boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 10-10-19, 15:18   #1 (permalink)
champion

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Szeremeta o Gołowkinie: Każdy dzień działa na jego niekorzyść

Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) udzielił niedawno w Nowym Jorku wywiadu Marcinowi Cholewińskiemu a propos ewentualnych szans w coraz bardziej prawdopodobnej walce z mistrzem IBF Gienadijem Gołowkinem (40-1, 35 KO) Najwyżej notowany w rankingach polski "średni" powiedział między innymi:

Cieszę się, że wygrał Gołowkin, bo dużo mówi się, że na początku lutego mam z nim walczyć. Tylko głupiec by z tego nie skorzystał. Bardzo chcę tej walki. Z trenerem Fiodorem Łapinem zauważyliśmy, że to już nie jest ten sam Gołowkin sprzed walk z Saulem Alvarezem. W pierwszej walce z Meksykaninem był to jeszcze ten stary “Gienek". Jednak w rewanżu widać było spadek formy. Z każdą kolejną walką prezentuje się gorzej. Nawet w starciu ze Stevem Rollsem byłem zaskoczony ilością zainkasowanych ciosów. Oczywiście znokautował Kanadyjczyka, bo wykorzystał swoją siłę przy ciosach na głowę. Tego samego próbował w walce z Ukraińcem, który wylądował na deskach. Kazach jednak nie był w stanie dokończyć dzieła.

Nie pracuje na nogach tak jak kiedyś i nie zadaje tak wielu ciosów jak wcześniej. Siła jego uderzeń też nie robi już takiego wrażenia na przeciwnikach. Jestem pełen podziwu dla Derewianczenki. Pokazał wielką wolę walki oraz świetne umiejętności. Co do punktacji, to nie chcę jej oceniać, ponieważ nie jestem sędzią.

Wieku się nie oszuka i to widać po Kazachu. Ma 37 lat i każdy dzień działa na jego niekorzyść, w przeciwieństwie do mnie. Ja jestem w najlepszym wieku, bo w piątek będę obchodził 30. urodziny. To najlepszy wiek. Zbliżam się do maksimum swoich możliwości sportowych, a do tego dojrzałem psychicznie i mentalnie. Poza tym Kazach ma na koncie już 42 zawodowe walki i to również przekłada się na jego dyspozycję.

Żródło: Marcin Cholewiński/sport.interia.pl

Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-19, 15:37   #2 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Nawet 10% GGG to i tak za wysokie progi dla Ciebie. Będziesz się kulił jak osika na wietrze z każdym przyjmowanym ciosem, aż w końcu wiatr zaśpiewa kołysankę do snu. Niby jesteś w najlepszym wieku, ale z obszczymurami to się męczysz. Przestań się oszukiwać, bo nie masz żadnych argumentów, by z Kazachem przetrwać nawet pięć rund. Zbyt duże usztywnienie i słabiutki cios. To będzie ekspresowa robota.
Pierwszy_i_ostatni jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-19, 16:06   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Powodzenia Kamil, dużo zdrowia! Skupiłbym się na sobie a nie na tym że GGG się starzeje.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-19, 18:35   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

To tylko słowa, które zweryfikuje ring. Zobaczymy co będzie mówił po walce, jeśli do niej dojdzie.
Kuba Rychlik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-10-19, 18:57   #5 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
Nie pracuje na nogach tak jak kiedyś i nie zadaje tak wielu ciosów jak wcześniej. Siła jego uderzeń też nie robi już takiego wrażenia na przeciwnikach.
Być może, ale Szeremeta też nie jest mistrzem poruszania się. Ponadto nigdy nie zetknął się z kimkolwiek, kto miałby siłę choćby zbliżoną w małym stopniu do Gołowkina, więc to i tak będzie szok.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-19, 07:10   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

To będzie koniec kariery Szeremety.Przegra przez ciężkie ko.Kamil nie ma nic-szybkości,ciosu,pracy nóg.To jest słynne prowadzenie zawodników/którym się szczyci/Andrzeja Wasilewskiego.Cała kariera bumów,lanie i koniec kariery.
rambo2010 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-10-19, 07:50   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo2010 Zobacz post
To będzie koniec kariery Szeremety.Przegra przez ciężkie ko.Kamil nie ma nic-szybkości,ciosu,pracy nóg.To jest słynne prowadzenie zawodników/którym się szczyci/Andrzeja Wasilewskiego.Cała kariera bumów,lanie i koniec kariery.

Na moje szybko przegra, zarobi i będzie walczył dalej w Polsce. Polskie walki też są do zrobienia.

stare 11-10-19, 09:06   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

no nawet jeżeli to i tak musi jeszcze czekać z 10 lat a sam będzie miał wtedy ze 40. Zresztą wyobraźcie sobie że Kamil mimo wszystko wygrywa z GGG...
Canelo, Dereviaczenko, Andrade, Jacobs, Charlo , Szeremeta ... no ktoś tu by kurewsko nie pasował
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-10-19, 12:27   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Podobno podpisane, niedługo ogłoszą.

stare 15-10-19, 20:20   #10 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 4 razy w 4 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lojalny Kibic (thekudiq) Zobacz post
Podobno podpisane, niedługo ogłoszą.
Skąd taka informacja? O ile mi wiadomo, jest wstępna data 29 lutego, ale do finalizacji jeszcze daleko. Choć tym razem jest to o wiele bardziej prawdopodobne, bo nawet zagraniczne portale o tym piszą.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania