boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 07-12-19, 10:41   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ruiz dał czadu
Jestem mega ciekaw taktyki i przebiegu tej walki.

omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 11:36   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Szczęść Boże.
Przespałem się z tym wszystkim i postanowiłem strzelić nawet jeżeli to ślepak.Meksykaniec przed czasem w początkowych rundach.
Julek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 11:43   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Po Parkerze pisalem, ze widac juz schodzenie z formy AJ. Widac tez bylo, ze zaczal zmieniac taktyke, ktora dla jednych byla dowodem na dojrzalosc ringowa a dla mnie objawem braku pewnosci siebie i narastajacych problemow z kondycja. AJ juz lepszy nie bedzie, ale byc moze troche go Meksykanin zlekcewazyl nastawiajac sie na wage ala czolg. Kluczem jest wydolnosc Meksykanina. Jesli bedzie dawal rade to moze wzbudzic w Angliku szczera panike i spokojnie wygrac przed czasem. Natomiast jesli zacznie wymiekac to AJ dowiezie go do konca pojedynku i wygra na punkty. Jesli mialbym postawic to jednak Ruiz przed czasem, ale mozliwe, ze tym razem bardzo ostrozny AJ dotrwa do ostatniego gongu. Jakos nie widze Anglika wygrywajacego przez KO, bo kazdy zryw oznacza u niego powazny kryzys tlenowy, wiec pewnie bedzie uwazal zeby sie nie podpalic.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 11:48   #14 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Julek Zobacz post
Szczęść Boże.
Przespałem się z tym wszystkim i postanowiłem strzelić nawet jeżeli to ślepak.Meksykaniec przed czasem w początkowych rundach.
Popieram. Biorąc pod uwagę to co podawali do informacji publicznej że Ruiz chudnie a tym co faktycznie się wydarzyło z wagą Ruiza stawiam, że słusznie Ruiz nie będzie czekał na to aż Aj poczuje się komfortowo, tylko od pierwszej sekundy ruszy na niego jak czołg chcąc go przełamać i przede wszystkim przypomnieć Aj pierwsza walke. Jeśli już na początku Aj straci pewność siebie to będzie po nim. I taka pewnie taktyka szykuje się nam w tej walce ze strony Meksykanina. Ko 1-3 dla Ruiza. Ruiz i jego sztab znowu przechytrza/przechytrzyli Aj i jego ludzi.
Zawsze oczywiście może się zdarzyć że Aj przetrwa ten początkowy szturm albo sam zdoła czymś przełamać Andyego. Ale coś mi się widzi że będzie szybka demolka.
junior_13j jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 12:33   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Ruiz mogl poporstu juz to wszystko olac, bo wiedzial, ze 1 walka byla wygrana na farcie i cos bylo nie tak z Joshua, a teraz to Joshua wypruwal wszystkie flaki z siebie, taktyka obronna bedzie i ostre skupienie.

Ruiz pewnie podobna taktyka jak Tysona na Lennoxa - ile wejdzie w 1 rundzie, postawimy wszystko na 1 karte - moze cos trafisz i bedzie wygrana :D

Nie chce mi sie wierzyc, ze on ostro trenowal, poprostu mial i tak zagwarantowana wyplate, a szanse na wygrana pewnie takie same jak przed 1 pojedynkiem, a hype zrobil swoje jak to grubas pokonuje napromieniowanego atlete.

Jak Joshua dostanie znow wpierdziel od Ruiza, to koniec swiata...bo przy 1 walce mozna bylo miec jakies teorie spiskowe, chociaz tutaj tez mozemy cos wymyslic.

Jesli bedzie 12 rund tego grubaska, a potem wygra na punkty Joshua, to niech juz walczy z Furym, przynajmniej bedzie mega widowisko, bo chcialbym to zobaczyc.

A i 80 baniek nie mozliwe, zeby za to zaplacili mu.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 12:51   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Ruiz mogl poporstu juz to wszystko olac, bo wiedzial, ze 1 walka byla wygrana na farcie i cos bylo nie tak z Joshua, a teraz to Joshua wypruwal wszystkie flaki z siebie, taktyka obronna bedzie i ostre skupienie.

Ruiz pewnie podobna taktyka jak Tysona na Lennoxa - ile wejdzie w 1 rundzie, postawimy wszystko na 1 karte - moze cos trafisz i bedzie wygrana :D

Nie chce mi sie wierzyc, ze on ostro trenowal, poprostu mial i tak zagwarantowana wyplate, a szanse na wygrana pewnie takie same jak przed 1 pojedynkiem, a hype zrobil swoje jak to grubas pokonuje napromieniowanego atlete.

Jak Joshua dostanie znow wpierdziel od Ruiza, to koniec swiata...bo przy 1 walce mozna bylo miec jakies teorie spiskowe, chociaz tutaj tez mozemy cos wymyslic.

Jesli bedzie 12 rund tego grubaska, a potem wygra na punkty Joshua, to niech juz walczy z Furym, przynajmniej bedzie mega widowisko, bo chcialbym to zobaczyc.

A i 80 baniek nie mozliwe, zeby za to zaplacili mu.
wydaje mi się że Ruiz to nie ten typ po prostu. On wyjdzie po zwycięstwo. Natomiast nie zamierza obskakiwać AJ. Ma fajny patent na niego. Blisko podejsć, przyjać na gardę i od razu skontrować. Wiekszość rywali jab AJ odrzuci, Ruiza nie. Cieżkiego tym bardziej. A szybkie rączki mu zostają. Andy będzie cały czas blisko rywala...

Co do 80 baniek, to kwestia dogadania sie z Arabami. Walka jest przehypowana, wypłaty także, przypomina to Kinszase w 74. Saudyjcycy sami przyznali, że przepłacają, dołożą mocno do tej gali ale chodzi o promocje kraju. 80 baniek nie jest standardem ani dla Joshui ani dla jakiegokolwiek czynnego boksera.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 13:13   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał kubuś Zobacz post
wydaje mi się że Ruiz to nie ten typ po prostu. On wyjdzie po zwycięstwo. Natomiast nie zamierza obskakiwać AJ. Ma fajny patent na niego. Blisko podejsć, przyjać na gardę i od razu skontrować. Wiekszość rywali jab AJ odrzuci, Ruiza nie. Cieżkiego tym bardziej. A szybkie rączki mu zostają. Andy będzie cały czas blisko rywala...

Co do 80 baniek, to kwestia dogadania sie z Arabami. Walka jest przehypowana, wypłaty także, przypomina to Kinszase w 74. Saudyjcycy sami przyznali, że przepłacają, dołożą mocno do tej gali ale chodzi o promocje kraju. 80 baniek nie jest standardem ani dla Joshui ani dla jakiegokolwiek czynnego boksera.
Araby nie sa tak wylewni z kasa, ze dadza ponad 100 baniek, zwlaszcza, ze ta gala wcale nie promuje ich kraju za granica jakos mega. Boks to niszowy sport, zeby sobie zaskarbic czyjes serca za taka kase.

Niechce mi sie wierzyc, aby walka byla po takiej kasie.

Jakby 80 baniek mial zgarnac juz Joshua, to by nie robili to na PPV w UK

Tutaj ktos glupi napisal, ze moze do 80 baniek zgarnac Joshua, a ja nie sadze. Wyplata co zwykle, tylko araby dolozyli pewnie z 20 baniek na organizacje tego pojedynku, a reszta to co zgarna na PPV.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 14:35   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

ciekawe opinie z ruizem w poczatkowych rundach. dla mnie AJ kontrolowal 1 walke zaznaczajac przewage nokdaunem. potem nadszedl ten nieszczesny cios po ktorym nie zregenerowal sie juz do konca walki.

puscilem pare kuponow na rozne rozstrzygniecia ale patrzac zupelnie obiektywnie, AJ jest faworytem . juz zna styl ruiza, zapominamy przeciez ze anglik szykowal sie na millera.

dla mnie bedzie 6-7 rund kontroli AJ a potem zwiekszenie tempa. bardzo niska waga bedzie w tym pomagac, jednoczenie rece ruiza nie beda takie szybkie w drugiej polowie walki.

wszystko zalezy od ruiza, jesli rzuci sie od poczatku na AJ to moze nadziac sie na ulubiony cios AJ czyli podbrodek, tak jak w 1 walce.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 14:41   #19 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Ja tam nie widziałem żeby Joshua kontrolował walkę w pierwszych rundach. Widziałem Ruiza, który boksował swoje i Joshuę, który nie wie jak zadać cios żeby nie dostać kontry, więc unikał walki i próbował coś lewym prostym. Sytuacja odwróciła się na chwilę w 3. rundzie, Ale to wszystko, bo Ruiz przestał się cackać.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-12-19, 17:00   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Ja tam nie widziałem żeby Joshua kontrolował walkę w pierwszych rundach. Widziałem Ruiza, który boksował swoje i Joshuę, który nie wie jak zadać cios żeby nie dostać kontry, więc unikał walki i próbował coś lewym prostym. Sytuacja odwróciła się na chwilę w 3. rundzie, Ale to wszystko, bo Ruiz przestał się cackać.
Dla mnie prowadził na pkt do nokdaunu
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania