boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-05-20, 16:24   #1 (permalink)
champion

Nominowany 107 razy w 26 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Czy macie jakieś pytania do Adama Kownackiego?

Prosimy o wszelkie pytania do Adama Kownackiego. Najlepiej inteligentne

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 16:33   #2 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Na facebooku za mała odezwa ? Wiadomo, że większosc pytań bedzie dotyczyla tego czy w koncu poważnie potraktuje przygotowania do walk. Wiadomo też jaka bedzie jego odpowiedz xD

No i finalnie wiadomo jak to będzie następnym razem... Niby do 3 razy sztuka, ale jakoś nie mam przekonania do tych zapewnien skoro juz dwa razy olał to dlaczego nie oleje 3 i 4 ?
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 17:38   #3 (permalink)
szavci023
Guest

Domyślnie

Tak, mam pytanie ale nie wiem czy wystarczająco inteligentne.
Pytanie jest takie : jak wygląda codzienna dieta Adama, czy potrafi oszacować ile to jest kcal i czy je wgl liczy?
  Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 18:07   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

Też chciałem zapytać o dietę ale zostałem wyprzedzony .

A więc. Czy obecny stan pandemii oraz związany z tym przestój nie będzie miał wpływu na fizyczną i psychiczną kondycję Adama? Jak on to czuje? Brak możliwości boksowania oraz sprecyzowanych planów może wpłynąć demotywujaco na pięściarza. Nie wiadomo kiedy i z kim będzie walka. Do tego jest po porażce.

Jak wyglądają codzienne treningi Adama? W tym okresie.
Simon Phoenix jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 18:15   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Simon Phoenix Zobacz post
Też chciałem zapytać o dietę ale zostałem wyprzedzony ������.

A więc. Czy obecny stan pandemii oraz związany z tym przestój nie będzie miał wpływu na fizyczną i psychiczną kondycję Adama? Jak on to czuje? Brak możliwości boksowania oraz sprecyzowanych planów może wpłynąć demotywujaco na pięściarza. Nie wiadomo kiedy i z kim będzie walka. Do tego jest po porażce.

Jak wyglądają codzienne treningi Adama? W tym okresie.
Jak on w czasie nie-pandemii miał wiecej wizyt na golonke niz treningu, to o jakich treningach teraz moze byc mowa?
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 18:52   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Adam jest dosyć banalny w swoich wypowiedziach. Sympatyczny aledo bólu prosty chłopak. Ja bym go zapytał jak klasyfikuje obecną czołowkę w wadze ciężkiej. kto wg niego jest najlepszy i z kim on najbardziej chciałby się zmierzyć. Chociaż wspominanie o walce o pas to w tym momencie troche mrzonki.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 19:00   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Czy on sam uważa się za zawodowego sportowca-boksera , wojownika na pięści czy za kogoś do występów w telewizyjnych ramówkach Foxa? Jeśli Adam uważa sie za zawodowego sportowca w swojej dotychczasowej karierze , TO PO CZYM WNOSI TAKIE WRAŻENIE ,jeśli Pana Sportowca zestawimy z np. z Justyną Kowalczyk czy Cristiano Ronaldo...gdzie przy nich 80% zawodowców to amatorzy , żeby nie powiedzieć lenie.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 19:04   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Jak on w czasie nie-pandemii miał wiecej wizyt na golonke niz treningu, to o jakich treningach teraz moze byc mowa?
No właśnie o to mi chodzi. Czy ma jakiekolwiek treningi? Czy biega? Czy bije w worek? Czy po prostu siedzi i czeka co będzie dalej. Jeżeli choć w części robi trening i stara się utrzymać formę to coś jeszcze z tego będzie. Inaczej czeka go już tylko ostry zjazd w dół.
Tak obżera się chłopak. Ale musiał też trenować. 10 rund walki w takim tempie nie jest naturalnie możliwe. Tylko dzięki treningowi mógł walczyć w takim tempie.

Druga sprawa. Nie wiemy teraz jak długo potrwa ta nienormalna sytuacja. Nie ma żadnych postanowień w sprawie następnej walki, po tej przerwie też miną najmniej 2-3miesiace zanim wyjdzie do ringu. Na pewno pojawi się zniecierpliwienie i zwątpienie. Może pojawić się pytanie czy dalszy ciąg ma w ogóle sens? Cały ten kurz będzie po pandemii jeszcze długo wisiał. To może potrwać... A może potem jakaś walka na odbudowanie w Polsce?
Simon Phoenix jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 19:06   #9 (permalink)
contender

Domyślnie

Czy Adama team dąży teraz do walki z Ruizem jr?Czy priorytet to rewanż z Heleniusem?
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-05-20, 19:16   #10 (permalink)
champion

Nominowany 107 razy w 26 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Na facebooku za mała odezwa ?
Nie, ale piszą mało oryginalne rzeczy, a na Twitterze podśmiechujki tylko (pączki, te sprawy).
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania