boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Newsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-09-19, 16:57   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 2 razy w 2 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Oficjalnie: Bika rywalem Benna w powrotnej walce

To, co jeszcze do niedawna wydawało się jedynie szalonym pomysłem starszego pana, stało się faktem. Były mistrz świata w wadze średniej i superśredniej, znany z wielu niezapomnianych walk i bezkompromisowego stylu walki Nigel Benn (42-5-1, 35 KO) wraca na ring po 23 latach przerwy! Jego przeciwnikiem będzie inny były mistrz, także dywizji superśredniej, Sakio Bika (34-7-3, 22 KO). Wydarzenie będzie miało miejsce 23 listopada w Birmingham. Ogłosił to dziś główny zainteresowany na konferencji prasowej w Londynie.

W ostatnim czasie trwały spekulacje kto może zmierzyć się z Brytyjczykiem. Bika od początku był głównym kandydatem, ale przez media przewijało się sporo nazwisk, choćby Ricardo Mayorgi czy Ricky'ego Hattona. Pod uwagę był brany również Chris Eubank Sr, jednak "Dark Destroyer" określił go jako "messera", czyli kogoś, kto robi jedynie sporo zamieszania. Steve Collins, który dwukrotnie pokonał Benna przed jego przejściem na emeryturę "stawiał zbyt wiele żądań, głównie natury finansowej", a Roy Jones Jr "zażądał niemądrych pieniędzy. Chciał dziesięć milionów". Tak więc ostatecznie stanęło na Bice.

Trzeba przyznać, że wybór "Skorpiona" jako pierwszego rywala po powrocie jest bardzo odważny. Australijczyk pięć lat temu był w posiadaniu mistrzowskiego pasa, a jeszcze w 2017 roku odniósł dwa zwycięstwa, które były jak dotąd jego ostatnimi występami. Ponadto znany jest ze swej twardości (nigdy nie przegrał przed czasem) oraz naturalnej siły fizycznej. Trzeba więc przyznać, że przed Bennem stoi nie lada wyzwanie.

On sam uspokaja tych, którzy mają obawy o jego zdrowie: Przebadali mnie od stóp do głów - mózg, serce, płuca, wątrobę. Powiedzieli, że mam ciało 30-latka.

Bokserzy mają się zmierzyć w umownym limicie 81 kilogramów, a transmisja w Wielkiej Brytanii będzie płatna. Chętni będą musieli zapłacić 14,95 funta za PPV.

Źródło: redakcja, boxing247.com
Zdjęcie: Matthew Abbott/The Guardian

Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-19, 17:40   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Cóż....powodzenia, mam tylko nadzieję że nic się nie stanie.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-19, 19:03   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Bika to nadal bardzo dobry bokser i czołowka (szeroka), bardzo silny, bardzo twardy, bardzo niewygodny, pomimo, ze technicznie drewno trochę. Mój typ Bika przez ko - i daję 95% szans na taki scenariusz. Aż mi się wierzyć nie chce, że oni na prawdę się tak pewnie czują? Jeśli tak, to na moje chcą na odkurzaczu zelmera lecieć na księżyc...
Nowy na bloku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-19, 21:44   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Jakis poroniony pomysl. Jesli Bika ma wyjsc i boksowac na normalnych warunkach, to Nigelowi Bennowi moze stac sie krzywda.
55 lat, od 23 nie bylo go w ringu, a naprzeciw stanie piesciarz, ktory jeszcze kilka lat temu zaliczany byl do czolowki wagi supersredniej.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-09-19, 22:10   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dajcie cos na temat walki Erola jr lub Dubois.
Informacje o szamaku Szpilce i jakims dziadku to nie powinien być priorytet na ten tydzień.
Ktos chyba naklamal tego dziadka i chce na nim zarobić. Inwestują w pompowanie tego newsa , jakby to było wydarzenie miesiąca w sporcie.
Teraz będą walki emerytów...są walki jakis youtuberow ,raperów i innych padalcow to może ciekawsze byłyby kelnerów.
Dobrze ze mu licencji nie chcą dać , aczkolwiek wiadomo nie można mu zabronić walczyć.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-19, 06:15   #6 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 7 razy w 5 Tematach
Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Dajcie cos na temat walki Erola jr lub Dubois.
Informacje o szamaku Szpilce i jakims dziadku to nie powinien być priorytet na ten tydzień.
Ktos chyba naklamal tego dziadka i chce na nim zarobić. Inwestują w pompowanie tego newsa , jakby to było wydarzenie miesiąca w sporcie.
Dajcie...
Jeżeli jesteś chętny do pisania newsów, tak jak wiele osób, które deklarowało to w tym temacie:
http://www.boxing.pl/forum/naroa-nik...tml#post602468

... to zapraszam do prywatnej korespondencji.
Roman Wojewoda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-09-19, 15:32   #7 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał Roman Wojewoda Zobacz post
Dajcie...
Jeżeli jesteś chętny do pisania newsów, tak jak wiele osób, które deklarowało to w tym temacie:
http://www.boxing.pl/forum/naroa-nik...tml#post602468

... to zapraszam do prywatnej korespondencji.
Otóż to. Bo ludzi ewidentnie brakuje i każda pomoc w cenie. Ja także w razie czego służę wsparciem.

stare 28-09-19, 08:57   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Tak wiem takie pisanie że "dajcie" cos jest nie na miejscu, gdy jak widać brak personelu czy ludzi. Postaram sie kamyczek wrzucić do ogródka.
BezStraha jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-09-19, 17:47   #9 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał BezStraha Zobacz post
Tak wiem takie pisanie że "dajcie" cos jest nie na miejscu, gdy jak widać brak personelu czy ludzi. Postaram sie kamyczek wrzucić do ogródka.
Byłoby świetnie, każda pomoc mile widziana.

A co do samej walki, to dodam, że zawodnicy będą walczyć w 12-uncjowych rękawicach, co jest dobrym posunięciem, bo normalnie nie jest to możliwe w tak wysokiej kategorii.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania