stare 06-03-20, 16:09   #1 (permalink)
champion

Nominowany 48 razy w 15 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 7
Domyślnie Prasówka Boxing.pl

Tyson Fury nadal bryluje w mediach, jego nazwisko codziennie pojawia się w różnych kontekstach, najczęściej jednak mówi się o trzeciej walce z Wilderem, potencjalnym boju z Joshuą i ewentualnym zakończeniu kariery. Fury jak zwykle, co chwilę zmienia zdanie, ale wiemy, że tym razem koniec kariery lub przynajmniej długa przerwa są bardzo prawdopodobne, bo oprócz oświadczeń Tysona mamy też głosy jego żony i ojca, którzy gorąco namawiają pięściarza na pożegnanie się z ringiem u szczytu sławy.

Jestem niepokonany w 31 zawodowych walkach, to mój 12 rok na profesjonalnych ringach, chcę stoczyć dwie ostatnie walki - oświadczył ostatnio "Król Cyganów.

Jego współpromotor, Todd DuBoef - drugi człowiek po Arumie w Top Rank pracował z wieloma pięściarzami i przyjmuje słowa Fury'ego bez większych emocji. Spodziewa się, że Fury owszem, może teraz odejść, ale całkiem możliwe, że wróci na ring, jak wielu przed nim.

Manny Pacquiao pożegnał się z ringiem jakiś czas temu, teraz ma 42 lat i walczy. Hopkins nigdy nie wrócił na ring, ale Conor McGregor odszedł i jak wiemy, wrócił.

Rodzina Tysona też, chcąc nie chcąc, ogrzewa się w celebryckiej sławie. Jeszcze wczoraj w internecie opowiadano o gorących słowach Johna Fury'ego, który wyraził swoje ojcowskie uznanie i podziw dla syna, a już dziś mówi się o sporym biletowanym evencie, w którym spotkają się John Fury z Joe Eganem - pieściarzem, o którym Mike Tyson mówił, że jest najtwardszym białym facetem na tej planecie.

Irlandczyk był sparringpartnerem i kumplem Tysona przez ponad dwie dekady. Zaczęli jeszcze w połowie lat 80., pięściarz z Dublina ponoć nigdy nie dał się "Żelaznemu" Mike'owi położyć.

Bilety na spotkanie w Sunderland mają kosztować 25 funtów, obaj mają co opowiadać, a organizatorzy zainwestowali sto tysięcy funtów w oprawę show, więc może być interesująco.

Paris Fury ciężko przechodzi rozłąki z mężem, nie tylko z powodu troski o jego zdrowie, ale również z powodu zwyczajnej tęsknoty za mężem i zwiększonej ilości roboty w domu w Morecambe.

Kiedyś myślałam, że celebrytki wyglądają tak dobrze, bo nic nie robią. Nie sprzątają, nie gotują, nie opiekują się dziećmi. Muszę być lekarką, pielęgniarką, kucharką, sprzątaczką i ojcem. Generalnym zarządcą domu. Można to sprowadzić do jednego słowa: "mama". Mama ma sporo roboty". Kiedy Tyson wyjeżdża, to tak naprawdę totalnie znika, na osiem tygodni. Mam wtedy ciężko.

Pedro Roque, kubański trener Yuniela Dorticosa jest przekonany, że jego podopieczny zdobędzie puchar Muhammada Alego. Dorticos przygotowywał się do walki z Mairisem Briedisem na obozie, na którym trenowali też Guillermo Rigondeaux, Rances Barthelemy i Erislandy Lara. Według trenera, Yuniel jest w doskonałej formie, cały czas się uczy, a nowa wersja Dorticosa ma łączyć umiejętności kubańskiej szkoły boksu z jego nadzwyczajną siłą ciosu.

Kubańczycy nastawiali się w treningu głównie na radzenie sobie z różnymi brudnymi zagrywkami, z których słynie Briedis, Roque twierdzi, że od strony umiejętności czysto bokserskich Dorticos stoi na innej półce niż jego przeciwnik.

Po 16 zawodowych walkach z Shane'em McGuiganem w narożniku 26-letni Josh Taylor nadal nie jest pewny, kto będzie z nim w następnej walce z Tajlandczykiem Apinunem Khongsongiem. Ben Davison, który od niedawna jest trenerem Taylora, może tego dnia być w Las Vegas razem z Billym Joem Saundersem na jego walce z Canelo, termin nie jest jeszcze pewny.

Szkot, który próbował ostatnio współpracy z Adamem Boothem, ostatecznie wybrał młodego trenera Tysona Fury'ego i twierdzi, że to była prosta decyzja.

Zanim rozstałem się z McGuiganem, myślałem o tym dłuższy czas. Widziałem mnóstwo filmów z treningów Davisona z Billym Joem i Tysonem. Zwracałem uwagę na sposób, w jaki ich trenował, styl treningu, taktykę podczas sparringów, także na to jak boksuje Billy Joe, na jego prędkość rąk i pracę nóg, on też jest mańkutem, ma podobny styl. Myślę, że Davison jest idealnym wyborem. Mieliśmy już parę treningów, jest świetnie.

Źródło: Boxing Scene, Bock The Robber, Daily Star

Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 17:00   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A mnie się podoba ta inicjatywa.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 17:14   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
A mnie się podoba ta inicjatywa.
Z prasówką? My nie mamy dwudziestu ani nawet pięciu tzw. redaktorów Dlatego staram się działać w miarę efektywnie: nie powtarzać informacji powszechnie dostępnych. Boxing.pl to teraz wg mnie przede wszystkim kilku, w porywach do kilkudziesięciu (podczas głośnych wydarzeń) fajnie dyskutujących ludzi i chyba trzeba w tym kierunku iść. Rozmowy na forum, felietonów i wyselekcjonowanych newsów+takie różne w "prasówce". Tak myślę, może się mylę

stare 06-03-20, 19:46   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

dobry pomysl. nikt nie ma czasu i ochoty obserwowac ciagle co sie dzieje i kto co powie kazdego dnia. Zawsze taka prasowka mozna podsumowac na szybko tydzien.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 19:47   #5 (permalink)
contender

Domyślnie

Co do Briedis-Dorticos - wielu ludzi zaślepiają ostatnie "wyczyny" Mairisa, te faule i kontrowersyjne wywiady, ale on potrafił przecież czysto walczyć i efektownie wygrywać.

Czy Dorticos rzeczywiscie boksersko jest na innej, domniemanie wyższej wg trenera półce ? Nie sądze, obaj prezentują podobny poziom techniczny, powiedziałbym, że nawet Łotysz wygląda trochę lepiej, jest dynamiczniejszy, szybszy i ma naprawdę mocne uderzenie z obu rąk co nie jest bez znaczenia. Wiadomo, przez walkę z Główką wszyscy polacy i nie tylko kibicują kubańczykowi, ale ja po cichu liczę, że Briedis się zrehabilituje i zacznie znów walczyć czysto i wygra bez kontrowersji, on potrafi dać naprawdę dużo emocji i świetnie się go oglądało gdy walczył uczciwie Głowka dostałby KO tak czy inaczej, co nie zmienia faktu, że Briedis zachował się skandalicznie, pomimo że to nasz "zaczął".

Liczę po prostu na dobry boks.
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 20:11   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Tak, pain.exe@, całkowicie się z Tobą zgadzam.
Ciekaw jestem tej "nowej twarzy" Dorticosa, na trudnym terenie, z bardzo wymagającym, twardym rywalem. Frapująca walka.

stare 06-03-20, 21:27   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Rozczuliła mnie ta Paris, zwłaszcza jak sobie przypomnę ten ostatni kontrakt Fury'ego. Potrafi tak koloryzować jak jej mąż...
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 22:32   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał kretos Zobacz post
Rozczuliła mnie ta Paris, zwłaszcza jak sobie przypomnę ten ostatni kontrakt Fury'ego. Potrafi tak koloryzować jak jej mąż...
heh to fakt nie chciałem komentować, ale skoro widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie...

opieka nad dziećmi i domem xD nie no, w XXI wieku to faktycznie wyzwanie xD pralki automatyczne z suszarkami, roboty kuchenne za 1k funtow, inteligentne odkurzacze ktore same zapierdalaja i się ładują xD i to mowi "gospodyni" ktorej mąż ma majątek na kilkadziesiąt milionow funtów xD na pewno nie ma jakiejś sprzataczki czy kucharki xD taaaa...

stare 06-03-20, 22:47   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
heh to fakt nie chciałem komentować, ale skoro widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie...

opieka nad dziećmi i domem xD nie no, w XXI wieku to faktycznie wyzwanie xD pralki automatyczne z suszarkami, roboty kuchenne za 1k funtow, inteligentne odkurzacze ktore same zapierdalaja i się ładują xD i to mowi "gospodyni" ktorej mąż ma majątek na kilkadziesiąt milionow funtów xD na pewno nie ma jakiejś sprzataczki czy kucharki xD taaaa...
Przypomina się Kelly PAvlik, facet zarabiał już miliony i mało co mu nie odrąbało okno palców, bo naprawiał sobie okno w domu zamiast zawołać kontraktora na to...Potem Top Ranks mu zabroniło w kontrakcie robić co kolwiek przy domu rękoma.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-03-20, 23:11   #10 (permalink)
contender

Domyślnie

To przykre, że za niektórych trzeba myśleć - i po to są wlasnie Ci menago zeby ogarniali takich typow, bo oni serio moga sobie sami szkodzic Tak samo jak piłkarze mają doradcow od wszystkiego, bo z reguły nie są to najtęższe umysły i poza kopaniem piłki niewiele potrafią, a jednak zarabiają tyle co przeciętny smiertelnik musialby z 5 razy się zreinkarnować zeby tyle zarobic Jak wszędzie są wyjątki, ale to mniejszosc Masa złych decyzji to zazwyczaj upartosc zawodnika, bo raczej managerowie chca dobrze bo od powodzenia zawodnika czesto zalezy ich premia i ogolnie zarobki.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania