boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Ajagba zaboksuje jeszcze przed końcem roku (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56817-ajagba-zaboksuje-jeszcze-przed-koa-cem-roku.html)

Tejksio 15-11-19 15:16

Ajagba zaboksuje jeszcze przed końcem roku
 

21 pierwszego grudnia ma stoczyć swój kolejny zawodowy pojedynek dobrze zapowiadający się zawodnik królewskiej kategorii, Efe Ajagba (11-0, 9 KO). Przeciwnikiem mocno bijącego Nigeryjczyka będzie Iago Kiładze (26-4-1, 18 KO), a walka będzie częścią gali w Ontario, gdzie głównym daniem będzie rywalizacja o pas WBC wagi junior średniej pomiędzy Jermellem Charlo (32-1, 16 KO), a Tonym Harrisonem (28-2, 21 KO).

Pierwotnie Ajagba miał pojawić się między linami pod koniec października, jednak wyeliminowała go kontuzja. Teraz wszystko wydaje się być w porządku i Afrykanin przed świętami powinien nadrobić zaległości. Uprzednio miał okazję zaprezentować się kibicom w lipcu, pokonując jednogłośnie na punkty Alego Demirezena (11-1, 10 KO)

Kiładze z kolei nie ma ostatnio najlepszej passy. Po serii trzech porażek (m.in. z Adamem Kownackim) udało mu się w ostatnim występie niespodziewanie zremisować z niepokonanym Roberto Alfonso. Powtórzenie tego wyniku w najbliższym starciu byłoby jednak wielkim sukcesem, ponieważ w rywalizacji z ciemnoskórym 25-latkiem wydaje się być z góry skazany na porażkę.


Źródło: redakcja, boxing247.com
Zdjęcie: Joe Scarnici/Getty Images

Roman Wojewoda 15-11-19 17:10

Uważam, że Kiladze wcale tak łatwo nie podda się Ajagbie, niemniej jego prowadzenie zakrawa o pomstę do nieba. Gość ma same trudne walki pod rząd, co prawda zarobi trochę grosza ale daliby mu się psychicznie podbudować po porażkach.

Big Daddy 15-11-19 23:02

Kiladze już chyba za journeymana robi, inaczej się tego nie da nazwać. Zobaczył prawdopodobnie z Kownackim, że pewnego poziomu nie przeskoczy, więc chociaż zarobi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.