boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-01-20, 19:39   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Ruiz wciąż nie podjął treningów

Niezbyt dobre wieści napływają dla fanów Andy'ego Ruiza Jr-a (33-2, 22 KO). Sprawca największej sensacji ostatnich lat w boksie zawodowym nadal nie pojawił się na sali treningowej, mimo że od jego ostatniej walki minął już ponad miesiąc. I nie wiadomo kiedy się pojawi, choć tuż po porażce zapewniał o gotowości do ciężkiej pracy.

- Wrócę silniejszy. Znowu będę mistrzem. Doceniam całą miłość i wsparcie ze strony prawdziwych fanów. Doceniam także hejterów i nie mogę się doczekać, aby znowu im udowodnić, że się mylą. Wracam na salę treningową. Zaczynajmy tą podróż do pasów - napisał w zeszłym miesiącu.

Obecnie sympatyczny Meksykanin przebywa na wakacjach. Do tej pory nie skontaktował się ze swoim trenerem, Mannym Roblesem, który w rozmowie ze Sky Sport wyznał, że nie wie czy pięściarz będzie w ogóle chciał kontynuować ich współpracę.

- Nie wiem, to jest decyzja Andy'ego - odpowiedział zapytany o to szkoleniowiec. - Chcę powiedzieć, że wciąż jest dobrze. On wyjechał na wakacje i wydaje się, że wszystko jest w porządku. Dowiemy się tego w najbliższej przyszłości. W końcu porozmawiamy. Jeżeli będzie gotowy wrócić na salę, wtedy zaczynam swoją robotę. Moja pracą nie jest dzwonienie do niego każdego dnia. Jest mężczyzną, nie dzieckiem i musi być tak traktowany.

Wydaje się więc, że jeżeli chodzi o sportową karierę Ruiza, to najbliższe miesiące stoją pod znakiem zapytania. Jest to o tyle niekorzystna sytuacja, że bokser ten jest przymierzany do pojedynków z potencjalnymi przeciwnikami w kwietniu lub maju, chociażby z Dillianem Whyte'em. W obecnym stanie może być o to bardzo trudno.

Źródło: redakcja, boxing247.com
Zdjęcie: Action Images via Reuters

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-01-20, 23:48   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jak już wcześniej pisałem, okazało się, że ten pan zakończył karierę po zwycięstwie z AJ. Później jeszcze wypłata za nic i w sumie nie ma po co wracać teraz. Boks to piekielnie ciężki sport i jeśli ktoś nie odnajduje się w tym wysiłku, to po przyjęciu kilku milionów już o nim więcej nie usłyszymy.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-20, 01:30   #3 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Minal raptem miesiac od walki z Joshua, wiec to raptem miesiac przerwy. Ogolnie watpie ze Ruiz jest zawodnikiem, ktory trenuje miedzy walkami. On jest uksztaltowanym zawodnikiem, dla niego dobre by bylo zeby trzymal forme fizyczna w miare i dbal o siebie, zeby z dobrego poziomu zaczynac oboz treningowy do walki. Tak samo z reszta jak Kownacki. Chodzi o to zeby nie obzeral sie swinstwami, troche pobiegal, jakies cwiczenia silowe dla siebie. Bokserskie treningi na sali dla takiego zawodnika sa chyba bezsensowne kiedy nie ma na horyzoncie zadnej walki.
robercik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-01-20, 20:31   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Minal raptem miesiac od walki z Joshua, wiec to raptem miesiac przerwy. Ogolnie watpie ze Ruiz jest zawodnikiem, ktory trenuje miedzy walkami. On jest uksztaltowanym zawodnikiem, dla niego dobre by bylo zeby trzymal forme fizyczna w miare i dbal o siebie, zeby z dobrego poziomu zaczynac oboz treningowy do walki. Tak samo z reszta jak Kownacki. Chodzi o to zeby nie obzeral sie swinstwami, troche pobiegal, jakies cwiczenia silowe dla siebie. Bokserskie treningi na sali dla takiego zawodnika sa chyba bezsensowne kiedy nie ma na horyzoncie zadnej walki.
No właśnie takie walki powoli się pojawiają, a facet bawi się na wakacjach, nikt nie wie jakie ma plany i czy w ogóle jakieś ma. A wątpię także by w tej właśnie chwili biegał po plaży lub robił walkę z cieniem w jakimś parku.

stare 11-01-20, 20:38   #5 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Zdziwiłbym się gdyby trenował nie mając zaplanowanej walki. To nie ten typ...

dziś na tt mignęła mi informacja że jest zmęczony boksem ale potem ktoś pisał że to raczej fejk. Tak czy siak nie zdziwiłbym się gdyby zrobił Maidane
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-01-20, 12:46   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

A po co trenować skoro Joshua uciekał jak kurczaczek w rewanżu...a cos o trzeciej walce cicho mimo iz w pierwszej walce Ruiz osmieszył złotego kurczaczka Cherna,a w drugiej kurczaczek spiepszał aż miło.
Luis Omega jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-20, 13:57   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

miesiac to nie jest zle, kazdy piesciarz mniej wiecej tyle odpoczywa. ale tez nie zdziwie sie jak zrobi wspomnianego wyzej maidane. on ma tylko 30 lat wiec pewnie wroci, ale obstawiam ze to nie bedzie ten sam ruiz.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-20, 22:57   #8 (permalink)
bum

Domyślnie

Minął już ponad miesiąc od walki i tak sobie myślę (gdzieś to przeczytałem) że Ruiza bardziej pokonało to kilka milionów dolarów niż sam Joshua. Chciałbym aby wrócił na szczyt...
Miesiąc wakacji to nic, bo każdemu należy się urlop niezależnie od wyniku walki ale wypowiedź trenera trochę taka nie napawająca optymizmem dla kibiców Meksykanina. Ponoć Andy nadaj się nie skontaktował ze szkoleniowcem ( news z przed tygodnia czy 2óch)
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-01-20, 18:33   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Wiecie, samo to, że to miesiąc nie jest żadnym dramatem. Natomiast profesjonalny zawodnik i trener umawiają się na wznowienie treningów na konkretny termin, zawodnik dostaje rozpiskę, zalecenia itd.. A tu wygląda na to, że chłopak sobie pojechał i tyle. A może to ja mam zbyt wyidealizowany obraz takiej współpracy?

stare 14-01-20, 18:57   #10 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Wczoraj na insta walnął fote (nie z sali treningowej) ale mówi że wraca i pyta z kim walczyć.

Jestem ciekaw jak mocno się zapuścił skoro nawet na walke wniósł tyle kg
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania