boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 23-11-19, 18:51   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Wilder zdradza swoją dietę, jest polski akcent

Już w niedzielę rano polskiego czasu Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego tytułu kategorii ciężkiej, a jego rywalem po raz drugi będzie Kubańczyk Luis Ortiz (31-1, 26 KO). Przy tej okazji Amerykanin postanowił zdradzić w jednym z wywiadów nieco więcej szczegółów o samym sobie. Uwagę polskiego kibica może szczególnie przykuć fragment na temat jego sposobu odżywiania.

- Wstaję o 8 rano. Jem dobre śniadanie, złożone z naleśników, polskiej kiełbasy, kiełbasy pasztetowej i kilku jajek. W niektóre ranki zjadam McMuffiny (przyrządzone w odpowiedni sposób jajka) i to wszystko.

- Kolejny posiłek zaczynam o 11.30. Jest to kurczak z ryżem i sosem Alfredo oraz kolba kukurydzy, może być też chleb tostowy z proteinowym shake'iem. Proteinowy shake wypijam też rano do śniadania.

- O drugiej jest kanapka, może być z szynką i serem lub tuńczykiem, z dwoma gotowanymi jajkami.

- Posiłek o 5 składa się z kotleta mielonego z wołowego mięsa, tłuczonych ziemniaków, zielonego groszku i dużej ilości czerwonych ziemniaków. Jem dużo słodkich ziemniaków.

- 7.30 to T-bone steak (stek w kształcie litery T, złożony z polędwicy, rostbefu i kości rozdzielającej te dwa mięśnie) i jeszcze więcej czerwonych ziemniaków. Może być do tego jeszcze trochę kabaczku i zielony groszek.

- Każdego dnia jest inaczej, składa się on z różnych posiłków. Ale to dobrze oddaje moją dietę. Oni karmią mnie, a ja po prostu to jem. Mój brzuch czasami może być tak wypełniony, że muszę się po nim masować. Nie jestem dużym żarłokiem!

Jak można wywnioskować, dietetycy zapewne nie byliby zachwyceni, czytając jadłospis mistrza WBC. Jak się jednak okazuje, nie przeszkadza mu to odnosić sukcesów i zarabiać dużych pieniędzy. Tej nocy przekonamy się czy będzie tak ponownie.

Źródło: redakcja, talksport.com
Zdjęcie: Philip Coburn

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-19, 02:29   #2 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Haha, dieta masakra, na miarę XXI wieku
On naprawdę osiągnął bardzo dużo, biorąc pod uwagę tyle przeciwności.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-19, 05:41   #3 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

McMuffin to jakiś rodzaj kanapki, a nie jajka chłopaki. Bywają owe kanapki z jajkiem, ale są też inne. Jeśli Wilder tak jadą to faktycznie ma genialną przemianę. Ja oczekując na jego walkę jem z synem polskie kabanosy.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-19, 13:33   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
McMuffin to jakiś rodzaj kanapki, a nie jajka chłopaki. Bywają owe kanapki z jajkiem, ale są też inne. Jeśli Wilder tak jadą to faktycznie ma genialną przemianę. Ja oczekując na jego walkę jem z synem polskie kabanosy.
I tak i nie. To, o czym mówi Wilder, to tak dokładnie Egg McMuffin, czyli specjalnie zrobione jajko, do którego bułka i ser są dodatkiem. To jest ten firmowy produkt, a reszta to "pochodne".

stare 24-11-19, 14:49   #5 (permalink)
challenger

Domyślnie

A jak się to jajko robi?
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-19, 17:19   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Niech jeszcze powie, że nosi biało-czerwone gacie i zna hymn. Marketingowiec zerowy.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-19, 20:46   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon Aleksandrowicz Zobacz post
A jak się to jajko robi?
Nie wiem jak się robi, ale w ostatecznej postaci jest ono bardzo "wysokie". Zapewne jeden taki posiłek jest bardzo syty.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania