boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 04-05-20, 22:18   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Banks: "Gołowkin będzie gotowy na trzecie starcie z Canelo"

Jonathon Banks, trener mistrza świata IBF wagi średniej Giennadija Gołowkina (40-1-1) chce trzeciej walki z Saulem "Canelo" Alvarezem(53-1-2).

Ich potyczka we wrześniu 2017 roku zakończyła się kontrowersyjnym dla wielu remisem. Rok później rewanżowe starcie też było bardzo wyrównane, jednak po dwunastu rundach sędziowie orzekli zwycięstwo punktowe Alvareza.

Sprawa, która może nas napawać optymizmem to fakt, że zdaniem Banksa "Triple G" powinien stoczyć walkę na przetarcie przed dopełnieniem trylogii z "El Niño Guadalajara". Co może oznaczać, że zdecydują się na obowiązkową obronę pasa z naszym niepokonanym Kamilem Szeremetą (21-0)

Kazach pozostaje nieaktywny od października ubiegłego roku, kiedy to po ciężkiej ringowej wojnie pokonał na punkty Sergieja Derewianczenkę (13-2).

Jestem fanem, który też chciałby to obejrzeć- powiedział Banks na antenie Sky Sport odnośnie trylogii.

Dodał również że, bardzo dokładnie prześledził dwa poprzednie pojedynki i chce, aby do ich spotkania doszło w niedalekiej przyszłości.

Canelo do każdej walki przygotowuje się inaczej, dlatego nie można w stu procentach polegać, na tym co zaprezentował poprzednio i mówić "tak właśnie będzie". Poza tym teraz zarówno on jak i Gołowkin są trochę innymi pięściarzami.

Przypomnijmy, że do dwóch poprzednich walk z Canelo, GGG przygotowywany był przez Abela Sancheza, z którym to dość niespodziewanie rozstał się na początku 2019 roku.

Banks trenuje Gołowkina dopiero od dwóch pojedynków i zaznacza, że każdy wojownik jest inny.

Weźmy na przykład Władimira Kliczko. Powiedziałbym mu, zrób to i to. On powiedziałby "naprawdę tak uważasz?" Musiałbym mu podać argumenty, dlaczego tak uważam. Inny bokser powie tylko OK. Lubię rozmawiać z zawodnikami, żeby wiedzieć, jak się czują, ponieważ rozmowa o planie na walkę, a jego realizacja to dwie różne sprawy.
Giennadij lubi dostawać opinię na temat własnych pomysłów, lecz powiedziałem mu, że musimy współpracować, co prawda to nie ja jestem w ringu i przyjmuje ciosy, tylko on, ale razem pracujemy na wspólny cel.
- powiedział Banks

Źródło: Boxing Scene

Dominik Węgłowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-05-20, 23:03   #2 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Z sędziami nie wygra, w ostatniej walce sporo zebrał, więc nie będzie wielkim zaskoczeniem jeśli nie dociągnie pełnego dystansu w trzecim starciu.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 00:01   #3 (permalink)
szavci023
Guest

Domyślnie

Bardzo czekam na trzecią walkę, czas najwyższy i odpowiedni, mam nadzieję, że trylogia skończy się 2-0-1 dla Canelo (w tym jedno KO, które postawi kropkę nad i), ale to się powinno zdarzyć w tym roku albo w przyszłym, najpóźniej za 2 lata, inaczej hejterzy Canelo będą mieli argument, że GGG był past.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 02:08   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szavci023 Zobacz post
Bardzo czekam na trzecią walkę, czas najwyższy i odpowiedni, mam nadzieję, że trylogia skończy się 2-0-1 dla Canelo (w tym jedno KO, które postawi kropkę nad i), ale to się powinno zdarzyć w tym roku albo w przyszłym, najpóźniej za 2 lata, inaczej hejterzy Canelo będą mieli argument, że GGG był past.
Slaby trolling. Rudy obie walki przegrał i to pomimo przeczekania prime Golovkina.
Big Daddy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 03:52   #5 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

banks jako pierwszy trener..hmm jakoś nie jestem przekonany
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 07:43   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Im dalej ta walka tym gorzej dla GGG.
Michael Scofield jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 07:52   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał Big Daddy Zobacz post
Slaby trolling. Rudy obie walki przegrał i to pomimo przeczekania prime Golovkina.
W pełni się zgadzam. Już to pisałem w oddzielnym artykule, że oglądałem obie walki po kilka razy i w żaden sposób nie mogę się tam dopatrzeć zwycięstwa Alvareza. Tu nie ma żadnych uprzedzeń do Canelo, po prostu obie walki przerypal. Żadne tam remisy. Golowkin zarówno w pierwszej jak i drugiej walce zasłużył na zwycięstwo. Moim zdaniem w drugiej nawet bardziej, ale to już subiektywne odczucie.

Niestety czuję że i w trzeciej walce górą będzie Meksyk. I nie chodzi tu o przygotowanie bo obaj to profesjonaliści i zawsze są świetnie przygotowani. Po prostu tu już wchodzi czysty business. Jaki interes jest w tym żeby wygrał Golowkin? Przecież on za chwilę skończy karierę. Canelo jest gwarancją dużej kasy jeszcze na długie lata. I dlatego uważam że znów wygra. Nie opłaca się żeby on przegrał. Mogli sobie na to pozwolić z Floydem bo był jeszcze większą gwiazdą.
Simon Phoenix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 11:22   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

dla mnie 1 walka dla golowkina (kiedys puntkowalem na remis, obejrzalem niedawno i wyszlo mi na luzie dla kazacha), druga minimalnie dla canelo.

ciezko mowic o prime golowkina skoro pierwsza powazna walke w karierze stoczyl z jacobsem. co do trylogii z rudym, nie daje kazachowi zadnych szans. canelo jest o wiele mocniejszy niz w drugiej walce, golowkin zapewne o wiele slabszy.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 14:12   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

GGG musi zawalczyć Canelo gdyż tego wymaga kontrakt z dazn. Oczywiście zdarzają się przypadki że stary schodzący mistrz jeszcze potrafi wspiąć się na wyżyny i dać doskonałą walkę z faworytem ale chyba tutaj tak nie będzie, uważam że Kazach ma słaby team i walczy gorzej pod opieką Banksa niż wcześniej. Wydaje mi się też że Gennady jest już zawodnikiem sytym i chyba nie ma w nim już tego ognia co kiedyś i jedyne o co walczy to o jeszcze kilka dobrych wypłat na spokojną emeryturę.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-05-20, 16:45   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak dla mnie obie walki wygral nieznacznie, ale klarownie Golovkin. W trzeciej wygra z roznych wzgledow Alvarez (wiek Golovkina, utrzymywanie mitu Alvareza po trupie GGG, etc.).
killleeerrr85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania