boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 15-11-19, 00:57   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

To, że to będzie męski gwałt na Szeremecie, to nie mam wątpliwości i każdy z jego teamu.Ta walka nie jest po to, żeby wygrać, a żeby ładnie wystawić*dupsko i dać się wy... za dobrą kasę zanim ktoś zrobi t oza kilkanaście tyś eurasów.

Najlepszy komentarz to słyszałem jak się Sulęcki odezwał przed kamerą i twierdzi, że jak Szeremeta wyjdzie skupiony lub coś to ma szanse wygrać z GGG. Takie gadanie to naprawdę powinno być karane publiczną chłostą na goły tyłek.

Mam nadzieję, że po walce dostanie jeszcze dobrą walkę (tzn wypłatę) i moze potem być zapchajdziurą na galach w TVP.

Jego kariera naprawdę jest spełniona jak dostanie walkę z GGG. Nie chodzi o aspekt sportowy, a finansowy.

Jak wygrałby z GGG, to ja osobiście przysięgam w zimę w samych gaciach przejdę całą marszałkowską i pozwolę wam patrzeć i smiać się ze mnie.

kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 01:16   #12 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Jego kariera naprawdę jest spełniona jak dostanie walkę z GGG. Nie chodzi o aspekt sportowy, a finansowy.

sportowy też, ebu to jest jego szczyt więc max już osiągnął, walka z ggg to bonus
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 03:29   #13 (permalink)
contender

Domyślnie

Fajnie dla Kamila że dobre pieniądze zarobi tylko żeby wstydu nie przyniósł. Bo mi Polakowi jest przykro jak na naszego pięściarz śpiewają "mniej niż zero ".
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 09:47   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Myślę, że tutaj są dwa punkty widzenia - zawodnika i kibica.

Zawodnik chce zarobić, może nawet faktycznie myśli, że ma szanse.

My jako kibice chcemy dobrej, zaciętej i najlepiej zwycięskiej walki. W tym przypadku trudno o to.

Ja mam już dość jak wychodzą Polscy bokserzy pod Polską flagą i z hymnem tylko po to żeby powycierać nimi ring np. Wawrzyk, Kołodziej itd.
Niby to prywatna sprawa każdego zawodnika i promotora, no ale jednak jakoś reprezentują Polskę, a poprzez ich pryzmat postrzegani są wszyscy Polacy.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 10:19   #15 (permalink)
bum

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Kurde, Kamil nie walczyl nawet z żadnym przeterminowanym znanym nazwiskiem, wzorem innych polskich "prospektow". On nie bił się dosłownie z nikim!
No nie, walczył z Oumą, który do tego opisu jak najbardziej pasuje
jurgenik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-19, 13:07   #16 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ok to fakt, byłego mistrza ma na rozkładzie Mega past prime, ale jest. Chociaż inny kaliber zawodnika miałem na myśli.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-19, 12:21   #17 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pierwszy_i_ostatni Zobacz post
Wpierdol też będzie największy i bardzo spektakularny. Walka wieczoru, tłum, trema, klasowy rywal w drugim narożniku...majtochy będą już pełne przy samym wejściu do ringu. Nawet się chłopie nie oszukuj i nie licz, że dasz dobrą walkę. Zostaniesz zniszczony, bo tak zwykle kończą holowane pionki, które z nikim nigdy nie walczyły i doświadczają skoku o kilkanaście klas z marszu. Nawet nie dasz rady dotrwać do końca pierwszej rundy.
O zesz ty... kolega to lubi dobrze życzyć innym
wasylo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-19, 12:35   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał julian Zobacz post
Nie rozumiem wogóle, tej fali hejtu jaka spada na Szeremetę, za to że tą walkę może dostanie .
Argumenty , które mówią że nikogo nie pokonał uznaję za idiotyzm wręcz książkowy, kogo pokonał Szpilka przed Wilderem ? Czy Głowacki miał w rozpisce jakies konkretne nazwiska przed Huckiem ?

Zamiast się cieszyć, że rodak ma szansę pokazać się na wielkiej gali, z wielkim bokserem, za wielką kasę, to wszędzie trujący jad. Co z tego , że przegra, trenował, godziny na sali treningowej, urazy, problemy, niech ma, niech zarobi. Kogo miał Wach przed Kliczkiem, no ludzie, walnijcie się w łeb. Poważnie

Odsyłam was to utworu Hip-Hopowego, Slums Attack pod tytułem "Co Cię Boli " pier**lony , zawistny , Polaku.
Pełna zgoda. Chłopak pracował na to całe życie. Dostał szansę i ja wziął. Proste.
Mam wrażenie że hej płynie od ludzi którzy nigdy nie byli w ringu a nawet na treningu bokserski. Wtedy by mogli się przekonać ile to kosztuje i jaka ciężką pracę trzeba wykonac
wasylo2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-19, 13:11   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał wasylo2 Zobacz post
O zesz ty... kolega to lubi dobrze życzyć innym
Nie życzę dobrze czy źle, ale tak to będzie wyglądać. Podchodzę do sprawy realnie. To, że wyjdzie do ringu w spodenkach w narodowych barwach nie da mu +50 do statystyk. Tak to nie działa. Szeremeta nie ma ciosu + strasznie męczył się z beznadziejnymi rywalami. GGG podejdzie do tego pojedynku tak jak było z Rollsem. Tygodniowa libacja i od razu po wstaniu z łóżka wjeżdża w Kamila nastawiając się na atak i myślisz, że jak to się skończy? Szybki gong, może drugi i będzie koniec. No chyba, że już po pierwszym Szeremeta nie wstanie, by za dużo zdrowia nie stracić.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-19, 13:14   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Tysiace bokserow lepszych od Szeremety nigdy nie dochodzi do takiego strzalu finansowego. Sukces promotora.
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania