boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 28-10-19, 18:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Fury rozważa możliwość startu w MMA

Walka rewanżowa pomiędzy Tysonem Fury'm (29-0-1, 20 KO) a Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) została ustalona już wiele tygodni temu i zbliża się nieubłaganie. "Król Cyganów" nie wydaje się być tym faktem specjalnie zainteresowany i sprawia wrażenie, jakoby zajmował się wszystkim innym tylko nie boksem. Przypomnijmy, że w pierwszej walce padł kontrowersyjny remis, który zdaniem wielu ekspertów był krzywdzący dla Fury'ego. Należy jednak wspomnieć, że w dwunastej rundzie Amerykanin nieomal znokautował swojego rywala, który z wielkim wysiłkiem podniósł się z desek.

Niepokonany Brytyjczyk zadebiutuje jako wrestler na gali federacji World Wrestling Entertainment, mając rywala w osobie Brauna Strowmana, z którym od kilku tygodni toczy medialny konflikt. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie im. Króla Fahda w Rijadzie, w Arabii Saudyjskiej. Jak dobrze pamiętamy, Fury ledwie sześć tygodni temu pokonał Otto Wallina, jednak rozcięcia, których doznał, wymagały aż 47 szwów na twarzy. Warto dodać, że "Król Cyganów" otrzyma za występ w Arabii aż 15 milionów dolarów.

Linealny mistrz świata podzielił się z kibicami kolejnym rewelacyjnym pomysłem na swoją karierę. Podczas rozmowy z dziennikarzami Sky Sports, która miała miejsce na stadionie Wembley, gdzie Fury gościł na meczu NFL pomiędzy Cincinnati Bengals a Los Angeles Rams, powiedział, że szykuje się wielkie wydarzenie z jego udziałem.

- Kto wie... nadchodzi coś wielkiego po tej walce (ze Strowmanem - przyp. red.), nawet większego niż to. Może zobaczymy debiut Tysona Fury'ego w MMA jeszcze w tym roku - podpuszczał dziennikarzy pochodzący z Manchesteru zawodnik - rozmawiałem już o tym z Connorem McGregorem, on chciałby mnie trenować. To byłoby dobre dla nas obu, mogę w każdej chwili polecieć do Dublinu i zacząć tę przygodę. Nie ma na co czekać, zamierzam przyjąć tę ofertę. Możemy być świetnym duetem, Gypsy King i Conor McGregor - zakończył charyzmatyczny bokser.

Źródło
: Boxingscene, redakcja

Roman Wojewoda jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-19, 19:42   #2 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

I co jeszcze wymyśli? Każdy zawodnik z szerokiej czołówki MMA z jakimiś podstawami parkietu wywraca go i obija.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-19, 20:06   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Domyślnie

No i tak to wygląda. Ma być show, ma być kasa, ma być zainteresowanie. Jeżeli wszystko się ziści, to nie ma bata żeby Fury był cały czas w topowej formie, bo prawdziwy zawodowiec musi się skupić na swojej robocie. A wygląda na to, że facet chce już się wszystkim bawić, zgarniając kokosy. Im więcej takich kombinacji, tym mniej zaczyna mnie interesować jego kariera, bo za chwilę przestanie być ona poważna.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-10-19, 23:20   #4 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Mam tu dwie refleksje:

Ktoś mówił o Furym, że ma wszystkie cechy boksera starego stylu (cokolwiek to znaczy). Czucie ringu, odwagę, instynkt walki, talent. Sęk w tym, że taki Ali miał przygody, ale zajmował się przede wszystkim boksowaniem. Podobnie - Tyson. Fury natomiast co chwilę wymyśla coś innego. Dlatego już teraz mogę powiedzieć, że on nigdy nie zostanie legendą choćby na miarę Hall Of Fame. Ma umiejętności, ma talent, ma charakter (w sensie bitności), nie ma niestety koncentracji na celu.

Druga sprawa - ten remis to był najbardziej absurdalny wynik jaki można było zrobić w tej walce. I najbardziej kontrowersyjny. Gdyby był w boksie odpowiednik VAR, to może by tego nie było. Albo powinien być nokaut na Furym, albo bezapelacyjna wygrana na punkty "Króla Cyganów". Mnie nie trzeba przepatrywać setek walk, by wiedzieć że profesjonalny boks jest głęboko chory. Wystarczą trzy przypadki: Kowaliow-Ward, GGG-Canelo i Wilder-Fury. Dodamy do tego Gevora z Diablo i Gevora z Briedisem, na deser - Briedis-Głowacki i mamy największą patologię od czasu enerdowsko-demoludowego dopingu w latach 80 -tych.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 10:02   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Niech zmieni płeć ,dorobi sobie cycki i startuje w walkach w kisielu.
To dopiero BĘDZIE SHOW!!!!
Klękajcie narody....
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 10:31   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Mam tu dwie refleksje:

Ktoś mówił o Furym, że ma wszystkie cechy boksera starego stylu (cokolwiek to znaczy). Czucie ringu, odwagę, instynkt walki, talent. Sęk w tym, że taki Ali miał przygody, ale zajmował się przede wszystkim boksowaniem. Podobnie - Tyson. Fury natomiast co chwilę wymyśla coś innego. Dlatego już teraz mogę powiedzieć, że on nigdy nie zostanie legendą choćby na miarę Hall Of Fame. Ma umiejętności, ma talent, ma charakter (w sensie bitności), nie ma niestety koncentracji na celu.

Druga sprawa - ten remis to był najbardziej absurdalny wynik jaki można było zrobić w tej walce. I najbardziej kontrowersyjny. Gdyby był w boksie odpowiednik VAR, to może by tego nie było. Albo powinien być nokaut na Furym, albo bezapelacyjna wygrana na punkty "Króla Cyganów". Mnie nie trzeba przepatrywać setek walk, by wiedzieć że profesjonalny boks jest głęboko chory. Wystarczą trzy przypadki: Kowaliow-Ward, GGG-Canelo i Wilder-Fury. Dodamy do tego Gevora z Diablo i Gevora z Briedisem, na deser - Briedis-Głowacki i mamy największą patologię od czasu enerdowsko-demoludowego dopingu w latach 80 -tych.

bez przesady, canelo-ggg i ward-kovalev to byly bliskie walki gdzie o kazdej rundzie decydowaly detale. a wilder-fury nie dalo sie wypunktowac na remis. 114-112 dla furego to punktacja jak da sie z urzedu wszystkie bliskie rundy wilderowi.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 12:34   #7 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
bez przesady, canelo-ggg i ward-kovalev to byly bliskie walki gdzie o kazdej rundzie decydowaly detale. a wilder-fury nie dalo sie wypunktowac na remis. 114-112 dla furego to punktacja jak da sie z urzedu wszystkie bliskie rundy wilderowi.
Ja w ogóle nie porównuję tych walk Moim zdaniem (tak jak chyba każdego), jeśli w Wilder-Fury nie było nokautu, to była zdecydowana wygrana Fury'ego.
Ale jeśli już wchodzimy w szczegóły, to pierwszej walki GGG-Canelo nie dało się punktować na remis. Z kolei druga walka Kowaliow-Ward zakończyła się zupełnie z d.... - dokładnie jak w przypadku Wilder-Fury czy Briedis-Głowacki. Powinna być przerwa i upomnienie. To były patologiczne werdykty.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 16:16   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Co będzie następne? Skoki narciarskie?
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-10-19, 20:28   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał wariat3000 Zobacz post
Dało się. Ja punktowałem, licząc ciosy. Wyszło mi dokładnie 113-113. A przyznaję, że mam w sobie dużo niechęci do Wildera od lat.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-10-19, 21:25   #10 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Dało się. Ja punktowałem, licząc ciosy. Wyszło mi dokładnie 113-113. A przyznaję, że mam w sobie dużo niechęci do Wildera od lat.
Mnie podczas drugiego oglądania i punktowania też wyszedł remis. Nie pamiętam dokładnie jaki, ale remis. Za pierwszym razem widziałem wygraną Furiata.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania