stare 20-10-19, 21:10   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie W sobote powrót Balskiego

26 października na gali w Sosnowcu po dziesięciomiesięcznej przerwie powróci Adam Balski (13-0, 8 KO). Przeciwnikiem polskiego junior ciężkiego będzie Vladimir Reznicek (9-2-2, 4 KO). Główną atrakcją wieczoru będzie starcie Artura Szpilki z Fabio Tuiachiem.

Balski w swojej ostatniej walce wygrał z Serhijem Radczenką (7-4, 2 KO). Polak zwyciężył na punkty, ale był to dla niego niespodziewanie bardzo trudny pojedynek. W ostatniej rundzie znalazł się na deskach i sobie tylko znanym sposobem zdołał dotrwać do ostatniego gongu. Później, po zawirowaniach promotorskich postanowił rozpocząć współpracę z trenerem Fiodorem Łapinem, by zrobić w końcu krok naprzód.

– Zaczynam nową, czystą kartę w swoim bokserskim życiu. Chcę rozwijać się, uczyć się od najlepszych i toczyć walki, które będą dla mnie wartościowe. Idę dalej po swoje – stwierdził pięściarz.

– Każdy jeden trening z Fiodorem Łapinem oraz takimi zawodnikami jak Głowacki czy Włodarczyk, to dla mnie cenna nauka. Nie chcę za 10 lat żałować, że nie spróbowałem wejść na wyższy poziom. Celuję wysoko, a wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy, dlatego w każdym występie będę chciał pokazywać, że jestem coraz lepszym pięściarzem – dodał.

Jego przeciwnik wydaje się być przyzwoitym bokserem. Wbrew obawom, Reznicek nie należy do słynnego grona "groźnych" Węgrów, Czechów i Słowaków, często sprowadzanych do naszego kraju dla polskich zawodników i kilkukrotnie pokazał się już niezłej strony. Ostatni raz pojawił się w ringu marcu, stopując przed czasem Piotra Rzymana (2-2, 2 KO).

Źródło: redakcja, TVP Sport
Zdjęcie: kkskalisz.com.pl

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-10-19, 15:51   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

zobaczymy czy wroci. grabowski ma dzisiaj wydac oswiadczenie
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-10-19, 18:58   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

[QUOTE=Tejksio;605142][CENTER] Nie chcę za 10 lat żałować, że nie spróbowałem wejść na wyższy poziom.

Ktoś wie o co mu chodzi? Do tej pory miał za niski poziom?
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-10-19, 20:57   #4 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 3 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
[CENTER] Nie chcę za 10 lat żałować, że nie spróbowałem wejść na wyższy poziom.

Ktoś wie o co mu chodzi? Do tej pory miał za niski poziom?
Ja to odczytuję w ten sposób, że do tej pory nie rozwijał się tak, jak chciał i nowe otoczenie, z Łapinem na czele ma być na to receptą.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-10-19, 23:53   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jego rozstanie z Grabowskim i Borkiem z grubsza o to się opierało - miał trenera który przylatywał tylko na kilka tygodni przed walką, a poza tym musiał trenować sam. Uważał, że nie inwestuje się w niego odpowiednio i się zwinął. Pewnie też ktoś mu zasugerował żeby tak postąpić, bo i wcześniej były plotki że wypytuje Wasilewskiego o możliwość przejścia do jego grupy.
DzikiDzwon jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 04:11   #6 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
Jego rozstanie z Grabowskim i Borkiem z grubsza o to się opierało - miał trenera który przylatywał tylko na kilka tygodni przed walką, a poza tym musiał trenować sam. Uważał, że nie inwestuje się w niego odpowiednio i się zwinął. Pewnie też ktoś mu zasugerował żeby tak postąpić, bo i wcześniej były plotki że wypytuje Wasilewskiego o możliwość przejścia do jego grupy.
Zdaje, się Ajtek mu doradzał w paru kwestiach. Miał przecież Balski opłacone też obozy w USA. Zdaniem Borka nie podchodził on poważnie do treningu. Prawda jest pewnie po środku, ale mnie osobiście ten super amerykański trener bokserów związanych z Grabą i Mattim nie przekonuje.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 04:19   #7 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

tutaj macie szerszy obraz sytuacji
https://sport.se.pl/sporty-walki/bok...nhc2-nQyE.html
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 10:18   #8 (permalink)
challenger

Domyślnie

Czyli raczej powrotu nie będzie. Szkoda chłopaka, który chce walczyć, a zarazem nie jest w stanie porozumieć się z promotorami. Zachowanie Grabowskiego jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe.
Szymon Aleksandrowicz jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 11:57   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Mnie go ani trochę nie szkoda
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-10-19, 14:05   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Mnie go ani trochę nie szkoda
mi tez. zapatrzony w szpilke kretyn.

roszczeniowosc polskich piesciarzy jest niesamowita. i pomyslec ze jennings czy mollo pracowali fizycznie przygotowujac sie do nokautowania naszych prospektow a balski ma pretensje ze nikt mu nie chce oplacic przeprowadzki na stale do usa i treningow....
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania