boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-01-20, 13:09   #1 (permalink)
champion

Nominowany 27 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie Fury: zostały mi tylko trzy walki

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) szykujący się do rewanżu z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) po raz kolejny deklaruje rychły koniec kariery.

Nie wiem, czy dopnę z Wilderem trylogię. Zostały mi trzy ostatnie walki i kończę karierę. Najpierw Wilder, potem Joshua, Whyte i kończę karierę. Doceniam Whyte'a i docenię w ten sposób fakt, że chyba od dwóch tysięcy dni pozostaje obowiązkowym pretendentem. Po tym jak pobiję Wildera, dam szansę Whyte'owi.

Fury przebywa od trzech tygodni w Kronk Gym - słynnym ośrodku treningowym Emanuela Stewarda, którym rządzi teraz aktualny trener "Króla Cyganów" Sugarhill Steward.

Źródło: Boxing News 24

Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 16:13   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 232 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

"Zostało mi X walk", "Niech wygrany bierze wszystko, a przegrany zostaje z niczym" , "jak przegram kończę karierę" - rutynowe kłamstwa bokserów
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 17:29   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ciekawe czy nie zrobia sie z tego 3 przegrane walki...
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 18:00   #4 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Ciekawe czy nie zrobia sie z tego 3 przegrane walki...
Bardzo mozliwe. Pytanie tylko czy Whyte wroci do formy, bo wbrew pozorom jego prime mogl juz minac. No i tez stylowo Whyte pasowalby raczej Fury'emu tak jak pasowal mu Chisora. Joshua jednak moze byc nie do przejscia. Nie wiadomo nawet czy Wilder nie pokrzyzuje Fury'emu planow kontynuowania kariery.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 19:33   #5 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Tajsonik sympatyczny gosc i znakomity piesciarz, ale rzeczywiscie pasowalaby mu ksywa Tyson "Bzdury" XD
Bajkopisarz nie z tej ziemi, entertainer #1 jesli chodzi o trashtalk w dzisiejszym boksie.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 19:52   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mateusz Wajs Zobacz post
"Zostało mi X walk", "Niech wygrany bierze wszystko, a przegrany zostaje z niczym" , "jak przegram kończę karierę" - rutynowe kłamstwa bokserów
W przypadku Tysona nie wiem czy można nawet mówić o kłamstwach. On po prostu plecie co mu ślina na język przyniesie i nie przywiązuje do tego większej wagi. Wnosi to sporo kolorytu, ale nie ma co się przywiązywać do tych wypowiedzi.
Tejksio jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-20, 23:40   #7 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Trzy walki? Żartowniś. Jedna walka mu została i on doskonale o tym wie, a potem turlanie się w kisielu.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-01-20, 00:25   #8 (permalink)
champion

Nominowany 27 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
Trzy walki? Żartowniś. Jedna walka mu została i on doskonale o tym wie, a potem turlanie się w kisielu.
Właśnie!

Szczerze mówiąc, zdecydowanie jestem bliższy Twojemu poglądowi niż pozostałych kolegów. Nie odmawiam Fury'emu ambicji, ale on już kilka razy wypowiadał się o zmianach, a podobne głosy też słyszałem ze środowiska WWE. Tam jest wielka kasa do wzięcia przy niewspółmiernie mniejszym ryzyku szwanku na zdrowiu.

Po walkach z Wilderem i Joshuą on już nie będzie miał do udowodnienia. Wygra, to wygra, a jak przegra, to wytłumaczy się po swojemu, odejdzie i tyle. On akurat się pociąć za boks i nr 1 na liście nie da.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-20, 18:19   #9 (permalink)
bum

Domyślnie

Whyte to ma spore szanse z każdym w wadze ciężkiej. Gość ma strasznie mocną lewą rękę, wywiera presję, jest coraz lepszy technicznie, obija doły, do tego jest charakterny i twardy, kondycyjnie też dobry, ma też jakiś head movement. Ja bym go w ogóle nie skreślał z Wilderem, mógłby go ustrzelić po jakimś przestrzelonym cepie Deontaya.
A Fury zdominuje Wildera.
Darksheep jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-01-20, 20:06   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Darksheep Zobacz post
Whyte to ma spore szanse z każdym w wadze ciężkiej. Gość ma strasznie mocną lewą rękę, wywiera presję, jest coraz lepszy technicznie, obija doły, do tego jest charakterny i twardy, kondycyjnie też dobry, ma też jakiś head movement. Ja bym go w ogóle nie skreślał z Wilderem, mógłby go ustrzelić po jakimś przestrzelonym cepie Deontaya.
A Fury zdominuje Wildera.
Skreślać Whyte'a oczywiście nie można, to dobry zawodnik. Jest jedna pewne "ale". Whyte dobrze przygotowany jest groźny dla każdego. Ale z tym przygotowaniem może być pewien problem. Po pierwsze, udało mu się wyślizgnąć po Rivasie, ale będzie się teraz mocno pilnował jeżeli chodzi o "suplementację". Po drugie, ostatnimi czasy jego sylwetka wskazuje, że profesjonalne prowadzenie się coraz bardziej u niego kuleje. Efektem była dętka w końcówce z Wachem. Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy szczytowego Whyte'a.
Tejksio jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania