boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-02-20, 21:20   #1 (permalink)
champion

Nominowany 106 razy w 25 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 9
Domyślnie Finał WBSS Briedis-Dorticos w TVP!

Transmisja finału Mairis Briedis vs. Yuniel Dorticos 21 marca na antenach TVP, w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Finał odbędzie się w Rydze w tej samej hali, w której rozegrano półfinały. 15 czerwca zeszłego roku Briedis w skandalicznych okolicznościach wygrał z Krzysztofem Głowackim, z kolei Dorticos brutalnie znokautował Andrew Tabitiego.

Źródło: Rafał Mandes/TVP Sport

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-02-20, 21:48   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jeśli mnie pamięć nie myli któryś z szefów sportu w TVP wypowiadał się kiedyś, że po tym jak Główkę w Rydze potraktowano finału nie będą transmitowali. Niemniej jednak dla nas ta transmisja to dobra wiadomość.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-02-20, 22:53   #3 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Tvp już dawno zjadło Polsat jeśli chodzi o boks. Robią dobra robotę z transmisjami i ogólnie promocja tego sportu.

Pytanie czemu Polsat tak mocno zwolnil? Kiedyś jak kibic czekał na jakiś duży boks, szczególnie zza oceanu - wiedział, że pokaże go Polsat sport, a sporadycznie canal+ sport.
Dziś wiadomo tylko, że Polsat pokaże jakieś lokalne gale typu Snarskiego czy podrzędne z UK, resztę zjadło tvp.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-20, 02:47   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Tvp już dawno zjadło Polsat jeśli chodzi o boks. Robią dobra robotę z transmisjami i ogólnie promocja tego sportu.

Pytanie czemu Polsat tak mocno zwolnil? Kiedyś jak kibic czekał na jakiś duży boks, szczególnie zza oceanu - wiedział, że pokaże go Polsat sport, a sporadycznie canal+ sport.
Dziś wiadomo tylko, że Polsat pokaże jakieś lokalne gale typu Snarskiego czy podrzędne z UK, resztę zjadło tvp.
Czy uważasz, że porównanie Polsatu i TVP ma jakikolwiek sens ?

Polsat - prywatna stacja, kierują się głównie wynikiem finansowym, w oparciu o to planują też wydatki. Popularność boksu na świecie spada od lat, a Polsat nie tyle z niego rezygnuje, co stopniowo zastępuje czymś innym.

TVP - my za to płacimy, odkąd szefem jest Kurski, to budżet mają w pewnym sensie "nieograniczony". Dlaczego? Bo Kurski jest pasjonatem sportu i na dodatek propagandystą, więc uwielbia wszelkie narodowe imprezy i na wiele wydarzeń po prostu dostaje pieniądze, gdy tylko sobie zażyczy. Szczególnie jakieś nieoczekiwane mecze Polaków.

Dla mnie jako kibica boksu to jest super. Niekoniecznie zależy mi na galach Knockoutu w TVP, ale np. Joshua-Ruiz czy Fury-Wilder - to było wspaniałe i czułem się jako kibic dopieszczony.

Ale żeby być uczciwym ...
W ostatnim półroczu na Polsacie mogliśmy zobaczyć z USA:
Alvarez-Kowaliow, wcześniej był Kownacki, galę z Crawfordem i Lopezem, Garcia-Fonseca
A Canal+ cały czas daje radę, choćby w ten weekend.

stare 28-02-20, 05:52   #5 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nie oglądałem TVP chyba już z 3 lata, jest to kłopotliwe m.in. ze względu na sport, w tym głównie boks, ale wolę obejrzeć na necie, nawet w chujowej jakości, niż na TVP. Kwestie ideowe.

Żeby była jasność, innych przeginających stacji też nie oglądam zbyt namiętnie. W ogóle dużo mniej tv oglądam od kiedy te kutafony z góry nas - "zwykłych ludzi" - tak skutecznie zaszczuli między sobą, podzielili, pokłócili, naładowali głupią wzajemną agresją.

Sorry za off top.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-20, 07:59   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Nie oglądałem TVP chyba już z 3 lata, jest to kłopotliwe m.in. ze względu na sport, w tym głównie boks, ale wolę obejrzeć na necie, nawet w chujowej jakości, niż na TVP. Kwestie ideowe.

Żeby była jasność, innych przeginających stacji też nie oglądam zbyt namiętnie. W ogóle dużo mniej tv oglądam od kiedy te kutafony z góry nas - "zwykłych ludzi" - tak skutecznie zaszczuli między sobą, podzielili, pokłócili, naładowali głupią wzajemną agresją.

Sorry za off top.
Kraj w ktorym musisz sie tłumaczyć z nieoglądania TVp XD
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-20, 15:50   #7 (permalink)
prospect

Domyślnie

Puciu swietuj upadek Wildera a nie się czepiasz ;p
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-20, 16:06   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post

Sorry za off top.
Ja w ogóle jestem przeciwny polityce na forach. Przytoczę to, co pisałem prywatnie Tejksiowi:
"od roku mniej więcej jestem zdania, że tylko dialog może coś w Polsce zmienić. Słuchanie i rozmowa, a nie zamykanie się we własnych bańkach".

Inna sprawa, że wielu ludzi, szczególnie polityków uważa, że właśnie media powinny służyć propagandzie. Orwell i tow. Beria się śmieją w grobie. Skutek tego jest taki, że za kilka lat, jak się zmieni skład rady programowej i zarządu TVP i powoli zaczną powracać do czegoś zbliżonego do neutralności, to szary człek ze wsi będzie się dziwił: czemu nie widzę Prezydenta choć raz w tygodniu? Dlaczego każdy nius nie jest skomentowany? Dlaczego nie ma pasków ze zgrabnymi, prostymi hasłami objaśniającymi rzeczywistość?

stare 28-02-20, 16:49   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
Jeśli mnie pamięć nie myli któryś z szefów sportu w TVP wypowiadał się kiedyś, że po tym jak Główkę w Rydze potraktowano finału nie będą transmitowali. Niemniej jednak dla nas ta transmisja to dobra wiadomość.
Jak szef mówi, że coś pokażą, to pokażą, a jak czegoś nie pokażą, to tak mówi.

ps. mieli już kontrakt na kupno dawno temu podpisany i nie mogli się wycofać.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-02-20, 19:00   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Ja w ogóle jestem przeciwny polityce na forach. Przytoczę to, co pisałem prywatnie Tejksiowi:
"od roku mniej więcej jestem zdania, że tylko dialog może coś w Polsce zmienić. Słuchanie i rozmowa, a nie zamykanie się we własnych bańkach".

Inna sprawa, że wielu ludzi, szczególnie polityków uważa, że właśnie media powinny służyć propagandzie. Orwell i tow. Beria się śmieją w grobie. Skutek tego jest taki, że za kilka lat, jak się zmieni skład rady programowej i zarządu TVP i powoli zaczną powracać do czegoś zbliżonego do neutralności, to szary człek ze wsi będzie się dziwił: czemu nie widzę Prezydenta choć raz w tygodniu? Dlaczego każdy nius nie jest skomentowany? Dlaczego nie ma pasków ze zgrabnymi, prostymi hasłami objaśniającymi rzeczywistość?
Ja tylko dodam Marku jak to wygląda z mojej strony.

Uważam, że dyskusje na tematy polityczne są OK (chodzi mi o nasze forum), ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze, są wartościowe, jeżeli nie są nacechowane negatywną agresją. Po drugie, jeżeli temat zbyt długo się ciągnie i odbiega od głównego wątku, najlepiej przenieść się do działu "Szatnia", tam jest miejsce na takie rozmowy. Ewentualnie Shoutbox. Bo rozmów politycznych trudno jest całkowicie uniknąć. Wierzę, że nie będzie problemu by odpowiednio to wypośrodkować, bo jest tutaj z kim merytorycznie dyskutować.

Więc apropos: nie znoszę tej propagandy, ale w tym konkretnym przypadku ma to taki plus, że w jej imię jak panowie już się za coś biorą, to jest to zrobione dobrze. Dzięki temu, mimo irytujących komentarzy, mamy regularne trasmisje na najwyższym poziomie i nie jesteśmy zdani na łaskę Polsatu.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania