boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Newsy (http://www.boxing.pl/forum/newsy/)
-   -   Blisko walki Lebiediew vs Makabu (http://www.boxing.pl/forum/newsy/56713-blisko-walki-lebiediew-vs-makabu.html)

Tejksio 11-10-19 19:18

Blisko walki Lebiediew vs Makabu
 

Trwają obecnie negocjacje pomiędzy obozami Denisa Lebiediewa (32-2, 23 KO) a Ilungi Makabu (26-2, 24 KO). Rozmowy są w zaawansowanym stadium, a faworytem jeżeli chodzi o lokalizację potyczki jest w tej chwili Krasnojarsk. Dokładna data nie jest jeszcze znana, ale najbardziej prawdopodobny termin to grudzień.

Rosjanie z pewnością są bardzo zdeterminowani by Makabu ponownie pojawił się na ringu w ich kraju. Afrykanin w swoich ostatnich dwóch występach pokonał pięściarzy z tego kraju i tamtejsi oligarchowie z pewnością pałają żądzą rewanżu. Wolę przełamania niekorzystnej passy zgłosił właśnie Lebiediew i wiele wskazuje na to, że pojedynek dojdzie do skutku.

40-letni pięściarz ogłosił niedawno zakończenie kariery, ale w obecnych okolicznościach jest gotów zmienić zdanie. Jest on znany z przywiązania do barw narodowych i z pewnością potraktowałby taką konfrontację bardzo poważnie. Mimo, że swoje najlepsze lata ma za sobą, cały czas pozostaje bardzo solidnym zawodnikiem. Ostatni raz pojawił się w ringu w listopadzie ubiegłego roku, zwyciężając jednogłośnie na punkty Mike'a Wilsona (21-1, 10 KO).

Niedawno polski promotor, Andrzej Wasilewski wspominał o możliwej walce Makabu z Krzysztofem Włodarczykiem w Afryce, ale w świetle ostatnich wieści wydaje się, że jest to coraz mniej prawdopodobne rozwiązanie.


Źródło: bestsport.news
Zdjęcie: Boxing Scene

Lojalny Kibic (thekudiq) 11-10-19 20:56

Czułem że wróci.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.