boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-11-19, 18:20   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie Blisko porozumienia w sprawie Charlo - Eubank Jr

Wiele wskazuje na to, że późną wiosną może dojść do bardzo ciekawego pojedynku w wadze średniej. Istnieje szansa, że obecny mistrz WBC - Jermall Charlo (29-0, 21 KO) stanie naprzeciwko silnego i mocno bijącego Chrisa Eubanka Juniora (28-2, 21 KO). Dla 30-latka byłoby to drugie mistrzowskie podejście. Obecnie jest on posiadaczem mniej prestiżowego, ale cenionego pasa IBO.

Sam Eubank nie ukrywa, że to właśnie Charlo jest jego celem. Brytyjczyk ruszył na podbój Stanów Zjednoczonych, a zwycięstwo nad "Hit Manem" i zdobycie tytułu mistrzowskiego z pewnością pomogłoby mu w zdobyciu popularności za oceanem.

- Przyjeżdżam tutaj, do Stanów, aby przejąć kontrolę. To idealna okazja. Jestem w najlepszym okresie mojego życia. Nie mogę się doczekać, żeby się tu pojawić i pokazać wam do czego zostałem stworzony.

- Jest to zdecydowanie walka, którą można zbudować. Wierzę, że jestem dużo większym wojownikiem niż ten facet. Jestem pewien, że będę w stanie zaprezentować swoje umiejętności przeciwko niemu w ciągu następnych sześciu miesięcy.

By obaj bokserzy ostatecznie zmierzyli się ze sobą, muszą wpierw zwyciężyć w swoich najbliższych starciach. A to nie musi być wcale takie oczywiste. Obydwaj zaprezentują się publiczności 7 grudnia w Nowym Jorku na tej samej gali. Charlo będzie bronił pasa w pojedynku z twardym Dennisem Hoganem (28-2-1, 7 KO), a Eubank zawalczy o tytuł WBA w wersji tymczasowej z wymagającym Matwiejem Korobowem (28-2-1, 14 KO). Tak więc właśnie wtedy dowiemy się czy zakładany scenariusz będzie miał szanse na realizację.

Źródło: redakcja, worldboxingnews.net
Zdjęcie: Getty Images

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 18:26   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Eubank powinien zastanowić się czy aż tak na pewno pokona Korobowa, ja mam co do tego spore wątpliwości.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 18:49   #3 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Eubank powinien zastanowić się czy aż tak na pewno pokona Korobowa, ja mam co do tego spore wątpliwości.
Myślę podobnie. Eubank ma od dawien dawna spore ego, obstawiam że jest sporo przerośnięte w stosunku do realiów. Ale walka sama w sobie może być przednia, oby tylko Korobova nie nadgryzł zbytnio ząb czasu...
Sykes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 03:17   #4 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Eubank przegra z Korobowem,któremu należy się rewanż z Charlo po kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej w ich poprzednim starciu.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania