boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-02-20, 18:43   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Co by sie skonczylo raczej bolesna porazka. Mlodszy Golota nie za bardzo radzil sobie z warunkami fizycznymi McBride'a, to Walujew raczej niezly lomot Golemu by uszykowal. Austin byl w niezlej formie, to juz nie byly te lata Andrzeja. Juz w tej walce z Mollo Andrzej slabo wygladal, wolny, ciosy bez dynamiki i mocy. Golota tak do 2004 roku wywrocilby Molla przy takim czysciochu jak ten z 2 rundy.
No i pamiętajmy o wypadku z 99,po którym nie odzyskał pełnej sprawności w lewej ręce. I bez jabu został okradziony z Ruizem i Byrdem. Strasznie szkoda jego kariery, tych wszystkich dziwnych porażek, kontuzji, wałów sędziowskich... Ale i tak było pięknie, mimo wszystko. Adaś mimo całej sympatii do niego to zdecydowanie nie ten kaliber. Ani marketingowo i emocjonalnie, ani tym bardziej sportowo.

Big Daddy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-20, 21:48   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Big Daddy Zobacz post
No i pamiętajmy o wypadku z 99,po którym nie odzyskał pełnej sprawności w lewej ręce. I bez jabu został okradziony z Ruizem i Byrdem. Strasznie szkoda jego kariery, tych wszystkich dziwnych porażek, kontuzji, wałów sędziowskich... Ale i tak było pięknie, mimo wszystko. Adaś mimo całej sympatii do niego to zdecydowanie nie ten kaliber. Ani marketingowo i emocjonalnie, ani tym bardziej sportowo.
Zgadza się. Walki z Byrdem i Ruizem powinny pójść na konto Endrju. Cholernie szkoda, że w walkach z Bowe'm siadła mu psycha. Facet był legendą i walczył z największymi w czasach świetności HW. Mam nadzieję, że Adaś także na swoją legendę zapracuje.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-20, 22:59   #13 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Z Ruizem zgoda ale że wygrał z Byrdem to mit.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-20, 01:33   #14 (permalink)
champion

Nominowany 107 razy w 26 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Też tak myślę.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-20, 12:07   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał supervixen Zobacz post
Walka z Mollo powinna zamykać karierę Andrzeja. Nikt by nie miał do niego o to pretensji i nie musielibyśmy oglądać trzech kolejnych smutnych porażek. W artykule jest o tym, że w walce z Austinem Gołota zerwał mięsień - zerwał, bo padł po pierwszym trafieniu. To było tak zajebiście smutne, że aż żal wspominać. Wybaczcie, ale wkurw mnie chwyta na myśl o końcówce kariery Andrzeja, bo była ona zupełnie niepotrzebna...

Zerwał bo źle wyprowadził cios i był słabo rozgrzany, a nie że padł na deski. Była o tym mowa w którymś z wywiadów. Bardzo szkoda tej walki bo w moim odczuciu Austina by jeszcze był w stanie wypunktować wtedy. Przerwa od Mollo do Austina również zbyt duża.
Michael Scofield jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-20, 12:45   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Byłem na tej walce w MSG. Walka była przed walką Roy-Trinidad. Pamiętam, że ceny wtedy były masakryczne. 15 tys $ pod ringiem, najtańsze były po ponad 400$, gdzie gówno widać. Ja kupiłem te najtańsze, ale emocji było hehe. Na jego walce z McBridem, to poporstu usiadłem pod ringiem, bo nie było w hali dużo osób, a na Mollo już wszystko wypełnione było. Emocje były niezłe, że nawet głupie portoryki siedzące obok mnie nie mogli ścierpieć jak Polonia reaguje na walkę. Ciągle uciszali, że za głośno.

To była niezła walka i Andrew fajnie wylazł z 2 pasami z tej walki WBA Fedelatin / IBF North America.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-02-20, 12:47   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
U mnie z Ruizem wygrał 1 punktem, nie ma bata, że to Ruiz wygrał. Szkoda było tej decyzji.

Z Byrdem (oczywiście te wrzucenie go na #15 w IBF to był szwindel) to moim zdaniem też wygrał, ale tylko w tym przypadku, że Byrd kilka razy dotykał rękawicą maty po ciosach i nie odejmował sędzia punktów za to. W tym przypadku Andrew by wygrał. Remis był sprawiedliwy, ale jak by te punkty zebrał za dotknięcie rękawicą to by Andrew miał IBF zasłużenie.

stare 15-02-20, 12:49   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Tego Austina to dalej ciężko odżałować, zwycięstwo dawałoby Gołocie walke z Wałujewem o ile mnie pamięć nie myli.
Tej walki nie powinien wogóle brać, bo za miesiąc już był zakontraktowany Valuev w Niemczech! To było rzucenie się na kasę i zbyt długa przerwa. Andrew nie był gotowy. Kontuzja i porażka wykluczyła go już na co kolwiek. Myślę, że z Valuevem by przegrał, ale nie przez KO, a punkty.

stare 15-02-20, 12:51   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michael Scofield Zobacz post
Zerwał bo źle wyprowadził cios i był słabo rozgrzany, a nie że padł na deski. Była o tym mowa w którymś z wywiadów. Bardzo szkoda tej walki bo w moim odczuciu Austina by jeszcze był w stanie wypunktować wtedy. Przerwa od Mollo do Austina również zbyt duża.
To był cios Austina w ramię - sprawdźcie na powtórkach sobie.Austin wycelował i potem było przemiszczenie.

A Andrew oczywiście w tej samej zielonej koszulce paradował przez kilka dni, na wywiady, konferencję, ważenie, a także rozgrzwkę i wejście do ringu. Eh

stare 15-02-20, 15:17   #20 (permalink)
champion

Nominowany 107 razy w 26 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Pamiętam, że przez lata na forum boxing.pl były dyskusje na temat Gołoty, gorące, pełne różnych argumentów. Można nie lubić Andrzeja, mieć pretensje o liczne bardzo słabe walki, ale poza pokonywaniem średniaków Gołota zrobił coś więcej - powinien dostać jeden pas, a to jest coś, czego w HW żaden Polak poza nim nawet nie liznął. Ruiz był kiepskim mistrzem, ale był. Poza środowiskiem psychofanów, wielu kibiców nie pamięta jak dobrze walczył Gołota z Bowe'em, oni pamiętaja głównie cios w jaja i walkę po walce Ale każdy pamięta rozczarowanie, szczególnie po przepychankach z Ruizem. To był wręcz "niemiecki" werdykt.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania