stare 07-12-19, 18:06   #1 (permalink)
champion

Nominowany 13 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Joshua-Ruiz II Przewidywania ekspertów

Godzina 18, niecałe cztery godziny przed wyjściem na ring w Rijadzie głównych bohaterów wieczoru, to idealny czas na zabawę w typowanie wyniku. Żeby ułatwić/utrudnić Wam zabawę, umieszczamy typowania bokserskich ekspertów, mistrzów pięści, a także po prostu znanych ludzi sportu. Wspaniałego wieczoru!

Dan Rafael, ESPN.com
Typ: Joshua przez nokaut

To wielki rewanż i na Joshui będzie spoczywać wielkia presja. Myślę jednak, że on po prostu nieco zagubił się przez to późne zastępstwo (zamiana Millera na Ruiza) i zapłacił dużą cenę. Z całą pewnością teraz będzie odpowiednio przygotowany, jest lepszym atletą, puncherem i jest po prostu większy. Ruiz może być nieco rozkojarzony rozgardiaszem po niespodziewanej wygranej. Myślę, że Joshua będzie przygotowany najlepiej, jak się da i wygra przez nokaut w końcowych rundach.

Mike Coppinger, The Athletic
Typ: Andy Ruiz, KO końcowe rundy.

Thomas Gerbasi, BoxingScene.com, RingTV.com i BoxingNewsOnline.net
Typ: Anthony Joshua jednogłośnie na punkty.

283 funty (128,5 kg). Skłaniałem się ku wygranej Joshui przed ważeniem, a teraz obstawiam jego wygraną bez wahania.
AJ będzie przypuszczalnie walczył bezpiecznie i unikał wymian z bliska.

Diego M. Morilla, The Ring (wersja hiszpańska)
Typ: Joshua do 6 rundy przez nokaut.

Zwykle bywa w takich przypadkach, nikt nie słucha autorytetów, ludzi z dużą wiedzą w temacie. A już przed pierwszą walką Joshua-Ruiz Kevin Barry (trener Parkera, który miał okazję z bliska oglądać zarówno Joshuę jak i Ruiza podczas ich bojów z jego podopiecznym) wyraźnie podkreślał, że Ruiz to nie jest jakiś przypadkowy pretendent z drugiej dziesiątki rankingu, jak chciało wierzyć wielu bokserskich koneserów. Ostrzegał Eddiego Hearna, że AJ może mieć spore problemy, walcząc z takim przeciwnikiem, w dodatku mocno zmotywowanym i nie mającym nic do stracenia.

Tym razem, to Ruiz będzie czuł presję i będzie miał coś do udowodnienia, że nie jest jakimś przypadkowym zwycięzcą. A Joshua ma pełną świadomość błędów, jakie popełnił. Podsumowując: wzrost, zasięg, siła i mobilność Joshuy powinny w zupełności wystarczyć, by tym razem wygrać, co może wreszcie doprowadzić do najbardziej wyczekiwanej walki w XXI w HW z Deontayem Wilderem.

Deontay Wilder
Typ: Ruiz

Ruiz zrobi ponownie to samo. Możesz iść do gymu, planować strategię, mieć nowe pomysły, ale jak mówił Mike Tyson: "każdy ma plan, dopóki nie zostanie trafiony". Ruiz wciąż nie ma nic do stracenia, presją jest nadal na Joshui, by pokazać, że to był fuks, że miał zły wieczór. Nie mówię, żę Joshua nie może tego wygrać, ale typuję wygraną Ruiza.

Dominic Breazeale
Typ: Joshua w 10 rundzie przez KO

Joshua wygra. Wierzę, że AJ wyciągnął wnioski i przeboksuje uważnie pierwsze trzy rundy, a w czwartej będzie już miał z tego konkretne korzyści. W siódmej, najbardziej ekscytującej rundzie obaj będą leżeć na deskach, a w dziesiątej Joshua wygra, sędzia przerwie walkę.

Efe Ajagba
Typ: Andy Ruiz, KO w 6 rundzie

Adam Kownacki
Typ: Andy Ruiz, KO w 9 rundzie

Charles Martin
Typ: Andy Ruiz, KO w 6 rundzie

Luis Ortiz
Typ: Joshua, decyzją sędziów

Sercem jest za Ruizem, ale myślę, że Joshua wyciągnął wnioski i będzie walczył na dystans.

Joseph Parker:
Typ: Anthony Joshua

Nie jestem tu pewny, ale gdybym miał kogoś wybrać, to myślę, że AJ wygra, jeśli tylko będzie korzystał ze swego lepszego zasięgu i wzrostu, choć Andy to twardy gość, podoba mi się jego presja i celne kontry.

Claressa Shields,
Typ: Joshua, KO w późniejszych rundach

Stawiam na AJ. Przegrana zmusiła go do wielu zmian, jest szczuplejszy, lepiej rozumie sposób walki przeciwnika. Ludzie zapominają, że to Joshua pierwszy rzucił na deski Ruiza, tak, że widzę wygraną AJ w późniejszych rundach, pod warunkiem, że będzie trzymał się szybkiego, twardego jabu.

Demetrius Andrade
Typ: ?

Historia pokazuje, że ten, kto wygrywa pierwszą walkę, zwykle wygrywa rewanż. Jeśli Ruiz dostanie się do półdystansu i użyje swych szybkich rąk, to prawdopodobnie będziemy mieli powtórkę z pierwszego pojedynku. Ale Joshua jest świetnym pięściarzem i jeśli tylko dokona poprawek i będie korzystał z przewagi zasięgu, to odzyska swoje pasy. Niech wygra lepszy.

Roman Gonzalez
Typ: Ruiz, KO

Dmitrij Biwoł
Typ: Joshua, KO 8 runda

Carl Frampton
Typ: Joshua, na punkty

Jessie Vargas:
Typ:?

Każdy z nich może wygrać i prawdopodobnie będzie to KO w późniejszych rundach i wspaniała walka.

Bernard Hopkins
Typ: Joshua, TKO/UD

Sugar Ray Leonard
Typ: ?

Naprawdę trudno przewidzieć. Ich druga walka przypomniała mi moją drugą z Roberto Duranem i jego "no mas".

Joe Cortez, wybitny sędzia
Typ: Joshua, KO 5 runda

Ruiz musiałby być w lepszej formie niż pierwszej walce, bo Joshua jest głodny odzyskania pasów. To będzie znacznie lepsza walka, a fani dostaną jeden z najlepszych i najbardziej ekscytujących bojów od dawna.

Sylvester Stallone:
Typ: Ruiz

Myślę, że Joshua jest wspaniały, ale zawsze jestem za underdogami.

Cristiano Ronaldo
Typ: Anthony Joshua

Będę oglądał na DAZN. Powodzenia Joshua. Jestem w Joshua team

Mario Goetze
Typ: Joshua

Myślę, że Joshua wygra, jest prawdopodobnie świetnie przygotowany, nie mogę się doczekać tej walki.

Podsumowanie:
Andy Ruiz, Jr. – 22
Anthony Joshua – 22
Bez konkretnego typowania – 7

Źródło: DAZN, Boxing Scene

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 18:17   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Wychylę się jako pierwszy
Joshua przed czasem w końcowych rundach. Jestem pewien, że jest masakrycznie zmotywowany i zrobi wszystko, żeby to wygrać. Niektórzy uważają, że chudnięcie raczej nie poprawia reakcji na cios, ale myślę, że tym razem AJ zrobi, co trzeba, żeby nie zbierać przypadkowych farfocli. Nikt nie każe mu popisywać się kombinacjami krótkich ciosów. Ma naturalną przewagę zasięgu, ciosu i mam nadzieję, że ją wykorzysta.

stare 07-12-19, 18:32   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 227 razy w 57 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Kibicuje Joshui,, stawialem na Ruiza, ale po ważeniu mam już wątpliwości. Co trzeba robić podczas obozu przed walka, żeby nabrać jeszcze tyle kilosow? Pachnie mi tu jakimś urazem Ruiza, który jest ukrywany, żeby nie stracić hajsu z walki. Jeśli Ruiz jednak będzie w dobrej formie (choć na to nie wygląda), typuje powtórkę z pierwszej walki. Więcej tu zależy od taktyki Brytyjczyka, taktyka Ruiza jest znana. Sądzę, że Joshua wyjdzie spięty, będzie próbował walczyć na dystans, ale z racji stresu przyjmie trochę ciosów i taktyka trochę się rozsypie.. zobaczymy. Dużo zmiennych, walka trudna do typowania.
Mateusz Wajs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 19:26   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Chris Eubank (stary):

Anthony Joshua jest bardzo poważnie zagrożony. Szanse, że dozna kontuzji, która będzie dla niego ciężarem do końca życia, wynoszą według mnie 70 proc. - uważa przed sobotnim starciem Chris Eubank, były mistrz świata wagi średniej, jeden z najlepszych brytyjskich czempionów w historii.

- Kontuzja Joshuy jest bardzo realna, modlimy się o jego zdrowie. Żałuję, że ludzie nie mogą zrozumieć mojej intuicji. To może teraz brzmieć absurdalnie, ale po walce może niestety nabrać sensu. Moim zdaniem gotowy do błyskawicznej akcji personel medyczny wyposażony w maskę resuscytacyjną jest absolutnie podstawową rzeczą w tym starciu - dodał ekscentryczny gwiazdor.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania