boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Hrgović chce wielkich walk (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56870-hrgoviae-chce-wielkich-walk.html)

Roman Wojewoda 07-12-19 11:39

Hrgović chce wielkich walk
 

Filip Hrgović (9-0, 7 KO) podał listę zawodników, z którymi chciałby się zmierzyć w przyszłym roku, jeżeli pokona dziś w nocy Erica Molinę (27-5, 19 KO), co zapewne się wydarzy. Wszystkich wymienionych Chorwat chciałby pokonać zanim zmierzy się w walce o pas mistrzowski, co planuje zrobić w 2021 roku. Dwudziestosiedmioletni zawodnik, który wydaje się być bardzo pewny siebie w swoich wypowiedziach, uważany jest przez wielu za największą, młodą nadzieję kategorii ciężkiej, która za rok czy dwa może stanąć w szranki z Wilderem, Joshuą czy Furym.

- Chciałbym walczyć z Dereckiem Chisorą oraz z innym wielkimi nazwiskami, jak na przykład Dillian Whyte, Powietkin, Parker, Baby Miller i inni - powiedział niepokonany Hrgović - Chisora to wielkie naziwsko, twardziel, to będzie dobry sprawdzian na tym etapie kariery. Jestem gotowy do tego, żeby z nimi walczyć. Ponadto jestem w 100% przekonany, że pokonam ich z łatwością - zakończył pewny siebie zawodnik, który dziś w nocy zmierzy się z podstarzałym już nieco Ericiem Moliną.

Transmisję z gali przeprowadzi telewizja TVP Sport. Początek transmisji od godziny 17:55. Transmisja z walki Joshua - Ruiz Jr 2 również w TVP 1 od godziny 21:35.

Źródło: Redakcja/boxingsceneSzymon Aleksandrowicz 07-12-19 14:17

Z każdym z wyżej wymienionych chętnie bym Chorwata zobaczył.

Pierwszy_i_ostatni 07-12-19 14:21

Chcieć to sobie możesz :) Po Molinie na rozkładzie będzie kolejny wrak lub ktoś totalnie wyboksowany.

robercik 07-12-19 15:21

Teraz była wielka okazja żeby zaboksować z kimś mocnym, to wzięli średniaka/journeymana, który jest już past prime Molinę. Organizatorzy mieli za co opłacić solidnego rywala, to wzieli Molinę, który jest pewnie znacznie droższy niż jakiś młody, głodny sukcesów byczek.

Tejksio 07-12-19 15:37

Gdyby Molina był takiej formie, jak z Adamkiem/po Adamku, to miałoby to sens. W tej chwili chodzi raczej o dopisanie nazwiska do rekordu.

puciu 07-12-19 15:38

Cytat:

Napisał robercik (Post 606945)
Teraz była wielka okazja żeby zaboksować z kimś mocnym, to wzięli średniaka/journeymana, który jest już past prime Molinę. Organizatorzy mieli za co opłacić solidnego rywala, to wzieli Molinę, który jest pewnie znacznie droższy niż jakiś młody, głodny sukcesów byczek.

Jak się Aj zwinie to przynajmniej będą mieć Chorwata w zapasie.

liverpoolczyk 07-12-19 18:31

Ma swoje atuty Hrgovic, w dalszym ciągu może być rozpatrywany w kategoriach prospekta, ale jego wady zaczynają się uwypuklać coraz intensywniej. Walczy w jednostajnym tempie, jest mechaniczny w ruchach, ale przede wszystkim brakuje mu umiejętności obronnych. Nie preferuje gardy, nisko opuszcza lewą rękawice i jedyną jego obroną jest odejście na sztywnych nogach albo lekkie odchylenie. Za mało... Ten fragment chyba drugiej rundy, gdzie Molina rzucał cepami sam w sobie był groteskowy, ale dla Chorwata jednak wstydliwy.

Archonus 07-12-19 19:58

Mnie nie zachwycił, gdyby Molina miał ochotę walczyć to może by było lepiej a tak?
A juz to co śedzia odwalał pozwalając na wszystko co się da to już było żenujące.

Doctor 07-12-19 20:39

Przy tym poziomie obrony, jaki zaprezentował z Molina, to z każdym z pierwszej 5 HW widzę na nim nokaut. Nie wierzę, że byłby w stanie na sztywno przyjąć od nich takie ciosy, jakie przyjął od Moliny.

Tejksio 08-12-19 10:55

O dziwo walka mogłaby być bardzo ciekawa, gdyby Molina skupił się na niej, zamiast jęczeć za każdym razem, kiedy mu nie szło. Jasne, być może były uderzenia w tył głowy, ale z z drugiej strony działo się tak, ponieważ Amerykanin co chwilę nurkował głową na wysokość pasa Hrgovicia. Drummer Boy z tego powodu wyjątkowo irytujący i zdaje się, że od początku szukał wyjścia z pojedynku, w razie gdyby nie trafił mu się sensacyjny nokaut.

kubakj 08-12-19 13:22

Nastepna walke chce Chisore w UK. Niech powalcza przez caly dystans.

Szymon Aleksandrowicz 08-12-19 14:12

Mnie rozczarował dość mocno. Mechaniczny, z kiepską defensywą, faularz. Jasne, że Molina jakby non stop czekał na uderzenia w tył głowy odwracając ją non stop, ale Chorwat wypadł słabo. A co do Moliny to po tym co wczoraj pokazał mam nadzieję, że nikt już to nigdy na dużą galę nie zaprosi.

szmagel 11-01-20 18:23

Ponoć marzy mu się kolejna olimpiada i w marcu ma wystartować w kwalifikacjach


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.