boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 06-10-19, 09:10   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek Cudek Zobacz post
BezStraha@ celne uwagi, choć gdyby tak było jak piszesz: "na wyspach gdzie poziom i ilość dobrych przeciwników jest ×2", to by było rewelacyjnie. Myślę, że proporcje są bliżej 1:10.

Cieślak nie już jakimś młodzieniaszkiem. Ma 5 lat na podbicie świata
Adamek i Glowacki zdobyli pas przed 30ką.
Pewnie tak...resztą świata ta najlepsza juz tak odjechała naszym bokserem , naszym trenerom czy naszemu systemowi szkolenia ,że Polacy chyba zaczynają uprawiać juz inny sport, niż Ci gdzie szkolą najlepszych. Na najwyższym poziomie boks-a-boks to mogą być dwie różne sprawy i poziomy jego rozumienia....co pokazał Andrade Suleckiemu.
Licze na Cieslaka...tylko to nam w sumie zostało....no chyba że w końcu Zimny powroci z emerytury

BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-10-19, 09:16   #12 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Która to już walka Brodnickiej, ktorą powinna przegrać, a wygrywa przez wałek? Chyba jest najlepsza na świecie pod tym względem
Dokładnie. Co walka to wałek podczas werdyktu. Co walka ona nie boksuje tylko klinczuje i sie przepycha. Celnych czystych ciosów jak nalekarstwo. O seriach zapomnij. Ona nie czuje boksu nie ma drygu ani timingu.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-10-19, 10:35   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Pewnie tak...resztą świata ta najlepsza juz tak odjechała naszym bokserem , naszym trenerom czy naszemu systemowi szkolenia ,że Polacy chyba zaczynają uprawiać juz inny sport, niż Ci gdzie szkolą najlepszych. Na najwyższym poziomie boks-a-boks to mogą być dwie różne sprawy i poziomy jego rozumienia....co pokazał Andrade Suleckiemu.
Licze na Cieslaka...tylko to nam w sumie zostało....no chyba że w końcu Zimny powroci z emerytury
Masternak też mógłby jeszcze zamieszać na poważnie, ale musi przede wszystkim walczyć! Super, że się udziela, komentuje, analizuje, ale póki co to powinien być dodatek do kariery. Chyba, że już się szykuje do emerytury, a ja o czymś nie wiem.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 04:51   #14 (permalink)
V.I.P

Nominowany 10 razy w 8 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Robert Parzeczewski vs Ryan Ford, 23 listopada w Dobrowie Gorniczej. https://boxrec.com/en/event/796303
robercik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 10:28   #15 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
Masternak też mógłby jeszcze zamieszać na poważnie, ale musi przede wszystkim walczyć! Super, że się udziela, komentuje, analizuje, ale póki co to powinien być dodatek do kariery. Chyba, że już się szykuje do emerytury, a ja o czymś nie wiem.
Na pewno się szykuje, w ostatnim wywiadzie mówił, że jakby w WBSS doszedł bodaj do półfinału, to skończyłby karierę od razu. Do tego opisywał ile zdrowia stracił w ostatnich walkach i na tej podstawie nie ma co się dziwić, że chłop ma już dość.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 10:49   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał robercik Zobacz post
Robert Parzeczewski vs Ryan Ford, 23 listopada w Dobrowie Gorniczej. https://boxrec.com/en/event/796303

Mogło być lepiej, ale niema co się czepiać, ważne że jest kolejny start, 49 miejsce na boxrec to dość wysoko jak na taki rekord i 37 lat. Solidny sprawdzian się szykuję.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 16:28   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
Na pewno się szykuje, w ostatnim wywiadzie mówił, że jakby w WBSS doszedł bodaj do półfinału, to skończyłby karierę od razu. Do tego opisywał ile zdrowia stracił w ostatnich walkach i na tej podstawie nie ma co się dziwić, że chłop ma już dość.
On ma juz problemy z oczyma i nie bedzie ryzykowal na jakies male waleczki. Chce pewnie tylko walki kasowe. Moze w PL by sie sprawdzil z Wlodarczykiem, ale czy ktos za to zaplaci?

Borek go juz nie chce, bo mu ma za zle i sie msci, a Wasyl nie ma interesu mu placic, bo to nie jego zawodnik, a do tego Master jest na wylocie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 18:51   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał DzikiDzwon Zobacz post
To nie było tak. Jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu, on sam potem to prostował. Sformułowanie było niefortunne. Póki co nie było żadnego oficjalnego oświadczenia, że zbliża się koniec, o ile mi wiadomo.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-10-19, 22:42   #19 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tejksio Zobacz post
To nie było tak. Jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu, on sam potem to prostował. Sformułowanie było niefortunne. Póki co nie było żadnego oficjalnego oświadczenia, że zbliża się koniec, o ile mi wiadomo.
Czytałem cały wywiad, pamięć ludzka bywa zawodna, ale z tego co pamiętam mówił że by skończył karierę po udanym WBSS. W międzyczasie został też żołnierzem co jest jego pomysłem na życie po zakończeniu kariery sportowej itd. Raczej nie ma wątpliwości, że jest bliżej kończenia kariery, choć pewnie jeszcze jakieś walki stoczy.
DzikiDzwon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania