boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 14-11-19, 17:58   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Kamil Szeremeta: to będzie największa gaża w karierze

Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO), który prawdopodobnie w lutym, lub marcu zmierzy się z Kazachem Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) w walce o mistrzostwo świata w wadze średniej, nie przyjmuje do wiadomości, że skazywany jest na porażkę. – Chcę zszokować świat – powiedział pięściarz z Białegostoku. W rozmowie z dziennikarzem TVP Sport wypowiedział się również na temat gaży, którą może otrzymać za nadchodzącą walkę.

– Federacja IBF wyznaczyła pana jako oficjalnego pretendenta do tytułu. Czy coś może stanąć na przeszkodzie w zorganizowaniu pańskiej walki z Gołowkinem w lutym lub marcu w Chicago?

– Mam nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie, bo pragnę tej walki i o niej marzę. Będę miał możliwość sprawdzenia się z jednym z najlepszych zawodników w tej kategorii. Do tego dążyłem przez całą karierę.
– W październiku udanie zadebiutował pan w USA, pokonując przez nokaut w drugiej rundzie Meksykanina Oscara Corteza. W Madison Square Garden miał pan okazję obejrzeć walkę Gołowkina z Ukraińcem Sergiejem Derewianczenką. Dostrzegł pan słabe punkty u Kazacha?
– Gołowkin wciąż jest w światowej czołówce naszej kategorii wagowej, ale widać, że najlepszy okres ma już za sobą. Można było dostrzec, że nie jest już tym samym zawodnikiem, jakim był kilka lat wcześniej. Widać to było choćby po jego pracy nóg.
– Według nieoficjalnych informacji zainkasuje pan za tę walkę co najmniej 260 tys. dolarów (minus podatki, gaże promotora i pozostałe koszty). Już wie pan na co przeznaczy tę kwotę?
– Nie chcę mówić o konkretnej kwocie, ale rzeczywiście będzie to zdecydowanie największa gaża, jaką zainkasuję za pojedynek. Jeżeli zsumować wypłaty za moje wszystkie dotychczasowe walki, to kwota będzie mniejsza, niż gaża za ten zbliżający się pojedynek. Jednak nie liczę, ani nie skupiam się na pieniądzach, bo nie robię tego dla nich. Po prostu chcę dać dobrą walkę, abym po niej został dobrze zapamiętany.

Cały wywiad możecie przeczytać na TVP SPORT

Źródło: TVP SPORT

Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 18:39   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Że będzie to najwyższa gaża, to chyba nie ma wątpliwości. Bo za kogo miałby dostać choćby zbliżoną w małym stopniu sumę? Jednak to może też być inwestycja. Dobra postawa może zaowocować kolejnymi ofertami. Może niekoniecznie mistrzowskimi, ale jako poważny tester dla młodych, dobijających się do ścisłej czołówki. A to też zawsze szansa.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 20:02   #3 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

"Do tego dążyłem przez całą karierę"... obijając 3 ligowców, bez choćby jednej walki z szerokim zapleczem czołówki. Czy najlepszym rywalem Szeremety w jego karierze nie jest przypadkiem Czerkaszyn z wspólnych sparingów w gymie?

Kurde, Kamil nie walczyl nawet z żadnym przeterminowanym znanym nazwiskiem, wzorem innych polskich "prospektow". On nie bił się dosłownie z nikim!
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 20:16   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wpierdol też będzie największy i bardzo spektakularny. Walka wieczoru, tłum, trema, klasowy rywal w drugim narożniku...majtochy będą już pełne przy samym wejściu do ringu. Nawet się chłopie nie oszukuj i nie licz, że dasz dobrą walkę. Zostaniesz zniszczony, bo tak zwykle kończą holowane pionki, które z nikim nigdy nie walczyły i doświadczają skoku o kilkanaście klas z marszu. Nawet nie dasz rady dotrwać do końca pierwszej rundy.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 21:17   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

Nie rozumiem wogóle, tej fali hejtu jaka spada na Szeremetę, za to że tą walkę może dostanie .
Argumenty , które mówią że nikogo nie pokonał uznaję za idiotyzm wręcz książkowy, kogo pokonał Szpilka przed Wilderem ? Czy Głowacki miał w rozpisce jakies konkretne nazwiska przed Huckiem ?

Zamiast się cieszyć, że rodak ma szansę pokazać się na wielkiej gali, z wielkim bokserem, za wielką kasę, to wszędzie trujący jad. Co z tego , że przegra, trenował, godziny na sali treningowej, urazy, problemy, niech ma, niech zarobi. Kogo miał Wach przed Kliczkiem, no ludzie, walnijcie się w łeb. Poważnie

Odsyłam was to utworu Hip-Hopowego, Slums Attack pod tytułem "Co Cię Boli " pier**lony , zawistny , Polaku.
julian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 21:27   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Julian, może zamiast na forum bokserskim skup się na twórczości swojego poznańskiego idola.

Tak na szybko, bo ten twój pseudo-patriotyczny słowny pierd tak naprawdę nie zasługuje na odpowiedź, powiem tylko tyle: przegrana Szpilki z Jegginsem była pewnie cenniejsza, niż wszystkie zwycięstwa Kamila razem wzięte.

A pretensje, jeśli można tak powiedzieć, mam do promotora a nie do zawodnika.

stare 14-11-19, 21:39   #7 (permalink)
bum

Domyślnie

Po pierwsze, nikt nie jest moim idolem. Po drugie , nie pierdziałem przez ostatnie parę godzin napewno, bo żona by narzekała, a jest blisko mnie. Po trzecie jeżeli mój wpis by nie zasługiwał na odpowiedź to bys nie odpowiadał. A teraz ja przechodzę do odpowiedzi na Twój wpis.

Czyli mam rozumieć, że promotor Szeremty, po otrzymaniu ewentualnej propozycji walki o Mistrzostwo, za konkretną kasę, którą wczesniej włożył napewno w Kamila, widząc chęć zysku zarówna dla siebie , jak i dla rodziny Kamila, ma odpowiedzieć, że nie biorą walki, tak ? Bo Kamil, nie jest gotowy ? Dobrze rozumiem? Bo, albo ja nie rozumiem Ciebie, albo Ty nie rozumiesz boksu.

Czyli naprzykład pan Staszek, który całe życie jeździ na wózku widłowym za 2500 netto na ręke, po otrzymaniu propozycji zrobienia szybko prawka jazdy na kat. C+E i zarobku 8000 netto na rękę, też by źle zrobił biorąc tę robotę ? Nawet wiedząc, że popracuję na tirach tylko 2-3 miechy, a potem będzie mógł sobie wrócić na wózek, ewentualnie robić na busikach za 4000 netto na rękę , zostajemy na wózku rozumiem, tak ?
julian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 21:54   #8 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Miał pas ebu więc spoko. Mistrz europy vs mistrz świata jak najbardziej do obrony. Baker, Proksa i wielu innych podążało tą samą drogą. Zresztą kto tam jest inny w rankingu? jakiś radovan czy może Wojcicki albo Volny>?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-11-19, 22:24   #9 (permalink)
prospect

Domyślnie

Julian masz rację, niepotrzebnie odpowiadałem.
"Wózkowy" Szeremeta zderzy się wkrótce z 40-tonowym Actrosem i pozna w przyspieszonym tempie wesołe życie tirowca

Pozdrawiam, bez odbioru

stare 14-11-19, 22:51   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

wszyscy macie troche racji. Ja się nie dziwie słowom Kamila ani temu, że z taką egzaltacją wypowiada się o tej walce ale z drugiej strony trudno się tym ekscytować. Zresztą nie widzę specjalnego zaintereowania tą walką co oczywiście nie dziwi. Kamil jest strasznym przeciętniakiem, a wybór właśnie jego na rywala dla GGG może świadczyć o tym, że Kazach po prostu nie ma już ambicji na wielki boks i czeka na kolejny payday obijajac takich ogórków jak Szeremeta czy Rolls. To że podobne szanse z dupy wzięte dostawali inni polscy zawodnicy jak Wach, Szpilka, Sosna,Wawrzyk itd wcale nie świadczy, że to ok. Mnie się średnio patrzyło jak nasi reprezentanci służą za mieso armatnie kolejnym championom niezależnie od gaży czy prestiżu walk.
To jest kolejna sytuacja gdzie polski bokser wyjdzie po odśpiewaniu narodowego hymnu dostać jednostronny wpierdol od rywala 3 klasy lepszego.
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania