Andy Ruiz Junior obchodzi rocznicę sensacyjnego zwycięstwa z Anthonym Joshuą. Po okresie rozkojarzenia i zapuszczenia się, Ruiz Jr wrócił do treningów, tym razem z nowym szkoleniowcem, znakomitym Eddym Reynoso.

Wiem, co wtedy źle zrobiłem. W trzeciej rundzie nieco zwolniłem i trafił mnie dobrym ciosem, to się działo w mgnieniu oka, kiedy jednak wstałem, wciąż miałem w sobie pragnienie zwycięstwa i ogień. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu.

Errol Spence Jr wyjawił w rozmowie z autorami podcastu The Last Stand swoje najbliższe plany.

Moim celem są walki z Dannym Garcią, Mannym Pacquiao i Terencem Crawfordem. Nie opuszczę półśredniej bez walki z Crawfordem.

Giennadij Gołowkin skończył 38 lat i na pewno nie jest stroną A w ewentualnej trzeciej walce z Saulem Alvarezem. Dopięcie trylogii było wstępnie planowane na wrzesień, jednak Kazach zdaje się na razie preferować walkę z Kamilem Szeremetą. W rozmowie ze Sports illustrated "GGG" powiedział:

Mam zobowiązanie jeszcze sprzed pandemii, mam na myśli staarcie z Szeremetą. Zamierzam dotrzymać słowa.

Gołowkin wspomniał też, że nie troszczy się specjalnie o to, co powiedział obóz Canelo [o tym, że walka ma być we wrześniu - przyp. red.]. Powiedział, że team Alvareza opóźniał podpisanie umowy zeszłej jesieni, zmuszając go alternatywnego rozwiązania.

Chciałbym przypomnieć, że zawsze są dwie strony umowy, a oni faktycznie migali się od walki we wrześniu. Nie chcieli jej w maju 2020, więc poszedłem swoją drogą. Mam swoje plany, swoją karierę, jak długo miałem czekać!?

Nie ulega wątpliwości, że ewentualny brak trzeciej walki będzie stratą dla trzech stron: kibiców, Alvareza i Gołowkina. Obaj pięściarze mają coś do udowodnienia w kontekście zaznaczenia swego miejsca w historii boksu.

Dereck Chisora przygotowuje się do przesuwanej walki z Oleksandrem Usykiem. Powiedział parę zdań o sobie serwisowi I News.

Chętnie znów zawalczyłbym z Whyte'em, nawet jutro, bo ludzie chętnie to obejrzą. Co do Davida Haye'a, mieliśmy dawniej swoje spory, różne rzeczy się zdarzają. Potem była walka, przegrałem i niem a tu nic do dodania. Widywaliśmy się potem w Londynie, mówiliśmy sobie "cześć", czasem wypiliśmy drinka, były spotkania na róznych bokserskich galach. Kiedy zaczął nakłaniać Joego Joyce'a w stronę walki ze mną, zauważyłem, że David mógłby być dobrym menedżerem, naprawdę bardzo się starał, żeby to zaaranżować. Od tego czasu pracujemy razem.

Pełne karty najbliższych gal Boba Aruma:

9 czerwca

Miejsce: MGM Grand Conference Center Grand Ballroom

ESPN Top Rank komentator: Joe Tessitore
Analitycy: Andre Ward, Tim Bradley, Mark Kriegel

Walki wieczoru

Shakur Stevenson (13-0, 7 KO) vs. Felix Caraballo (13-1-2, 9 KO)
10 rund, super piórkowa

Co-Feature

Mikaela Mayer (12-0, 5 KO) vs. Helen Joseph (17-4-2, 10 KO)
10 rund, super piórkowa

Undercard

Sparringpartner Tysona Fury'ego przed rewanżem z Wilderem - Jared “The Real Big Baby” Anderson (3-0, 3 KO) zmierzy się z Johnniem Langstonem (8-2, 3 KOs)
Olimpijczyk z 2016 Guido “The Gladiator” Vianello (6-0, 6 KO) powalczy z Donem Haynesworthem (16-3-1, 14 KO)
Obie walki w HW, 6 rund.

Dwukrotny mistrz olimpijski Robeisy Ramirez (2-1, 2 KO) będzie walczył z Yeurim Andujarem (5-3, 3 KO).
Waga piórkowa, 6 rund

Calvin Metcalf (10-3-1, 3 KO) vs Quatavious Cash (11-2, 7 KO).
Waga średnia, 4 lub 6 rund.

11 czerwca

Miejsce akcji: MGM Grand Conference Center Grand Ballroom

Walka wieczoru:
Jessie Magdaleno (27-1, 18 KO) vs. Yenifel Vicente (36-4-2, 28 KO)
10 rundm, waga piórkowa

Co-Feature
Adam Lopez (13-2, 6 KO) vs. Louie Coria (12-2, 7 KO)
10 rund, waga piórkowa

Undercard

Bryan Lua (5-0, 2 KO) vs. Dan Murray (5-3, 0 KO)
6 rund, waga lekka

Gabriel Muratalla (2-0, 2 KO) vs. Fernando Robles (2-2, 0 KO).
4 rundy, waga kogucia

Eric Mondragon (3-0, 2 KO) vs. Mike Sanchez (6-0, 2 KO).
4 lub 6 rund, waga lekka

Źródło: Boxing Scene, Boxing Insider, Sports illustrated, The Mirror, Give Me Sport, INews

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania