boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 17-05-20, 13:15   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Robles: po pokonaniu Joshuy, Ruiz zmieniał się z dnia na dzień.

Manny Robles, były trener Andy Ruiza Juniora (33-2), mówi, że przyszły sukces meksykańskiej gwiazdy wagi ciężkiej będzie zależał wyłącznie od samego boksera.

Robles doprowadził Ruiza do jednej z największych sensacji w świecie boksu. W czerwcu 2019 roku Ruiz, który wziął walkę w ostatniej chwili, po tym jak czterokrotnie miał Joshuę na deskach, zwyciężył w 7 rundzie przez TKO, zgarniając pasy federacji: IBO, IBF, WBA, WBO.

Po tym jak Ruiz zdobył tytuły, wszystko zaczęło się psuć.

Destroyer przyznał, że imprezował prawie dwa miesiące i późno zaczął obóz do rewanżowej potyczki z Joshuą. W grudniowej walce był wolny, kompletnie bez formy, z łatwością został wypunktowany przez londyńczyka na dystansie 12 rund.

Kilka tygodni później Ruiz rozstał się z Roblesem, a niedawno ogłosił rozpoczęcie współpracy z nowym trenerem Eddym Reynoso.

Nigdy nie musiałem polegać na jednym bokserze, mam dobrą stajnię wojowników i mam szczęście, że mogę robić to, co robię, czyli trenować i być w boksie. Życzę Andy'emu wszystkiego, co najlepsze, rozumiem, trenuje teraz z Eddym Reynoso, myślę, że to dobry wybór dla Andy'ego - powiedział Robles Chrisowi Mannixowi podczas wywiadu „From The Corner ”.

Najważniejsze jest to, że to zależy od wojownika i on musi tego chcieć. My jako trenerzy trenujemy ich, przygotowujemy psychicznie i fizycznie, ale jeśli wojownik nie chce, to co możesz zrobić? Wojownik sam musi tego chcieć, a Andy ma wszystko, aby powrócić do rywalizacji o tytuł.

Powiedziałem przed czerwcową walką z Anthonym Joshua, że ​​miał wszystko, co trzeba, aby zostać mistrzem, kiedy nikt mi nie uwierzył, i nie myliłem się. Niestety, po 1 czerwca wszystko się zmieniło, z dnia na dzień był inną osobą - Dodał Robles

Żródło: Boxing Scene

Dominik Węgłowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-20, 14:09   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja w Ruiza nie wierzę. On już jest sportowcem spełnionym, zarobił kupę kasy za walki z AJem, zakupił ranczo, super auta, imprezy były codziennie. Wszystko co osiągnął zawdzięcza ogromnemu talentowi ale na tym poziomie potrzebna jest też żelazna dyscyplina i etos pracy. Jak zobaczę że w ewentualnej następnej walce waży około 120kg lub nawet niżej to uznam że jeszcze coś chce osiągnąć, że ma jeszcze trochę ognia w sobie. Nie sztuką jest pokazać agresję w ringu, prawdziwy fighter pokazuje to też swoim poświęceniem w okresie przygotowawczym jak i będąc na urlopie. Gdyby Andy był tak pracowity jak np. Tim Bradley to byłby w innym miejscu a napewno nie dałby tak dupy w rewanżu jak to miało miejsce w grudniu, bo to że Joshua zawalczył bardzo konsekwentnie korzystając z warunków to jedno ale Ruiz mu w tym pomógł i swoją postawą pokazał że gardzi kibicami i ma ich głęboko w kakale.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-20, 19:59   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Ja w Ruiza nie wierzę. On już jest sportowcem spełnionym, zarobił kupę kasy za walki z AJem, zakupił ranczo, super auta, imprezy były codziennie. Wszystko co osiągnął zawdzięcza ogromnemu talentowi ale na tym poziomie potrzebna jest też żelazna dyscyplina i etos pracy. Jak zobaczę że w ewentualnej następnej walce waży około 120kg lub nawet niżej to uznam że jeszcze coś chce osiągnąć, że ma jeszcze trochę ognia w sobie. Nie sztuką jest pokazać agresję w ringu, prawdziwy fighter pokazuje to też swoim poświęceniem w okresie przygotowawczym jak i będąc na urlopie. Gdyby Andy był tak pracowity jak np. Tim Bradley to byłby w innym miejscu a napewno nie dałby tak dupy w rewanżu jak to miało miejsce w grudniu, bo to że Joshua zawalczył bardzo konsekwentnie korzystając z warunków to jedno ale Ruiz mu w tym pomógł i swoją postawą pokazał że gardzi kibicami i ma ich głęboko w kakale.
talent i szczęście ...bo kase i hype wygenerowali aj z chernem...a jemu to szczeliwie na chwile wpadlo ...ile hasju ruiz by dostal za taka walke na ostatnia chwile z kliczkami i ile w rewanżu? Miał to szczęście ze walka zycia weszla mu w czasie jakim weszla ...odrodzeniu hw i ogromnych pieniądzach.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-05-20, 22:43   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
talent i szczęście ...bo kase i hype wygenerowali aj z chernem...a jemu to szczeliwie na chwile wpadlo ...ile hasju ruiz by dostal za taka walke na ostatnia chwile z kliczkami i ile w rewanżu? Miał to szczęście ze walka zycia weszla mu w czasie jakim weszla ...odrodzeniu hw i ogromnych pieniądzach.
Miałem pisać też o szczęściu ale ktoś by się zaraz uczepił. Ruiz z takim RoboWładem to pewnie nie miałby wiele do powiedzenia, ten już w momencie nabierania rozpędu przez Andiego już by go przechwycił, i sklinczował, zrobił by to z 70 razy zmęczył i trzymał na dystans powtarzając akcję 1,2 z rzadka dokładając lewy sierp.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-20, 22:55   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Miałem pisać też o szczęściu ale ktoś by się zaraz uczepił. Ruiz z takim RoboWładem to pewnie nie miałby wiele do powiedzenia, ten już w momencie nabierania rozpędu przez Andiego już by go przechwycił, i sklinczował, zrobił by to z 70 razy zmęczył i trzymał na dystans powtarzając akcję 1,2 z rzadka dokładając lewy sierp.
RoboWład to wytwór niemieckich i własnych ringów. Gdy Andy zmierzył się z Władimirem Kliczko na ringu w USA, Europejczyk dostałby ostrzeżenie (jedno potem drugie) i była by walka w stylu Jennings-Kliczko co mogło by się skończyć TKO na Władimirze.
Taka luźna moja opinia
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-20, 06:30   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Głos zza podwójnej gardy Zobacz post
RoboWład to wytwór niemieckich i własnych ringów. Gdy Andy zmierzył się z Władimirem Kliczko na ringu w USA, Europejczyk dostałby ostrzeżenie (jedno potem drugie) i była by walka w stylu Jennings-Kliczko co mogło by się skończyć TKO na Władimirze.
Taka luźna moja opinia
aż tak restrykcyjni amerykańscy sędziowie nie byli. Pamietam Lennoxa wskakujacego Tysonowi na plecy czy Hopkinsa klinczującego po każdej swojej akcji. Co najwyżej Kliczko dostałby jedno ostrzeżenie i by je troche ograniczył. Ruiz z tzw groźnych rywali byłby dla Kliczki wyjątkowo łatwym rywalem.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-20, 11:35   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie chodzi mi o to czy ruiz by wygral czy nei wygral z wladem tylko hipotetycznie gdyby wygral z takimi kliczkami czy innym mistrzem sprzed czasów hype na hw zarobilby dwie "wyplatki" które pewnie razem bylyby mniejsze niż to co dostal za pierwsza walke z aj. I bylby traktowany jako ciekawostka np. Sanders czy Rahman a nie poważny mistrz Hw. To do czego Andy doszedł talentem i praca to wszystko co osiagnal do pierwszej walki z aj...reszta to szczęśliwy zbieg okoliczności ze znalazł się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-20, 12:43   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

wlad mial dobre nogi, 12 rund by obijal ruiza prostym. nudna ale i dosc latwa walka dla ukrainca, podobnie jak latwy byl rewanz AJ.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania