stare 22-12-19, 01:44   #1 (permalink)
champion

Nominowany 13 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Mchunu wygrywa z Lebiediewem

Ósmy w rankingu WBC w wadze cruiserweight Thabiso Mchunu (22-5, 13 KO) z Republiki Południowej Afryki nieco nieoczekiwanie wygrał zdecydowanie na punkty z wracającym do ringu po rocznej przerwie 40-letnim byłym mistrzem WBA i IBF Denisem Lebiediewem ((32-3, 23 KO). Był to główny pojedynek wieczoru na gali w Pałacu Sportu im. Iwana Jarygina w Krasnojarsku. Sędziowie punktowali 120-107, 119-108 i 115-112. Mchunu, który od porażek z Makabu i Usykiem walczy w kratkę, wygrał trzecią walkę z rzędu, a stawką był wakujący pas WBC Silver. Denis Lebiediew prawdopodobnie już nie wróci na ring.

Dmitrij Kudriaszow (24-3, 23 KO) także zaskoczył wielu kibiców i pozwolił niektórym wygrać niezłe sumy pieniędzy. Niewielu spodziewało się, że właśnie z journeymanem Czechem Vaclavem Pejsarem (14-9, 12 KO) Kudriaszow stoczy swoją pierwszą walkę na pełnym dystansie. Co prawda, w czwartej rundzie "Rosyjski Młot" rzucił na deski Pejsara, ale po raz kolejny pokazał, że nie ma papierów na pięściarza wysokiej klasy. Po dziesięciu rundach Rosjanin wymęczył zwycięstwo, dwóch sędziów punktowało 95-94 i 97-93 dla Kudriaszowa, a jeden 97-93 dla Pejsara.

Żródło Boxing Scene, Fightnews

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-19, 02:30   #2 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dla mnie nie ma zaskoczenia.Mchunu mimo swoich słabych warunkow fizycznych jest świetnie wyszkolonym bokserem.Pamiętam jak pierwszy raz widziałem go w akcji z Eddie Chambersem, jak wypykał sprytnego Eddiego jak chciał.Zaskoczył mnie wtedy bardzo.Troche się przeliczyłem co do niego bo myślałem że będzie mistrzem i to bardzo solidnym, jednak wyszło jak wyszło, czegoś zabrakło, być może tych warunków fizycznych, ale wydaje mi się że gdyby trenowali go jacyś lepsi trenerzy i grupa promotorska bardziej by się na nim skupiła, prowadząc go dużo lepiej niż to zrobili, to być może do dziś byłby mistrzem.Kto wie...
KiedyśLegenda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania