boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 08-11-19, 14:34   #71 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubakj Zobacz post
Jak sie jest gwiazda i placi niebotyczne kwoty, to wtedy nie musi wcale brac udzialu w eliminatorach. Eliminatory sa dla bokserow, ktorzy nei przyciagaja kasy i musza sobie wyfdreptac droge do paska.

Floyd ile razy walczyl w eliminatorach hehe
Czy jakiś kibic boksu tego nie wie? Zapłacił to ma pasek, ale nie nazywajmy go mistrzem gdy pierwsza 15 kategorii mogłaby go ubić na neutralnym ringu. Facet dobrze nie wyjaśnił żadnej kategorii a wg czubków z boxreca już jest 1 półciężkiej i 1 p4p XD ale co się dziwić u nas to już prawie top all the time.

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-19, 15:11   #72 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Tejksio, a nie pojawiłyby się myśli typu:
Słabszy dzień rywala...
Dopadł go czas...
Olał przygotowania...
Coś poszło pod stołem, to nie była prawdziwa walka...
Już przed walką miał sędziów w kieszeni, tak się nie da wygrać...
Tym razem ukryli zapisy kontraktowe, na bank był limit...

Poza tym odbieram takie coś jak typową próbę wysłania kogoś na ścięcie, tzw. ujebanie gościa. Gość przychodzi ze średniej i co, ma zunifikować od tak kilka (a najlepiej wszystkie) pasy dwie kategorie wyżej? To się nie zdarza na co dzień, zunifikować 3 pasy (bo taka byłaby stawka pojedynku) w jednej kategorii, tym bardziej mocno obsadzonej. A tu pojawia się taki wymóg wobec gościa, który przywędrował ze średniej.

I jeszcze jedna rzecz - Beterbijew mocno zyskał w oczach wszystkich ostatnio, a i wcześniej miał dobrą opinię. Ale moim zdaniem jest nieco przehype'owany.
Tu chodzi wyłącznie o to, o czym napisał Jurgenik - żeby najlepsi walczyli z najlepszymi. Jak to jest, że Canelo wygrywa głównie z ludźmi z niższych kategorii, przegrywa i remisuje z GGG, albo wygrywa pasy walcząc z nienajlepszymi przestawicielami wyższych kategorii? Dlaczego za to ma być uważany za top topów? To kapitalny pięściarz, po wygranej z Kowalem na pewno czołówka P4P, ale też oceniajmy go uczciwie.

Piszesz o nadmiernych wymaganiach. Nikt od niego tego nie wymaga, on przecież nawet nie zunifikował średniej! Przegrał 1,5 walki z GGG, nie walczył z Charlo, Derewianczenką i Andrade'em. Po prostu zamiast kolekcjonować pasy, niech wygra uczciwie dwa porządne, po wygranych z jednym z dwóch najlepszych pięściarzy danej kategorii. Średnią mu można żaliczyć, tych niższych wag, wg mnie - nie, półciężką połowicznie. Jest młody, niech zbiera dalej.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-19, 16:37   #73 (permalink)
prospect

Domyślnie

Nie, no jaja Panowie Ja nie zapominam o werdyktach powykrzywianych itd., ale czepianie sie resume Alvareza (do kogo w karierze wychodził! Nawet jeśli wg mnie i wielu innych de facto przegrywał) to już naprawde żarty.

Kontrkandydat do miana króla średniej obija rollsów i szeremetów, a Alvarezowi wylicza się z kim nie walczyl ja wcale nie twierdzę że rudy jest best of the best, ale niechęć do niego i szczególnie do jego świty nie przysłania mi myślenia.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-19, 17:29   #74 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Tejksio, a nie pojawiłyby się myśli typu:
Słabszy dzień rywala...
Dopadł go czas...
Olał przygotowania...
Coś poszło pod stołem, to nie była prawdziwa walka...
Już przed walką miał sędziów w kieszeni, tak się nie da wygrać...
Tym razem ukryli zapisy kontraktowe, na bank był limit...

Poza tym odbieram takie coś jak typową próbę wysłania kogoś na ścięcie, tzw. ujebanie gościa. Gość przychodzi ze średniej i co, ma zunifikować od tak kilka (a najlepiej wszystkie) pasy dwie kategorie wyżej? To się nie zdarza na co dzień, zunifikować 3 pasy (bo taka byłaby stawka pojedynku) w jednej kategorii, tym bardziej mocno obsadzonej. A tu pojawia się taki wymóg wobec gościa, który przywędrował ze średniej.

I jeszcze jedna rzecz - Beterbijew mocno zyskał w oczach wszystkich ostatnio, a i wcześniej miał dobrą opinię. Ale moim zdaniem jest nieco przehype'owany.
Może zacznę nietypowo od drugiego akapitu, chociaż koledzy prawie wyczerpali temat. Alvarez przy pomocy De La Hoyi jest kreowany na legendę i boksera wyjątkowego w historii, niech więc walczy z bokserami, którzy są w gazie. Beterbijew i Biwoł są w szczycie formy, ich pokonanie byłoby czymś niesamowitym. A jeżeli nie jest w stanie z nimi rywalizować, to nie ma obowiązku zmiany kategorii. Ktoś, kto uważa się za najlepszego na świecie niech walczy z najlepszymi w kategorii, w której występuje.

Akapit pierwszy: nie wiem czy "nie pojawiłyby się myśli typu", mogę odpowiadać jedynie za siebie. I tutaj masz moje słowo. Jeżeli w przyszłym roku Alvarez stanie naprzeciw Beterbijewa albo Biwoła, pokona któregoś z nich uczciwie, bez narzucania dziwnych limitów, to oddam mu co jego, bo byłby to wyczyn nie do przecenienia. Jeżeli chodzi o Kowaliowa, to przedstawiłem jedynie swoje wątpliwości, ku którym są przesłanki. Jednak dopóki nie usłyszymy, że pojedynek był inscenizowany, uznaję to zwycięstwo za wartościowe.

Ostatnie zdanie: nie uważam Beterbijewa za geniusza. Można go trafić, nie jest nie do powalenia. Ale to ma małe znaczenie w tym przypadku. W półciężkiej jest fizyczną bestią i mimo wszystko umiejętności ma bardzo duże. Jeżeli Alvarezowi udałoby się skutecznie temu przeciwstawić, to pokazałby, że rzeczywiście jest wyjątkowy.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-11-19, 17:57   #75 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
Czy jakiś kibic boksu tego nie wie? Zapłacił to ma pasek, ale nie nazywajmy go mistrzem gdy pierwsza 15 kategorii mogłaby go ubić na neutralnym ringu. Facet dobrze nie wyjaśnił żadnej kategorii a wg czubków z boxreca już jest 1 półciężkiej i 1 p4p XD ale co się dziwić u nas to już prawie top all the time.
A to czemu ta pierwsza 15 kategorii nie zawalczyla z Alvarezem dajac mu takie same pieniadze ?
kubakj jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania