boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-12-19, 14:36   #31 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tejksio - juz byla dyskusja na temat co to wlasciwie znaczy power punch i czym sie rozni od zwyklego ciosu - co z tego jak ktos napierdala z calej sily ze skrętu jesli na takim np. golovkinie to nie robi zadnego wrazenia ? nie kazdy cios "wygląda" na mocny a taki moze byc. Ile razy w ogóle trafił Wilder w tej walce ? :D czysto, nie po gardzie czy barku. Fury regularnie wsadzal mu na ryj czysciochy, nawet przez rekawice przechodzilo, taką ma garde wasz "mistrz" z alabamy i top 25 HW all time xD

wygrana furego bez dyskusji, mimo ze byl bez formy i zmeczony 2 letnim ćpaniem. jedyne mocne ciosy ktore trafił deontay to te z knockdownow, innych po prostu nie bylo. I tak uważam ze to o wiele za malo zeby wygrac albo zremisowac walke.

pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-12-19, 20:55   #32 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał pain.exe Zobacz post
Tejksio - juz byla dyskusja na temat co to wlasciwie znaczy power punch i czym sie rozni od zwyklego ciosu - co z tego jak ktos napierdala z calej sily ze skrętu jesli na takim np. golovkinie to nie robi zadnego wrazenia ? nie kazdy cios "wygląda" na mocny a taki moze byc. Ile razy w ogóle trafił Wilder w tej walce ? :D czysto, nie po gardzie czy barku. Fury regularnie wsadzal mu na ryj czysciochy, nawet przez rekawice przechodzilo, taką ma garde wasz "mistrz" z alabamy i top 25 HW all time xD

wygrana furego bez dyskusji, mimo ze byl bez formy i zmeczony 2 letnim ćpaniem. jedyne mocne ciosy ktore trafił deontay to te z knockdownow, innych po prostu nie bylo. I tak uważam ze to o wiele za malo zeby wygrac albo zremisowac walke.
Pain, zmęczyła mnie ta dyskusja. Twoje uprzedzenie sprawia, że dalsza polemika jest bez sensu. W tym wszystkim nawet nie zauważyłeś, że nie znoszę tego pozera, a jedynie staram się zachować obiektywność. Zapewne nawet nie zwróciłeś uwagi na moje wcześniejsze wpisy odnośnie jego. Zarówno Ty, jak i reszta chłopaków możecie pozostać przy swoim zdaniu, nie mam z tym problemu. Ja jestem pewny swojego. Być może kiedyś wypracujemy wspólne stanowisko.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania