boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-05-20, 14:09   #1 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie Pacquiao: Mayweather mi zazdrości

Floyd Mayweather Jr. skrytykował młodszych pięściarzy, celujących w walkę z 41-letnim Mannym Pacquiao. Jak wiemy, wyborny Filipińczyk po raz kolejny zaskoczył bokserski świat, pokonując znacznie młodszego Keitha Thurmana.

Nie mam nic do niego, ale to smutne, kiedy widzisz gości mówiący "chcę walczyć z Mannym Pacquiao". A Pacquiao ma dziś 41 lat. Nie polujcie na niego, walczcie między sobą, przestańcie gonić za starym człowiekiem. Dajcie Manny'emu Pacquiao wybrać z kim chce walczyć. Poza wszystkim, on jest już spełniony i syty, poczynił też parę mądrych inwestycji.

Pacquiao nie był zachwycony komentarzami Mayweathera, wskazując na to, że 43-latek, który ostatnio walczył w 2017 z gwiazdą UFC Conorem McGregorem, po prostu żałuje, że sam nie walczy.

On jest zawistny, bo skończył karierę, a ja jestem wciąż aktywny i do tego noszę koronę. Nie planuję jeszcze zawieszenia rękawic na kołku, wciąż trenuję, pan Bóg jest dla mnie łaskawy.

Żródło: Patrick Ridge/Ring Magazine

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-05-20, 22:56   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Amen !
Bongo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 10:39   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Hmm...ja tam nie widzę złośliwości FMJ. Raczej brzmi to jak "Manny jest spełniony i zrobił na tyle, że może walczyć z kim chce". Do tego dość wyważona wypowiedź z szacunkiem. Nie wiem o co Manny sapie
Zmora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 11:13   #4 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Paca dalej boli dupa że przegrał i chce podpuścić Floyda na rewanż
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 11:44   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Domyślnie

Szkoda, ze do ich walki nie doszlo wczesniej. Moim zdaniem odbyla się o te kilka lat za pozno.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 12:12   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Szkoda, ze do ich walki nie doszlo wczesniej. Moim zdaniem odbyla się o te kilka lat za pozno.
Odbyła się za późno, ale nawet gdyby odbyła się dajmy na to w 2012 to byłoby to raczej na plus dla Floyda. Moim zdaniem to on się szybciej starzał sportowo, styl vs styl promuje moneya, im wczesniej walka by sie odbyla tym bardziej pewna mogla to byc wygrana Mayweathera.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 13:02   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Odbyła się za późno, ale nawet gdyby odbyła się dajmy na to w 2012 to byłoby to raczej na plus dla Floyda. Moim zdaniem to on się szybciej starzał sportowo, styl vs styl promuje moneya, im wczesniej walka by sie odbyla tym bardziej pewna mogla to byc wygrana Mayweathera.
jestem pewien że odwrotnie chociaż daleki jestem od faworyzowania Paca. Byłoby to pewnie jakieś 50/50 a Floyd jest naturalnie większy. Ich pierwsza walka była chyba najbardziej przepłaconym widowiskiem sportowym w historii.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 14:39   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

kubuś - Pac nie lubi kontrbokserów czego dowodem byly 4 walki z Marquezem. Floyd jest jak sam zauważyłeś większy niz Pac czy Marquez, a jego styl jest jeszcze bardziej niewygodny niż Marqueza, bo Juan dąży do walki, wymienia się w półdystansie, a Floyd dzieki pracy nóg i sporemu zasięgowi rąk może sobie walczyc gdzie chce + ma lepszą defensywę niż Marquez. Mowimy o 2 najlepszych bokserach P4P ostatnich dekad, wiec teoretycznie wszystko moglo się zdarzyć w takich walkach, ale Money zawsze miał wiecej asów w rękawie i był po prostu większy, co przy jego stylu stanowilo bariere nie do przejscia, takie jest moje zdanie.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 15:57   #9 (permalink)
champion

Nominowany 141 razy w 36 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 13
Domyślnie

To długa dyskusja by była, o tym kto więcej stracił. Każdy pięściarz z konkretnym uderzeniem mocno traci z wiekiem. Wiem, że panuje odwrotne opinia, wszyscy się powołują na Foremana, ale to nie do końca prawda. Z jednej strony siła ciosu "starzeje się" stosunkowo wolno, z drugiej jest to cecha, która ma duży wpływ na przebieg walki. I ta moc ciosu u każdego pięściarza po prostu spada, podobnie jest z ilością uderzeń, z czego jest znany Manny.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-05-20, 16:10   #10 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Z Floydem Pac uderzał stosunkowo mało jak na siebie ale to nie wina starzenia się tylko braku agresji. Przecież Pac postanowił z Floydem boksować na środku z rzadka kiedy próbując przypiąć moneya do lin. Nie bedę rozstrząsał już czy taki był gameplan czy to geniusz Floyda ale walka była toczona na warunkach tego drugiego.
Tak czy siak z Floydem potrafił wyprowadzić 430 ciosów, a 4 lata później z Thurmanem prawie 700
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania