boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 12-10-19, 10:05   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Fury vs Strowman 31 października w Arabii Saudyjskiej.

Organizacja zawodowego wrestlingu WWE poinformowała, że na gali WWE Crown Jewel, która odbędzie się 31 października w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej, zobaczymy Tysona Fury'ego, który zmierzy się z Braunem Strowmanem, byłym strongmanem a obecnie gwiazdorem WWE. O konflikcie między dwoma zawodnikami głośno jest od kilku dni, wszystko zaczęło się gdy podczas walki Strowman zaczepił "Króla Cyganów" siedzącego na widowni.

Występ charyzmatycznego boksera na gali wrestlingu będzie miał charakter epizodyczny i nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Udział w reżyserowanych walkach wzięli niegdyś również tacy pięściarze jak Muhammad Ali, Evander Holyfield, Floyd Mayweather, Joe Louis czy Mike Tyson.

Źródło: Boxingscene

Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 13:47   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Tylko mi się wydaje, że Fury jakiś taki utyty trochę na tej fotce? Myślałem, że na tych przepychankach co były ostatnio się skonczy, a tu proszę, cała walka będzie.... Coś mi się wydaje, że Fury'emu po mału odechciewa się boksować.
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 14:54   #3 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Tym oto sposobem Wilder zakończył kolejną karierę na pewnym poziomie. Po nim kolesie faktycznie już nie są tacy sami. KD potrafi zmienić a TF zaliczył aż 2 przewrotki i to nie były flash'e tym razem. Jak masz kasę to może się już odechcieć nadstawiać karku. Nie wiem jakie stawki w WWE, ale za to bez ryzyka jakichkolwiek przykrości.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 15:47   #4 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Tym oto sposobem Wilder zakończył kolejną karierę na pewnym poziomie. Po nim kolesie faktycznie już nie są tacy sami. KD potrafi zmienić a TF zaliczył aż 2 przewrotki i to nie były flash'e tym razem. Jak masz kasę to może się już odechcieć nadstawiać karku. Nie wiem jakie stawki w WWE, ale za to bez ryzyka jakichkolwiek przykrości.
To nie do końca tak bez ryzyka. Pewnie jakiś rzutów Tysonem Strowman uskuteczniał nie będzie, ale wrestling jest mocno kontuzjogennym sportem. Rozumienie się Fury na drobne.
Szymon Aleksandrowicz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 16:52   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Hahaha, wiedziałem! Nie jestem zaskoczony ani trochę. Aczkolwiek myślałem że trochę później.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 16:58   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Tylko mi się wydaje, że Fury jakiś taki utyty trochę na tej fotce? Myślałem, że na tych przepychankach co były ostatnio się skonczy, a tu proszę, cała walka będzie.... Coś mi się wydaje, że Fury'emu po mału odechciewa się boksować.
Moim zdaniem nie odechciewa mu się boksować, tylko zaczyna się wszystkim bawić. Tu kasiora, tam kasiora, do tego dobra zabawa i duże zainteresowanie. A do tego nie trzeba się jakoś nadzwyczajnie spinać. Dlatego przewiduję dalej przeciwników drugiego sortu, albo wyjście do Wildera, Joshuy bez dawnej koncentracji i pasji. Ze wskazaniem na to pierwsze.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 17:02   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
komu Wilder zakończyl karierę bo nie kojarze?
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 17:24   #8 (permalink)
contender

Domyślnie

Fury, ze swoją historią, charyzmą i naturalnymi umiejętnościami aktorskimi, jest marzeniem każdego promotora. Wrestling przyciąga masowych fanów, jak magnes, dzięki czemu rośnie rozpoznawalność Tysona w USA. Rewanż z Wilderem pod względem sportowym nic a nic się nie zmienia, a ranga potencjalnego eventu gwałtownie rośnie. Marketingowy strzał w dziesiątkę.
Fury musi szukać możliwości dotarcia do szerszego grona odbiorców. Dotychczasowa sprzedaż biletów na jego walki była słaba, zdecydowanie poniżej oczekiwań.
liverpoolczyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 17:30   #9 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

na ile walk Fury ma kontrakt z ESPN? tzn ile mu zostało jeszcze?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-10-19, 17:32   #10 (permalink)
bum

Domyślnie

Mam nadzieję, że to jednorazowa akcja promocyjno-zarobkowa i Fury po tym cyrku-teatrzyku wróci do poważnych walk.
Dziwne, że mu z tą kontuzją pozwolą - niby to teatrzyk, ale prawdopodobieństwo odnowy rozcięcia też jest. Pewnie mniejsze niż na sparingu ale jest.
Głos zza podwójnej gardy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania