stare 23-02-20, 09:53   #11 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Walki na żywo nie jest oglądałem, bo tej nocki nie mogłem zarwać (za godzinę mam bieg), ale z tego co widzę, Fury był nie do pokonania dzisiaj.

Nie lubię go, ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie - szacunek.

.
A nasz Adam czekał czekał i się nie doczekał. I czy w ogóle się doczeka?

bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 09:54   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał wasylo2 Zobacz post
Stawialem KO do 5 rundy. Pomyliłem się o 2. Fury zbił patyczaka. Jak ktoś wyżej napisał to był gwałt. Pękła bańka mydlana pod tytułem Wilder, którego boks opierał się na 2 ciosach. Brawo Fury. Zrobił Murzynowi z dupy jesień średniowiecza.
Szkoda tylko że Adam nie doczekał się walki z patyczakiem bo całkiem możliwe że skonczylby Murzyna szybciej niż Fury
Bez przesady. Adam ma szanse ale czysto teoretycznie. Fury wiedział co robi dodając kilogramów, i zapowiedzi o agresywnym stylu były prawdziwe. To że bombardier został zdeklasowany nie oznacza że teraz leją go wszyscy z top 10. Deontay to nadal zawodnik który może np pokonać AJ, tylko że antek już takiej walki nie weźmie.
Fury jest zawodnikiem który przejdzie do historii boksu. Od czasu pierwszej walki z D Wilderem wiedziałem że patrzę na numer jeden hw.
Teraz na orgu czytam o tym że Kliczko z mityczną formą z walki na Wembley to by pokonał Tysona. Oczywiście nie mam zamiaru komentować tych bzdur.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 10:13   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Nie spodziewałem się że Fury będzie tak zdecydowany, agresywny i nastawiony na ofensywę. Nie dał szans Wilderowi na przygotowanie czegokolwiek, Deo był cały czas pod presją. Wilder ma sporo atutów ale w walce z dużym, agresywnym puncherem/sluggerem wszystkie jego mankamenty się uwidaczniają. Dubois, AJ, Joyce czy nawet jakiś Machmudov to dla niego też stylowy koszmar. Wilder sobie radził ze statycznymi lub dużo mniejszymi rywalami nie wywierającymi presji. Adam też byłby niewygodny ale jego zapewne by prędzej czy później ustrzelił. Fury tak agresywnie jak dzisiaj nie walczył od ponad 5 lat. Ale w walce z Joshuą to akurat o niczym nie przesądza.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 10:22   #14 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja jako zwolennik Wildera muszę stwierdzić iż w walce z Furym po prostu nie istniał chodził po ringu zagubiony przestraszony nie wiedząc co się dzieje jak amator a Fury powycierał nim ring dosłownie wielki szacun dla Tysona po mimo że nie przepadam za gościem to czekam aż to samo zrobi z AJ a że zrobi to jestem pewien
ZYGA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 10:51   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Wildera ceniłem, gdy większość z niego szydziła na początku kariery. Że dobiera rywali, że nie szuka wyzwań. Kiedy większość zaczęła go doceniać ja przestałem. Wilder zmienił się we Władimira Kkiczko, tylko zdecydowanie jego gorszą wersję. Wszystko postawił na jeden cios. Walki wiały nudą, bo Amerykanin skupiał się tylko na przetrwaniu i ulokowaniu jednego ciosu. Przegrywał ostatnio wiele walk, które wygrał jednym prawym. Teraz wreszcie Tyson pokazał jak ograniczony stał się Wilder. I czekam teraz, aż Wilder wypowie się i powie o swojej kontuzji, o chorobach na obozie i cudach.
Dinamita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 11:05   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

wilder zdziwiony bardziej niz broner z majdana, jakie to smieszne jak sie postawi go przed tymi wszystkimi wlasnymi wypowiedziami np. o tym co by to z mikem tysonem nie zrobil .Kiedys opszczekiwalem furego ale jak przestal publicznie skladac zazalenia na los, wziol sie w garsc to pokazal swoja wielkosc i jako czlowiek i jako sportowiec i jako wojownik.
wektor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 11:40   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArturBorubar Zobacz post
Bez przesady. Adam ma szanse ale czysto teoretycznie. Fury wiedział co robi dodając kilogramów, i zapowiedzi o agresywnym stylu były prawdziwe. To że bombardier został zdeklasowany nie oznacza że teraz leją go wszyscy z top 10. Deontay to nadal zawodnik który może np pokonać AJ, tylko że antek już takiej walki nie weźmie.
Fury jest zawodnikiem który przejdzie do historii boksu. Od czasu pierwszej walki z D Wilderem wiedziałem że patrzę na numer jeden hw.
Teraz na orgu czytam o tym że Kliczko z mityczną formą z walki na Wembley to by pokonał Tysona. Oczywiście nie mam zamiaru komentować tych bzdur.
Fury trafił 84 ciosy, czyli tyle ile Adaś w 1.5 rundy. Mozliwe że Adaś bije mocniej niż Fury. I szkoda że nie dostał walki z Wilderem bo prawdopodobnie mielibyśmy mistrza świata. Adaś poszedlby do przodu bardziej zdecydowanie niż Fury. Szybciej by złamał Wildera. Z Furym Adaś nie wygra.
wasylo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 12:02   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał wasylo2 Zobacz post
Fury trafił 84 ciosy, czyli tyle ile Adaś w 1.5 rundy. Mozliwe że Adaś bije mocniej niż Fury. I szkoda że nie dostał walki z Wilderem bo prawdopodobnie mielibyśmy mistrza świata. Adaś poszedlby do przodu bardziej zdecydowanie niż Fury. Szybciej by złamał Wildera. Z Furym Adaś nie wygra.
Trafił czy wyprowadził? To spora różnica. Weź to pod uwagę. Żelek Kownacki nie ma obrony, nie balansuje, wszystko zbiera na ryj, dla Wildera taki rywal to woda na młyn. Może i by przycisnął na początku, ale bez obrony, bez balansu do Wildera? Z czym do ludzi? Potrafi wywierać presję, ale jako zawodnik jest goły. Z Wilderem gołym być nie można.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 12:17   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Oho obrodzilo fanami Furego .. do przewidzenia ha ha ha
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-20, 12:18   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Przed walką zrobiłem małą refleksję i nawet chciałem postawić jakieś małe pieniądze Fury KO1 (ten kurs hehe). Ta waga mi nie pasowała troche w tym wszystkim, ale jednak nie widac tego było.

fury poprostu zgwałacił Wildera i nie pozwolił na nic. Wilder dostał w tył głowy, tak jak zawsze katuje swojich przeciwników...mozliwe, ze to przyczyniło się do beznadziejnej postawy, ale już od 1 rundy było widać, że Fury przyjechał tu po swoje i nie wyjdzie z ringu bez pasów.

Fury absolutny mistrz. Były KO, było zgnojenie Wildera do jednej bramki, pokaz psychiki prawdziwego mistrza.

Wilder przegrał WSZYSTKO. "Pokonałbym Mike'a Tysona ". Stracił 0, pasek WBC, który przetrzymał za długo, stracił szansę na walkę z Joshuą oraz przede wszystkim - ten kontrakt za 100 baniek z DAZN. Mógł go wziąć i przegrać, ale na osłodę 100 baniek nie jest złe. Teraz już nie ma z kim walczyć.

3 walka nie potrzebna, Fury jeszcze boleśniej go zgwałci i kto za to zapłaci? Nikt już nie chcę 3 walki obejrzeć i ciężko będzie to sprzedać.

Jak Wilder wogóle teraz wróci? A no będzie obijał Kownackiego, Martina i Ruiza. Potem czy go gdzieś na jakiś pasek zdołają wrzucić? Chyba, że rewanż z Furym i emerytura.

Fury walcząc z Joshuą postawi całe UK przed ekrany, cały kraj przestanie funkcjonować od soboty wieczorem przez 24h. To będzie niezła walk,a ale Fury z łatwością zrobi Joshuę.

Oprócz Furego, to chyba tylko Whyte został, bo kto wygeneruje dobrą kasę w UK/US dla Furego?
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania