boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-10-19, 21:34   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Gonzalez o Stevensonie: Jak on może mówić, że mnie szanuje?

Nie jest żadną tajemnicą, że pojedynek Shakura Stevensona (13-0, 7 KO) z Joetem Gonzalezem (23-1, 14 KO) miał podtekst osobisty. Siostra Amerykanina o latynowskich korzeniach - Jajaira (boksująca amatorsko) od jakiegoś czasu jest związana ze świeżo upieczonym mistrzem WBO w wadze piórkowej. Konsekwencją takiej decyzji było ostatecznie zerwanie kontaktów z najbliższą rodziną, w tym z walczącym tej nocy bratem. Po walce w wypowiedziach obu bokserów nie zabrakło komentarzy odnośnie wspomnianego wątku.

- Joet jest twardy jak cholera, mam dla niego dużo szacunku - powiedział Stevenson. - Nie ma we mnie nic, z powodu czego miałbym czuć do niego złość. Jeżeli chce być dla mnie spoko, ja będę spoko dla niego. To było osobiste dla niego, ale dla mnie to był biznes.

- Oni [rodzina Gonzalezów] chcieli walczyć ze mną, ale ja nie chciałem walczyć z nimi. Ale czy moglibyście wszyscy porozmawiać z córką? To wszystko, co mam do powiedzenia. Proszę, porozmawiajcie z waszą córką i siostrą - dodał.

Po ostatnim gongu młody champion próbował podziękować rywalowi za walkę - Powiedziałem mu, że jest prawdziwym wojownikiem. Ale on naprawdę nie chciał ze mną rozmawiać, cóż, jest jak jest. Nie mam do niego pretensji.

- Upadłem. Moja pierwsza walka o tytuł, przegrałem - opowiadał natomiast o swoich wrażeniach Gonzalez. - Oczywiście, że to było osobiste. On powiedział wiele złych rzeczy, a to nie jest w porządku. Żyjesz i się uczysz. Nie wiem jak on może mówić, że nie ma w sobie żadnych negatywnych uczuć, że ma szacunek, kiedy przez cały czas nie szanował mojej rodziny. Więc teraz, kiedy walka się skończyła, to nie zniknęło tak sobie. Czas pokaże jak jest. On musi okazać nam szacunek.

Tak więc żadna ze stron raczej nie zamierza ustąpić. Wygląda więc na to, że nie ma co liczyć na szybkie zakończenie sprawy.

Źródło: redakcja, ESPN
Zdjęcie: Mikey Williams/Top Rank

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-10-19, 10:07   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Nie szanuje go bo jest z jego siostrą? ...a temu meksykowi to sie nie podoba. Latynoskie średniowiecze.
Nie ma powodu go szanować , wyszli obił mu mazak , a meks będzie w szoku widać jeszcze długo.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-10-19, 20:35   #3 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Nie szanuje go bo jest z jego siostrą? ...a temu meksykowi to sie nie podoba. Latynoskie średniowiecze.
Nie ma powodu go szanować , wyszli obił mu mazak , a meks będzie w szoku widać jeszcze długo.
Nie zrozumiałeś. Stevenson to już jest zmanierowana gwiazdka i wielokrotnie pokazywał rodzinie Gonzalezów gdzie ich ma i że będzie robił po swojemu. Nikt mu nie każe zrywać z dziewczyną, ale nawet mimo niechęci pewne zasady obowiązują. A teraz jeszcze przed kamerami robi za taniego pozera. Ja im się w ogóle nie dziwię i obstawiam, że gość zostawi tą dziewczynę i nawet się nie oglądnie.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania